Citroen Anahtar

Citroen Fransa’nın en önemli otomobil üreticilerinden birisidir. Citroen ilk otomobilini 1919 yılında üretmiştir. Türkiye’de daha çok C serisi, Berlingo ve Nemo serileri ile tanınmaktadır. Citroen firmasının amblemi çift açılı çavuş amblemidir. Bursa ilinde Nemo üretimi yapılmaktadır. Dünya üzerinde Citroen fabrikalarının olduğu ülkeler Arjantin, Fransa, Portekiz, Brezilya, Slovakya, İspanya ve Türki’yedir. Citroen ticari modellerinden olan Nemo ve Berlingo tüketiciler tarafından oldukça tercih edilmektedir.

Citroen anahtarlarında dönem dönem kullanımdan dolayı bazı problemler oluşmaktadır. Kaybedilme, düşmeden kaynaklı bozulma kırılma, aile için yedek anahtar çıkarma gibi durumlar söz konusu olduğunda uygun fiyat ve kaliteli hizmet için firmamıza telefon etmeniz yeterli olacaktır. Citroen anahtarların kapları diğer modellere göre daha çabuk bozulmakta ve zedelenmektedir. Bu kaplar firmamızda hızlı ve güvenilir bir şekilde değiştirilerek yenilenmektedir. Citroen anahtarlar özellik balkondan veya elden düşmelerde çok çabuk kırılmakta ve bozulmaktadır. Citroen anahtarlar 2005 yılından itibaren sustalı olarak kullanılmaya başlanmıştır. Yedek anahtar kopyalama ve yapmak için orijinal anahtar ile birlikte ruhsat sahibinin başvurusu gerekmektedir.

Genelde yedek alınan araçlarda oluşabilecek bazı konulara dikkat etmek gerekmektedir. Özellikle ikinci el alınan arabaların yedek anahtarları ve orijinal Citroen anahtarlarının pilleri uzun dönem kullanıldığından bitebilir. Bu pillerin kontrol edilip değiştirilmesi gereklidir. Diğer önemli bir ise ikinci el araç alırken tüm anahtarların satıcıdan eksiksiz alınması gerekmektedir. Eğer eksik aldığınız Citroen anahtar var ise lütfen bu anahtarları aracın beyninden sisteminden sildirmek için firmamızı arayınız ki ilerde çalınma gibi sorunlar ile karşılaşmayınız. Bu güne kadar tecrübelerimize dayanarak bu tipte olayların canlı şahitleri olduk. Sustalı Citroen anahtar yapımı için aracınızla birlikte gelmeniz gerekmektedir.

Citroen anahtarınızı kaybettiğiniz zaman hemen firmamızı arayıp gezici servis hizmetinden faydalanınız. Firmamız tüm İstanbul içerisinde hizmet vermektedir. Maltepe, Kadıköy, Bostancı, Anadolu yakası, Avrupa yakasında da gezici servisimiz bulunmaktadır. Özellikle oluşturduğumuz gezici aracımız bulunduğunuz yere hızlı bir biçimde gelerek sizlerin problemini en kısa sürede çözecektir. Citroen anahtar fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen iletişim numaramızdan veya internet sitemizden bizleri arayınız.

Bazı citröen modelleri; c1, c2, c3, C4, C4, Picasso, C5, C6,
C-Elysée, DS3, DS4, DS5, Evasion, Saxo, Xantia, Xsara,

 

Citroen Anahtarı citroen anahtar Citroen Anahtar Citr en Berlingo Kumandal Anahtari

Citroen Anahtarı