Honda Anahtar

Honda araçları güvenlikli yakıt sarfiyatı makul araçlar başında gelmektedir ama böyle özellikli araç kullanılarının şikayetçi oldukaları bir konu ise anahtar ve kumandalarının oldukca büyük boyutlarda ve kullanışsız olmalarıdır, neyse ki bu konuya da getirilen Honda Anahtarı sustalıya çevirme aparatları sayesinde asanlar oto anahtar olarak çözüme ulaştırıyoruz. Çakılı kumanda da denilen bu anahtarlar sizin mevcutdaki kumandanızın içerindeki elektonik devreyi bu çeviriciye geçirerek ve anahtarın metal kısmını anahtar makinasında çekerek elde ediyoruz yani içerisindeki çipide alıp yani kumandaya geçirdikten sonra eski kumandanız artık sadece manuel olarak kapılarınız açar. Bazı honda modellerinde kumandanın çipinin onbord olması yani çipin kumanda devresine tespitli olması durumunda sustalıya cevrilirken çip uzakta kalacağından yeni bir çip yapmak gerekebilir. Geçtiğimiz günlerde samsundaki bir müşterimiz internet aracılığı ile telefonumuza ulaşmış honda motosikletinin anahtarlarının kople kaybetiğini söyledi bizde immobilizer beyni ile kontağını bir oto elektrikcisine yada motosiklet tamircisine söktürüp istanbul maltepedeki adresimize kargolamsını söyledik iki gün sonra elimze ulaşan kontağa göre anahtar yapıp immobilizer makinalarımız ile yeni bir çip yapıp aynı gün kargoladık samsunda bu işleri yapan yerler olamdığından müşterimiz oldukca memnun kaldı bizde ona bu durumlara tekrar düşmemsi için her zaman yedekte bir anahtarının bulunmasını tavsiye ettik. Bazı honda modelleri ; Accord, City, Civic, CRX, CR-Z, Integra, Jazz, Legend, Prelude, S2000, Shuttle, Stream.

Honda Kumanda kabı

immobilizerli oto anahtar kopyalama gibi işlerde profesyonelleşen işletmemiz aynı zamanda garaj, bariyer yada otoparklarımıza girerken kullandığımız garaj kumandası kopyalamada oldukca iyi bir durumda, bu konuyu biraz açacak olursak tercih sebeplermizden biride rolling sisteme sahip kumandaların kodlaması oldukca zordur bu soruna üretilmiş olan akıllı kumandalar sayesinde bu problemide aşmış durumdayız.
İmmobilizer anahtar yapımı konusuna dönecek olursak sık sık karşılaştığımız sorulardan olan immobilizer nedir, ne işe yarar sorularıdır. Kısaca anlatmak gerekirse araç anahtarımızın içerisindeki çip kontaktaki anten sayesinde beyin ile iletişim sağlayarak anahtarı tanıma sistemidir bu hırsızların işlerini zorlaştıran bir sistem olduğu için 1990 sonrası otomobil ve motosikletlerde kullanılmaya başlamıştır. Araç sahiplerine her zaman hatırlattığımız arabanız immobilizer arızası vermeden yada anahtarınız kayıp olmadan yedek anahtar yaptırmalarıdır. Şayet elinizde aracınızı çalıştıracak tek anahtar varsa her an risk altındasınız çünkü yedek anahtar kaybolursa yada immobilizer arızası vermesi durumunda işler oldukça zorlaşacaktır, buna parelel olarakta yedek anahtar çıkartma fiyatı da artacaktır.
honda anahtarı civic.

Honda Anahtarı honda anahtar Honda Anahtar honda anahtars z al t rma start stop

Honda Anahtarı