Audi A3 Anahtarı

Audi A3 hatchback ve sedan tasarımlarıyla ülkemizde bir hayli tutmuş bir modeldir. Audi firmasının kalitesi ve sağlamlığı Audi A3 modelinde de oldukça hissediliyor. Gençler ve kendisini genç hisseden kişiler tarafından tercih edilen bu modelde kullanıcının kolaylığı düşünülmüş birçok güzel özellik vardır. Bunlardan en kullanışlı ve önemli bazılarını inceleyecek olursak;

  • Sinyaller uzun süre açık kalırsa başta yüksek olan sesi zamanla azalıyor. Kullanıcıyı rahatsız etmiyor.
  • Aracın camlarını araç dışından açıp kapatmak için Audi A3 Anahtarının üstündeki araç kapılarını kilitleme işaretine yaklaşık olarak 4 sn. basılması gerekmektedir.
  • Eğer aracı Audi A3 anahtar kullanarak açarsanız ( kumanda kullanmadan ) camların açılması için 4 sn. kadar açma yönününde tutmanız yeterli olacaktır.
  • Audi A3 te kullanılan iki anahtarda hafızalıdır. Her bir anahtar kullanıcısının kullanım özelliklerini koltuk yüksekliği, klima derecesi, fan hızı gibi durumları hemen uygular.

Audi A3 Anahtarını kaybettiğiniz anda firmamızı arayarak gezici servisimizden hızlı bir biçimde hizmet alabilirsiniz. En kısa sürede yanınıza gelecek olan gezici servisimiz Audi A3 anahtarınızın tamirini ve kopyasını yaparak size en kısa sürede aracınızla yola çıkma olanağı sağlar. Audi A3 için yedek anahtar yapmanız sizlere olası aksaklıkları önlemede yardımcı olacaktır. Audi A3 yedek anahtar yapımında mevcut Audi A3 anahtarınızda bulunan kodlar kopyalanarak yeni bir kap ve anahtar ile yedek anahtar oluşturulur.

Tüketiciler Audi A3 anahtar kapları çok kullanımdan dolayı üzerlerinde ki yazılar ve işaretler silinebilmektedir. Bu silinmeden dolayı bazen yanlış kullanımları ve hataları engellemek için Audi A3 anahtar kabının değişmesi gerekebilir. Audi A3 anahtar kaplarının değişimi hızlı ve güvenilir bir şekilde firmamızda yenisi gibi yapılır. Anahtar kabı değişikliği hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır. Audi A3 Anahtarlıklar satın alarak Audi A3 anahtarınızı daha da kişiselleştirebilirsiniz. Firmamız Audi A3 anahtar sorunları ile ilgili anahtarlarınızda oluşabilecek kumanda yedekleme, kumanda kopyalama, anahtar kabı değiştirme, pil değişimi, kontak anahtarı temizleme, sustalı anahtar yapımı servisleri için hizmet vermektedir. Hizmet verdiğimiz bazı bölgeler Maltepe, Kartal, Bostancı, Kadıköy, Pendik ve İstanbul Avrupa ve Asya yakası için bizleri arayabilirsiniz.

Audi A3 Anahtarı Audi A3 Anahtarı Audi A3 Anahtarı audi 3 butonlu oval kumanda kab

Audi A3 Anahtarı