Kia Anahtar

Her aracın kendine özgü bir anahtar yapısı bulunur. Kurulum olarak çok basit ve pratik olan akıllı anahtarlar üzerinde sustaya basıp içindeki mekanik ucu çıkartmanız halinde pilin yerini göreceksiniz. Bu sayede pilin bitmesi durumunda Kia anahtarının pilini kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra pilin bitmiş olması durumunda kumanda içinden çıkan mekanik uç sayesinde aracınızın kapı kilit sistemini kolayca açarak arabaya giriş sağlayabilir. Bunun yanı sıra mekanik uç sayesinde aracınızı çalıştırıp yolunuza devam edebilirsiniz.

KİA ANAHTAR KABI

Kia anahtar sorunlarından biri de anahtar kaplarını yıpranmasıdır. Anahtar kabı yıpranma, kırılma ve susta mekanizmasının bozulması durumunda araç sahiplerinin yeni bir anahtar kabına ihtiyacı olacaktır. İnternetten de online olarak satın alabileceğiniz anahtar kaplarını seçerken dikkatli davranmak gerekir zira piyasada çok kalitesiz kaplar mevcuttur. Anahtar kapları 2 tuşlu, 3 tuşlu ya da dört tuşlu olarak çeşitli modelleri bulunmaktadır. Boş olan anahtar kabına kendi anahtar kabınızdaki elektronik devrelerin ve çipin takılması sağlanır. Kendiniz de kolayca montaj yapabileceğiniz gibi bizim aracılığı ile de montaj işlemini yaptırabilirsiniz.

KİA ANAHTAR KODLAMA

Araç sahiplerinin ilerleyen zaman aralığında araba kadar anahtar da çeşitli yıpranma ve zedelenmelere maruz kalmaktadır. Sadece yıpranma varsa kolay bir şekilde hasar giderilir ve eski haline getirilir. Bu konuda Kia anahtar Kadıköy teknik servislerinden yardım alabilirsiniz. Anahtarınızı kaybetmeniz durumunda ise araçlarda bulunan cipler sayesinde anahtarın kodlaması tekrardan yapılmaktadır. Montaj yapılması durumunda servisler cüzri bir ücret alınması halinde anahtarınızın yenilenmesi sağlanır.

KİA ANAHTAR PİL DEĞİŞTİRME

Kia anahtarlarının kumada pilleri zamanla bitebilir. Bu durum söz konusu olduğunda direk pillerin kolay bir şekilde değiştirilmesi sağlanır. Araçla ilgili tüm işlemlerin teknik personeller tarafından yapılmasında her zaman fayda vardır. Anahtarınızı kaybetme ya da arızalanma durumuna göre Kia anahtar yedekleme işlemi gerçekleştirilmektedir. Yedekleme işlemi doğru frekanslarla sağlanarak anahtarın aksi durumda kullanılmasını sağlayacaktır.

KİA ANAHTAR TANITMA

Araç sahiplerinin korkulu rüyalarından biri olan anahtar arızaları zaman zaman karşılaşılan bir durumdur. Ama bu konuda sizlere hemen yardımcı olacak olan teknik servisimiz bulunmaktadır. Kia anahtar tamiri yaptırmak isteyen kişiler en bizden yardım alabilirler. Anahtar tamirin de ya da yeniden anahtar kodlanması yapılacağı zaman doğru tanıtma yapılması gerekir. Aksi durumda anahtarı araçta kullanmanız mümkün değildir. Bazı kia modelleri; Carens, Cee’d, Cerato, Clarus, Magentis, Opirus, Optima, Picanto, Pride, Pro Cee’d, Rio, Sephia, Shuma, Soul.

Kia Anahtar kia anahtar Kia Anahtar kia sustal kumandas 1

Kia Anahtar

Kia Anahtarı maltepe
Kia Anahtarı pendik
Kia Anahtarı kartal
Kia Anahtarı yedek kopyalama
Kia Sportage Anahtarı
Kia Anahtarı rio