Caddy Anahtar

Araç anahtarlarında düz modeller yerini artık sustalı, butonları bulunan ve anahtar kabı ile tamamen modern ve uzun ömürlü hale getirilen seçenekler kullanılmaktadır. Caddy anahtar, Volkswagen araçların kontak anahtarlarıdır. Özellikle anahtarlarda kullanılan immobilizer teknoloji sayesinde araç kapılarının kitlenmesi çok daha üst düzey bir güvenlikle sağlanmış olmaktadır. Bu teknolojiye sahip araçlar düz kontakla çalışmaları mümkün olmamakta, çünkü anahtarların bağlı olduğu sistem aracın çalışma mekanizmasını tamamlayan bölümde yer almaktadır.

Caddy Anahtar Kabı

Anahtar üzerindeki butonlar zaman içerisinde yıpranabilmekte, deforme oldukça verimli çalışma sistemleri aksamaktadır. Caddy anahtar kabı ile anahtarlarınızı yenileyebilirsiniz. Çok pratik bir şekilde çıkarabileceğiniz eski kabı, yenisi ile değiştirdiğinizde anahtar ucunu yeni değiştirdiğiniz kaba yerleştirebilirsiniz. Servisimiz bu işlemleri çok pratik olarak yapmaktadır. Anahtarlar içerisinde elektronik çipler bulunmaktadır. Bu çiplerdeki frekanslar araç içerisindeki alıcı beyne ulaştığında aracın çalışması sağlanmaktadır. Anahtar yenilendiğinde de yeni kumanda çok pratik bir şekilde araç içerisinde beyin alıcıya tanımlanabilir.

Caddy Anahtar Tanımlama

Otomobiller için anahtar en önemli donanım parçası olmakta, ancak farklı yerlerde sürekli unutulan anahtarların yedeklenmesi de çok önemli olmaktadır. Caddy anahtar yedekleme hizmetleri veren servisimiz, yeni anahtarların tanımlanma işlemlerini çok kısa süreler içerisinde yapabilmektedir.

Caddy Anahtarı Kopyalama

Araçlarda bulunan immobilizer sistemler artık güvenli araçlar oluşturmakta ve sigorta şirketlerinin tamamı kasko yaparken bu sistemlere sahip araçlara sigorta yapmaktadır. Caddy anahtar Kartal servisi kodlama, kopyalama, yedekleme, tanımlama gibi tüm işlemlerde hizmetler sunmaktadır. Elektronik oto anahtarları günümüzde sürücülere çok daha emniyetli bir sistem oluşturmuş ve hemen sonrasında bu sistemin sürekliliğini sağlamak amacı ile bu alanda hizmet veren servis bölümleri oluşturulmuştur.

Caddy kumanda Kodlama

Anahtarınızı kaybetti iseniz, ya da herhangi bir sıvıya maruz kalarak tamamen kullanılmaz hale geldi ise, yeni bir kumanda alıp aracınızın alıcı beynine kayıt etmeniz gerekli olmaktadır. Caddy kumanda kodlama başlığı altında hizmetler veren servisimize gelerek çok kolay bir şekilde yeni anahtarınızı alabilirsiniz. Bu durumlarda anahtarsız kalmamak adına anahtarınızı yedeklemeniz bu olumsuzlukları yaşamanızı önleyecektir.

Caddy Anahtar caddy anahtar Caddy Anahtar vosvogen kumanda kab 3 butonlu

Caddy Anahtar