Bravo Anahtarı

Fiat grubu araçlar özellikle ticari araç segmentin de oldukca önemli bir pazara sahiptir ülkemizde bulunan doblo fiorino linea modelleri revaçtadır buna bağlı olarakda karşılaşılan sorunlarda diğer araçalara göre daha fazla insanı ilgilendirmekte bazı fiat araçların anahtar ve kumanda sorunları ve bunlara üretebileceğimiz çözümlerden bahsedeceğiz. Öncelikle anahtarınızın kayıp olması immobilizer arızası vermesine karşın yedek anahtarınızın mutlaka olamasını tavsiye deriz bununla beraber araç alırken çoğunlukla yedek anahtarını aldığınız kişiden yada kuruluştan talep ettiniz ama alamadınız bir diğer anahtarının satın aldığınız kişide olaması her zaman için risktir buna karşın kayıp anahtarların hafızadan silinmesi gerekir yedek bir anahtar yaptırırken bu işlemi yaptırabilirsiniz yani hem bir yedek kopyalatmış olur hemde hafızadan diğer tüm anahtarları sildirebilirsiniz. fiat araçlarda çok sık karşılaşılan sorunlar arasında gelen kumanda kabının düğmelerinin yırtılması yada butonlarının bozulmasıdır maltepedeki oto anahtarı kopyalama ve onarma merkezimizde bu işlemleri yaptırarak yenilenmiş bir kumandaya sahip olabilirsiniz.
Sıkca sorulan sorular ve cevapları
Soru; İstanbul dışındayım anahtarı göndersem yedek anahtar yapabilirmisiniz
Cevap; bazı eski model Japon araçlar hariç anahtardan anahtara kopyalama yapılamamaktadır sadece aracın obd giriş yerinden bizdeki immobilizer cihazlarımız ile girilerek yedek anahtar yapılabilmektedir. Bunun için ya aracın bize gelmesi yada bizim aracın yanına gitmemiz gereklidir.
Soru; Aracım bir akrabama ait anahtar yaptırabilirmiyim
Cevap; araç anahtarı yaptırabilmek için ruhsat sahibi olmanız gerek eğer kişi gelemeyecek durumda ise ruhsat ile birlikte fokopisinin üzerine kendi isteğim ile bir adet anahtar yaptırdım yazıp imzalaması gerekir kimilik fotokopisi ve telefon ile teyit etmemiz gerekmektedir
Soru; Araç şirket adına yedek anahtar yaptırabilirmiyim
Cevap; evet yapılabilir gerekli belgeler şunlardır şirket sahibinin imza sülküsü, kimlik f.kopisi yazılı beyan ( 34… plakalı araca yedek anahtar yapılmasını rica ederim gibi) ve imza.
Soru; otomobilimi yeni aldım eski anahtarları hafızadan sildirebilirmiyim
Cevap; evet, yedek anahtar yaptırırken küçük bir üçret karşlığında eski kayıp anahtarlarını hafızadan sildirebilirsiniz üçret alamamızın sebebi immobilizer cihazlarımız bu işlem karşılığında kontör harcamasıdır.
Soru; otomobil yada motosiklet anahtarım tamamen kayıp nasıl yaptırabilirim fiyatı ne kadar
Cevap; eğer İstanbul Anadolu yakasında iseniz gezici servisimiz ile gelerek öncelikle aracınızın kapıları kilitli ise zarar vermeden son model maymuncuklarınız ile acıyoruz, daha sonra bilgisayarlı lazer kesim makinamız ile anahtarın metal kısmını yapıp immobilizer cihazımız ile aracın beyinine bağlanarak yeni çipli immobilizerli anahtar yapıyoruz.
İstanbul dışında iseniz oto elektrikcisine sizden istediğimiz bazı parcaları söktürüp bize kargolamanızı yeterli yapıp aynı gün tekrar size kargoluyoruz tabiki böyle durumlara düşmeden önce mutlaka yedek anahtar yaptırmanızı tavsiye ederiz.
Oto anahtar fiyatları aracın marka model ve yılına göre değişiklik göstermektedir bunun için bizim ile iletişime geçiniz.
Önemli açıklama; oto anahtarları genel olarak ikiye ayrılır birincisi kumandalı bir diğeri ise kumandasızdır her ikisinde de çip vardır uzaktan kumanda mekanizması aracın kapılarını açıp kapamayı çip ise aracın çalınmasına karşı alınmış bir güvenlik önlemidir . bazı müşterilerimiz bu anahtar kumandasız çip yoktur gibi yanlış inanışa sahiplerdir. yani bir anahtar kumandasız diye çipi yoktur anlamına gelmez.
Soru: kumandam arızalı ne yapabilirim
Cevap; öncelikle pilin değiştirin bunu yaptınız fakat çalışmadı ise iki olasılık vardı birincisi aracınız kumandayı unutmuş olabilir yeniden kodlanması gerekir ikincisi içerisindeki devrelerde problem olabilir bakılması gerek eğer şehir dışında iseniz kargo ile tamiratını yapıp göderiyoruz.

Bazı fiyat modelleri;Croma, Idea, Linea, Marea, Mirafiori, Palio, Panda, Punto, Siena, Stilo, Tempra, Tipo, Uno Doblo, Ducato, Fiorino, Multipla.

Bravo Anahtarı bravo anahtarı Bravo Anahtarı fiat doblo siene linea sustal ya cevirme aparat yeni tip1

Bravo Anahtarı

Bravo Anahtarı
Bravo Anahtarı
Bravo Anahtarı
Bravo Anahtarı
Bravo Anahtarı
Bravo Anahtarı
Bravo Anahtarı