Dacia Sandero Anahtar

 Dacia Romanya’da doğmuş bir markadır. İlk yıllarında Renault ile yaptıkları lisans anlaşması ile Romenlere uygun fiyatlı ekonomik bir araç satılması amacıyla kurulmuştur. Daha sonra Dacia 1999 yılında Renault firması tarafından satın alınarak Renault firmasının teknik bilgi ve becerilerini de arkasına alarak Dacia markasını büyütmüştür.

Dacia Sandero tasarımıyla ben buradayım diyen hatchback bir otomobildir. Dacia Sandero yenilikleri bütünleşmiş tampon kaporta rengi ile uyumlu ve daha hoş görünen bir hale geldi. Yenilenen jant kapakları ile 15 inç olarak piyasaya sürülmüştür. Dacia Sandero da ön farlar ve arka farlar yenilenmiştir. Dacia Sandero uygun fiyatı ile Türk tüketicilerinin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Sizlerde Dacia Sandero araçlarınızın yedek anahtar çıkarılması, Dacia Sandero anahtar tamiri, Dacia Sandero anahtar kabı değişikliği, Dacia Sandero anahtar kayıplarında firmamızı arayabilirsiniz. Firmamız uzun yıllar boyunca İstanbul’da otomobil anahtarları, otomobil anahtar tamiri, araç yedek anahtarı ve otomobil kilit sistemleri konularında uzmanlaşmış bir firmadır. Firmamızda çalışan personellerimiz otomobil anahtarları konularında gerekli tüm eğitimleri teknik olarak firmaların yetkilileri tarafından almışlardır. Kaliteli güvenilir ve hızlı hizmet vermekte olan firmamız müşteri memnuniyetini en önemli yere koymuştur.

Dacia Sandero anahtar fiyatlarını kopyalama ve yedekleme işlemi için uygun olarak firmamızda olmaktadır. Sizlerde müşteri hizmetlerimizi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Dacia Sandero anahtarınızı kaybettiğiniz zaman eğer yolda iseniz gezici servisimiz sizlere en kısa sürede ulaşacaktır. İstanbul’da Kadıköy, Bostancı, Pendik, Kartal, Maltepe, Mecidiyeköy, Anadolu Yakası, Avrupa Yakasında hizmet vermekteyiz. Dacia Sandero anahtarınızı kopyalamak, tamir etmek veya eski yedeklerini kontrol etmek için firmamız sizleri beklemektedir. Unutulmaması gereken önemli bir nokta ise ikinci el alınan araçlarda yedek anahtarların aracın eski sahibinden eksiksiz olarak alınıp alınmadığının bilinmesidir. Sizlerde güvenlik sorunları ile karşılaşmak istemiyorsanız aldığınız Dacia Sandero araçlarınızın yedek anahtarlarını firmamıza gelip kontrol ettirmenizde fayda vardır. Bazen Dacia Sandero anahtar kaplarında ki şekiller aşırı kullanımdan dolayı silinmektedir. Bu işaretlerin yenilenmesi kapların değişmesi sayesinde firmamızda yapılmaktadır. Dacia Sandero anahtarları ile ilgili tüm işlemler için firmamızı arayabilirsiniz.

Dacia Sandero Anahtar Dacia Sandero Anahtar Dacia Sandero Anahtar dacia anahtari

Dacia Sandero Anahtar