Ford Tourneo Courier Anahtar

            Araç piyasasının en çok kullanılan araçları arasında yer alan Ford markası, farklı modelleri ile her yıl büyük talepler görebiliyor. Kullanım alanında da sistemine alışan kullanıcılar Ford Tourneo Courier Anahtar sistemi ile de araçlarını emniyetli bir şekilde kullanabilmektedir. Anahtarlarda kullanılan sistem immobilizer olmakta ve bu sayede motorun eskiden olduğu gibi düz kontakla çalışma durumu olmamaktadır.

Ford Tourneo Courier Anahtar Kabı

            Araç anahtarları her zaman elinizde olmakta ve düşme, çarpma, herhangi bir sıvıya maruz kalma gibi pek çok Ford Tourneo Courier Anahtar sorunları ile karşılaşılmaktadır. Bu nedenle anahtar kabı kullanımları çok daha emniyetli olacaktır. Oluşması muhtemel kazalar sonucunda anahtarın tahrip olması bu şekilde engellenebilecektir. İki kapaktan oluşan anahtar kabının montajı da çok pratik olacaktır.

Ford Tourneo Courier Anahtarı Kodlama

            Ford marka bazı araçlarda kumanda ile birlikte kapıların açılıp kapanmasının yanında camlar ve üst tavanda açılabiliyor. Ancak bazı durumlarda Ford Tourneo Courier Anahtar kumandası üzerinde bu özellikler tanımlı olmayabilir. Bu durumda bu özelliklerin tanıtılması gereklidir.

Ford Tourneo Courier Anahtarı Tanıtma

            Kumandaların üzerinde bulunan açma ve kapatma tuşlarına aynı anda basarak, bu şekilde birkaç saniye basılı tutmanız gereklidir. Eğer bu işlemi doğru bir şekilde yapıyor iseniz aracın sinyalleri yanıp sönecektir. Bu işlem sonrasında sadece sürü kapısının açılmasını istiyorsanız açma düğmesine bir kere basmak yeterli olacaktır. Tüm kapılar için iki basılması gereklidir. Bu şekilde Ford Courier Anahtar tanıtma işlemi tamamlanacaktır.

Ford Tourneo Courier Anahtarı İstanbul

            Anahtarınızı kaybetmiş ya da hasar görmesine neden olmuş durumda iseniz mutlaka yeni anahtar ihtiyacınız olacaktır. Bu alanda Ford Tourneo Courier Anahtar anahtarımı kaybettim, ne yapmalıyım, şeklinde soru işaretlerine çözüm ararken öncelikle anahtarınızı yenileme, sonrasında tanımlama işlemlerini takip etmelisiniz.

Ford Tourneo Courier Anahtar Pili

            Normal bir anahtar pili 2 ya da 3 sene sorunsuz bir şekilde çalışabilir. Ancak voltajı düşmeye başladığında kapılarınız her zamanki gibi açılmayabilir, birkaç denemeden sonra kapınız açılıyorsa Ford Tourneo Anahtar pili değiştirme vakti gelmiş demektir.

Ford Tourneo Courier Anahtar Ford Tourneo Courier Anahtar Ford Tourneo Courier Anahtar Ford Mondeo Cmax Fusion Focus Anahtari Ve Kumandas   yeni nesil1