Honda Civic Anahtarsız Çalıştırma

Teknoloji günden güne günlük hayatımıza daha fazla yenilikler getirmekte ve sağlanan kolaylıklar zamandan tasarruf sağlayan mükemmel ayrıntılar olmaktadır. Arabaların kısalttığı mesafelerin yanında üretimlerindeki artan yenilikler de daha keyifli sürüş imkânları oluşturmaktadır. Honda Civic anahtarsız çalıştırma bu marka araçlarda sunulan çok önemli bir yenilik olmaktadır. Honda araçlarda bulunan bu donanımın ismi Executive, olmakta ve çalıştırma sistemi üzerinde anahtar dışında ek bir imkân oluşturulmaktadır. Kapı kolunun yanına eklenen bir tuş ile bu donanım kullanılabilmektedir. Kapıları açıp- kapamaya yarayan bu tuşun dışında direksiyonun yanında bulunan başka bir tuş ile aracı çalıştırabilir ya da durdurabilirsiniz. Ayrıca anahtar ile de aynı işlemler tekrarlanabilmektedir.

Honda Civic Anahtar

Anahtar sahibinin elinde oldukça aynı zamanda güvenlik elemanı olabilecek, bu açıdan anahtarların kullanımında araçların üzerinde bırakılmamasına çok dikkat edilmelidir. Honda Civic anahtar modelleri 1999’dan beri aynı şekillerde yapılmakta, sustalı olarak dönüşümler çok daha pratik kullanımlar ortaya çıkarmaktadır. Genellikle dikdörtgen şeklinde olan bu anahtarlarda oluşabilecek sorunlara karşı, kumanda kabı değiştirilebilmektedir. Anahtar çeşitleri arasında normali çip geçmeli, sustalı gibi seçeneklerde bulunmaktadır.

Honda Civic Anahtar Kumanda Kabı

Araç kumandaları yılların verdiği sorunlarla deformasyonlara uğrayabiliyor. Honda Civic anahtar kumanda kabı seçeneklerini firmamızdan temin ederek kumandalar çok pratik bir şekilde yenilenebilecektir. İki kapak olarak gönderilen kumanda kapları yenilemek için eski kabı çıkartıp yenisini monte etmek yeterli olacaktır.

Honda Civic Anahtar Pili

Anahtarlar sıfır olarak alındığında Honda Civic kumanda pili de sıfır olarak anahtarların içerisinde bulunmaktadır. Firmamızda kolaylıkla bulunabilen pil seçeneklerinden en uygun olanı anahtarlara çok pratik bir şekilde takılabilir. Kendi başına pil değişimi yapmak oldukça pratik bir işlem olmaktadır. Ancak teknik servislerde çok kolay bir şekilde bu işlemi yapabilmektedir.

Honda Civic Anahtar Kodlama

Akıllı araç anahtarlarında kopyalama işlemi çok pratik olmaktadır. Kumandaların oluşabilecek aksiliklere karşı çoğaltılması da çok önemli olmaktadır.  Honda Civic anahtar Maltepe seçenekleri arasında kodlama yapılırken, eski anahtar varsa onun üzerinden işlemler yapılacaktır. Anahtar tamamen hasar gördü veya kaybolmuşsa araç içerisinde alıcısının bulunduğu beyin kısmında doğrudan tanımlamalar yapılmalıdır.

Honda Civic Anahtarsız Çalıştırma

Honda Civic Anahtarsız Çalıştırma

Honda Civic Anahtarsız Çalıştırma

Honda Civic Anahtarsız Çalıştırma Honda Civic Anahtarsız Çalıştırma Honda Civic Anahtarsız Çalıştırma honda anahtars z al t rma start stop

Honda Civic Anahtarsız Çalıştırma