Citroen Berlingo Anahtar

Citroen Berlingo modeli olarak ticari araç bölümünde Türkiye’de oldukça popüler bir araçtır. Özellikle esnaf, Kobiler ve kalabalık ailelerin çok tercih ettiği Citroen otomobil modelidir. Citroen Berlingo yenilenen modeliyle bazı önemli değişiklikler yapmıştır. Bunlardan bazıları yenilenen ön tampon ve ön yüz, araç içinde yer alan 7 inç dokunmatik yol bilgisayarı, araç üzeri cam tavan ve cam tavan altında eşya saklama üniteleri, ESP ve yokuş kalkış desteği, hız sabitleyici ve hız sınırlama gibi özelliklerdir. Citroen Berlingo 2 farklı motor seçeneği ile satılmaktadır. Bunlar HDi 92 HP ve HDi 115 HP motor olarak piyasaya sunulmuştur.

Citroen Berlingo anahtar fiyatları 

firmamızda uygun olarak siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Eğer Citroen Berlingo anahtarınızı kaybetti iseniz gezici servislerimiz sizlere en kısa sürede hizmet vereceklerdir. Bunun için firmamızı telefon ile aramanız yeterli olacaktır. Deneyimli ve eğitimli ofis çalışanlarımız ve teknisyenlerimiz bulunduğunuz yere gezici servis aracımızı sevk ederek bulunduğunuz yerde Citroen Berlingo anahtar kopyalama ve Citroen Berlingo anahtar yedek oluşturma işlemleriniz itina ile yapılacaktır.

Citroen Berlingo aracınızı ikinci el olarak aldıysanız mutlaka servisimizde yedek anahtarlarınızı kontrol ettirmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde size verilmeyen bir yedek anahtar satıcıda kalmış olabilir. Bu gibi bir durumda istenmeyen olaylara sebep olabilir. Firmamız Citroen Berlingo aracınızın hafızasında bulunan anahtarları test ederek sizlere istediğiniz yedek anahtarları hazırlayacaktır. Citroen Berlingo anahtar kabınızı değiştirmek isterseniz, bazen kullanımdan kaynaklı uzaktan kumanda üzerinde yazılar ve işaretler silinmektedir. Citroen Berlingo anahtar kabınızın eski olan dış kısmını yenileyip yenisi gibi yapıp ilk günkü haline getiriyoruz.

Firmamız uzun yıllar boyunca araç oto anahtarı kopyalama, araç yedek anahtarı yapma ve güvenlik sistemleri üzerinde çalışmaktadır. Siz değerli müşterilerimize kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet anlayışını benimseyerek çalışmaktayız. Gezici servisimiz Kadıköy, Maltepe, Bostancı, Kartal, Pendik, Anadolu Yakası, Avrupa Yakasında ve tüm İstanbul’da hizmet vermektedir. Sizlerde kaliteli ve hızlı hizmet almak istiyorsanız firmamızı her zaman arayabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakında problemlerinizi çözmek için bekliyoruz.

Citroen Berlingo Anahtar citroen berlingo anahtar Citroen Berlingo Anahtar Citr en Nemo Anahtar 1

Citroen Berlingo Anahtar