citroen c4 anahtar

 Citroen C4 Fransız otomobil firması Citroen firmasının üst segment bir arabasıdır. Tüketicilere konfor sunmak amacıyla en son teknoloji ile tasarlanmış bir otomobildir. Yeni Citroen C4 otomobil modelinin bazı yeni özellikleri şu şekildedir. Yeniden dizayn edilmiş Puretech, Blue HDi araç motor teknolojisi ile yapılmış motora sahiptir. Citroen C4 geniş bagaj hacmi ve konforlu iç dizaynı ile diğer otomobillere fark atmaktadır. Otomatik hız kontrol ve düzenleyici bulunmaktadır. ESP ve Yokuş kalkış desteği standart olarak sunulmaktadır. Çevreci motorlar ile daha az karbon salınımı ile çevreye duyarlı motora sahiptir. Araç içinde 7 inç dokunmatik ekran yo bilgisayarı bulunmaktadır. Citroen C4 otomobilinde kör nokta uyarı sistemi bulunmaktadır. Siz seyahat halindeyken kör noktanıza bir otomobil geldiği zaman uyarıcılar aracılığıyla kullanıcıya işaret vermektedir. Citroen C4 gece sürüşünde iken dönemeç alırken sis lambaları otomatik olarak yanarak sürücüye ilave bir aydınlık sağlamaktadır.

Citroen C4 anahtar uzaktan veya araç yanından kapıların kilitlenmesini, açılmasını, aracın bulunmasını sağlayan sustalı şekilde yapılmış bir elektronik anahtar sistemidir. Citroen C4 anahtar ile aracın tüm kapılarının kilitlerini açmak için açık kilit düğmesine bir süre basmanız gerekmektedir. Citroen C4 anahtar ile sadece sürücü kısmındaki kapıyı açmak için açık asma kilit düğmesine bir kere basmanız yeterli olacaktır. Citroen C4 anahtar ile diğer bagaj ve kapıları açmak için açık asma kilit düğmesine ikinci kez basmanız yeterli olacaktır.

Firmamız Citroen C4 anahtar kabı değişimi, yedek anahtar kopyalama, eski yedek anahtarları silme, Citroen C4 anahtarlık satışı ve tamiri gibi hizmetleri kaliteli ve hızlı bir şekilde vermektedir. Eğer ikinci el Citroen C4 aldıysanız yedek anahtarlı almayı unutmayınız ve servisimizde bu yedek anahtarları kontrol ettirmeniz gerekmektedir.

Firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır. Tüm İstanbul bölgesinde, avrupa yakasında, Anadolu yakasında, Kadıköy, Maltepe, Bostancı bölgelerinde gezici hızlı servislerimiz bulunmaktadır. Telefon ile firmamızı aradığınız zaman bulunduğunuz bölgeye en kısa sürede gelecek olan eğitimli teknisyenlerimiz sizlerin Citroen C4 anahtar ile ilgili yaşadığınız sorunları en kısa sürede giderecektir.

citroen c4 anahtarı citroen c4 anahtar citroen c4 anahtar pejo 3 butonlu bagaj a mal kumanda kab

citroen c4 anahtarı