Citroen C3 Anahtar

Citroen C3 otomobili geniş görüş açısı, panoramik tavan camları ile dikkat çeken bir otomobildir. Tavan camları güneşten etkilenmemeniz için güneş korumalı olarak yapılmıştır. Ekonomik yakıt harcaması ve atmosfere saldığı karbon gazlarının azlığı nedeniyle öne çıkan bir Fransız otomobilidir. Citroen C3 motoru ise en son teknolojiye göre dizayn edilmiştir.

Citroen C3 Anahtar özellikleri:
Citroen C3 anahtarı sustalıdır. Anahtarın sustasının katlanması esnasında katlama düğmesine basmanız gerekmektedir. Aksi durumda kullanımlarda Cıtroen C3 anahtarının mekanizmasına zarar verebilirsiniz. Citroen C3 anahtarında aracın yerini bulma özelliği vardır. Otomobilinizi park ettiğiniz alana geldiğiniz zaman aracı bulmak için Citroen C3 anahtarında kilitli işaretine basarsanız bunun neticesinde iki üç saniye boyunca tavan lambaları ve sinyal lambaları yanıp sönüp sizin dikkatinizi çekecektir. Citroen C3 anahtarında hırsızlığa karşı koruma için elektronik marş kilidi bulunmaktadır. Citröen C3 anahtar özek bir koda sahiptir ve içinde elektronik bir çip bulunmaktadır. Anahtar kontağa takılıp kontak açıldığında marşın çalışması için Citroen C3 anahtarı içinde bulunan kodun okunması gereklidir. Daha sonra araç çalışmaktadır.

Citroen C3 kumndasının pillerinin azalması durumunda gösterge panelinde service yazısı çıkacaktır. Citroen C3 anahtarlarının pillerinin değişimi için firmamıza gelip, işlemlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. Deneyimli teknisyenlerimiz tüm işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapacaktır.

Eğer ikinci el Citroen C3 otomobili aldıysanız muhtemelen anahtarların simgeleri aşırı kullanımdan dolayı silinmiş olabilir. Bu durumlar için firmamız Citroen C3 Anahtar Kabı değişim işlemleri uygun fiyatlar ile deneyimli teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. İkinci el otomobil alımlarında dikkat edilmesi gereken diğer bir konuda yedek anahtar listesinin Citroen C3 anahtar sisteminden silinmesi ve yedek anahtarların yapılmasıdır. Citroen C3 yedek anahtar yapım işlemleri yaklaşık olarak 30 dakika sürmektedir.

Firmamız tüm İstanbul da hizmet vermektedir. Tüm İstanbul Avrupa yakası, Anadolu yakası, Maltepe, Kadıköy, Bostancı bölgelerinde gezici mobil servis araç ve teknisyenleri ile birlikte siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Yol esnasında oluşabilecek sorunlar neticesinde firmamızı aradığınız andan itibaren kaliteli hizmet ve servisimiz sorunlarınızı en kısa zamanda yerinde çözecektir.

Citroen C3 Anahtar Citroen C3 Anahtar Citroen C3 Anahtar Citr en Nemo Anahtar

Citröen-Nemo-Anahtarı