Kontak Anahtarı

Otomobil kontak anahtar yada motosiklet anahtarı sitemizdeki iletişimden bize ulaşıp yaptırabilirsiniz anahtar yada kumandalar ile ilgili tüm sorularınızın cevabını sıkça sorulan sorular bölümümüzde bulabilir yahut arama butonuna araç markanızı yazarak da arama yapıp araçınaza özel bilgilerin bulunduğu yazılarımızı okuyabilirsiniz.Uzun yıllardır lüks araç denilince akla gelen birkaç markadan bir tanesi olan Rolls Royce, 2017 için ürettiği modeli ile de kendini kanıtlamayı başardı. Konfor ve teknolojinin birleştirildiği araçların sahip olduğu imkanların son derece yüksek bir seviyede olmasından dolayı bu yılda lüks araç denilince akla yine Rolls Royce gelecektir. Sahip olduğu kaliteyi düşürmemeyi başaran markanın en önemli yanı ise geliştirdiği farklı özelliklerdir.

Cenevre otomobil fuarında tanıtılan Elegance modelinde ilk elmas kaplamalı boyasıyla boyanmış olması bir hayli ilgi çekici oldu. Bunun yanı sıra, aynı zamanda başta koltuk döşemeleri olmak üzere son derece yüksek konfora sahip araç içi dizaynı da büyük farklılık göstermektedir. Arka bölümün orta kısmında olan ayrım ile son derece rahat bir şekilde uzun yolculuklar yapılması mümkün olurken koltukların arka bölümü de kullanıma uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Sürücü bölümü ise ayrı bir kokpit bölümü olarak tasarlanmasıyla çok daha kullanışlı bir hal almıştır. Parlak halının üstünde bulunan koyun yünü paspasların kullanımı da çok daha kolay ve kullanışlı olmaktadır. Aracın sahip olduğu teknik detaylar ise lüks araç imajını destekler niteliktedir. Son derece yüksek teknolojik dizayna sahip olmasından dolayı sürüş keyfi yaşanması da mümkün hale gelmektedir. Birçok açıdan alınan güvenlik önlemleri de bu durumu kolaylaştıran temel etkenlerdendir.

Dış dizaynına bakıldığında ise Rolls Royce zarafeti bulunmaktadır. Başta far bölümleri olmak üzere kapıların olduğu bölümde standart lüks araç özelliklerine taşımaktadır. Elmas kaplamalı boyaya sahip olması dış alan açısından en dikkat çekici bölümdür. İlk kez bir otomobilin bu şekilde elmas kaplamalı olmasına öncülük etmesi de aynı zamanda tarihi bir öneme sahip olmasını da beraberinde getirmektedir. Bunun dışında aracın sahip olduğu teknik ve donanımsal özelliklerinde hiçbir sıkıntı olmadığı da yapılan testler ile görülmüştür. Yenilik denilince akla gelen birkaç otomobil markasından bir tanesi olan Rolls Royce, bu alanda elde ettiği başarılı konumuna korumaya devam ettiğini de bu şekilde göstermiştir. Dış tasarım açısından 2017’nin en başarılı üretimi de böylece belli olmuştur.

Kontak Anahtarı

Kontak Anahtarı kontak anahtarı Kontak Anahtarı immo

Kontak Anahtarı