OTO ANAHTARCI

Oto Anahtarcı İstanbul Anadolu yakası semtlerine maltepe de hizmet vermekte olduğumuz oto çilingir ve oto anahtarcı hizmetini hızlı ve güvenli bir şekilde vermekteyiz. Son yıllarda araç teknolojisinin gelişmesiyle birlikte birçok farklı oto kumandası ve anahtar sistemi çıkmıştır.Böylelikle farklı kullanım şekilleri ile birlikte birçok farklı arızaları da beraberinde getirmektedir. Oto anahtarcı olarak onlarca çeşit marka aracı güvenli bir şekilde oto anahtarlarını değişebilmekteyiz. Hem tamiri hemde temini konusunda yılların verdiği tecrübe ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi kendimize borç bilmekteyiz.

OTO ÇİLİNGİR

otomobil anahtarı sektörü son zamanlar oldukça gelişme sağladı ne var ki bununla beraber otomobil anahtarları yedeğini, tamirini yapan bilinçli oto anahtarcısı bir elin parmaklarını geçmiyor. Asanlar oto anahtarcı olarak istanbul maltepe’de uzun yılların verdiği tecrübe ile araç kumandaları ve anahtarları konularında kazandığımız deneyimlerle siz halkımıza hizmete devam ediyoruz. Maltepe oto anahtarcı olarak tanınan ve belirli bir konuma sahip olan işletmemiz her geçen gün çıtayı bir üst noktalara taşıyor. Kumanda kabları, immobilizerli oto anahtar kopyalama gibi işlerde profesyonelleşen işletmemiz aynı zamanda garaj, bariyer yada otoparklarımıza girerken kullandığımız garaj kumandası kopyalamada oldukça iyi bir durumda, bu konuyu biraz açacak olursak tercih sebeplermizden biride rolling sisteme sahip kumandaların kodlaması oldukça zordur bu soruna üretilmiş olan akıllı kumandalar sayesinde bu problemi de aşmış durumdayız. İmmobilizer anahtar yapımı konusuna dönecek olursak sık sık karşılaştığımız sorulardan olan immobilizer nedir, ne işe yarar sorularıdır. Kısaca anlatmak gerekirse araç anahtarımızın içerisindeki çip kontakdaki anten sayesinde beyin ile iletişim sağlayarak anahtarı tanıma sistemidir bu hırsızların işlerini zorlaştıran bir sistem olduğu için 1990 sonrası otomobil ve motosikletlerde kullanılmaya başlamıştır. Araç sahiplerine her zaman hatırlattığımız arabanız immobilizer arızası vermeden yada anahtarınız kayıp olmadan yedek anahtar yaptırmalarıdır. Şayet elinizde aracınızı çalıştıracak tek anahtar varsa her an risk altındasınız çünkü yedek anahtar kaybolursa yada immobilizer arızası vermesi durumunda işler oldukça zorlaşacaktır, buna parelel olarakta yedek anahtar çıkartma fiyatı da artacaktır.

OTO ANAHTARCI – İSTANBUL

Alacağımız küçük tedbirler ile geri dönüşü olmayan büyük arızalardan kurtulabiliriz. Buna bir örnek verecek olursa peugeot citroen opel kumanda kabları çok sık yıpranır ve delinir. Bu yıpranan yerlerden nem yada sıvı girmesi durumunda korozyon oluşur buda kumandanızın bozulmasına neden olur bunu önlemek için mutlaka kumanda kabını en kısa zamanda değiştirmeniz gerekir.Bir diğer konu ise araba sahiplerinin büyük anahtar taşımak istememeleri buna çözüm olarak anahtarlarınızı sustalı ya çevirmektir. Ayrı ayrı olan kumanda ve anahtarlarınız birleştirerek tek bir yerde toplanmansına olanak verir. Kimi araba modelleri kartlı sistemleri kullanmayı tercih etmişler renault da megane kart, laguna kart, gibi bu kart tipinde anahtarları kullanırken arka cepte taşımaya dikkat etmeliyiz zira kırılma olasılığı çok yüksek bu gibi durumlarda gösterge de kart okunamadı kart pilini değişitirin hatası çıkar. Pilini değiştirdiğiniz halde yine yazı çıkıyorsa kart arızası olduğunu gösterir.Bunun tamiri mümkündür öncelik pres baskı olduğu için kesilerek açılır arızası giderildikten sonra yeni bir kumanda kabının içerisine koyulur. Özetleyecek olursak hayatımızı kolaylaştıran bu araçların anahtar ve kumandaların yedeğini yaptırır arızalarını giderirsek bizleri yarı yolda bırakmazlar.

oto anahtarcı istanbul oto anahtarcı Oto Anahtarcı passat kumanda kab

oto anahtarcı maltepe

 

Oto Anahtarcı maltepe
Oto Anahtarcı kartal
Oto Anahtarcı kadıköy
Oto Anahtarcı bostancı
Oto Anahtarcı pendik
Oto Anahtarcı istanbul
Oto Anahtarcı anadolu yakası
Oto Anahtarcı