oto çilingir

Otomobil kapısı açmada profesyonel olan asanlar anahtar en son teknoloji maymuncukları ile aracınızın kapısına zarar vermeden dakikalar içerisinde açıyoruz. Çoğu araçlar bir emniyet önlemi olarak belirli bir süre kapılar açılıp kapanmadığı taktirde kapıları otomatik olarak kilitler anahtarınız da araç içerisinde ise ve de yedeğiniz yok ise oto çilingir çağırmanız gerekir böyle durumlar ile karşı karşıya kalmamanız için her zaman yedek bir anahtar yaptırmanızı öneririz. Eğer anahtarınız tamamen kayıp ise aracınızın kapıları da kilitli ise mobil anahtar yapma araçlarımız ile otomobilinizin bulunduğu yere gelerek öncelikle zarar vermeden otomobilinizin kapılarını açıyoruz daha sonra eğer kullanma kılavuzunuz var ise içersin de yazan  key kod dediğimiz anahtarınızın kodlarının yazdığı kredi kart büyüklüğündeki karttan yardım alarak bilgisayarlı otomatik cnc anahtar yapma makinamız da anahtarınızı yapıyoruz kod kartınız kayıp ise yetkili servisten bu kodu temin edebilisiniz bunların hiç biri yok ise otomobilinizin kapı fişeyi yada kontağını sökerek anahtarınızın diş kodu dediğimiz mekanik koduna ulaşıyoruz en son olarak immobilizer makinalarımız ile aracın obd girişinde ecu beynine bağlanıp aracınıza uygun çipli ne kumandalı anahtara kodlama yapıyoruz tabi ki kod kartınızın olması işimizi hem kolaylaştıracak hemde kısa zamanda bitirmemize neden olacaktır bunun için araç satın alırken mutlaka kodlarını da istemeyi unutmayın.

OTO ÇİLİNGİR

Gün boyu yaşadığımız iş yoğunluğundan zaman zaman bazı aksilikler yaşamaktayız. Aracımızın anahtarını kaybetmiş olabiliriz , immobilizer sistemli bir anahtarımız varsa suya düşürmüş veya aldığı bir darbe sonucu arabamızı çalıştıramıyor olabiliriz. Bu tür aksilikler eğer başınıza geldiyse bize ulaşmanız yeterli olacaktır.Haftanın 7 günü 24 saat hizmet veren uzman kadromuzla yardımınıza gelmekteyiz.Aracınızın kasasına veya anahtar bölümüne hiçbir şekilde hasar vermeden büyük bir ustalık ve titizlikle aracınızı çalıştırabilir tekrar yola devam etmenizi sağlayabiliriz.Oto çilingir konusunda yıllardır vermiş olduğumuz hizmet ve tecrübemiz sayesinde hangi marka hangi model aracınız olursa olsun bizi aramanız yeterlidir.Emniyetli bir şekilde kilitli kalan aracınızı kapılarınıza ve kilit sisteminize hiçbir şekilde hasar vermeden araç kapı açma hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Oto çilingir ustalarımız nerede olursanız olun  en modern cihazlarımız ile  yardımınıza gelecektir. Oto çilingir hizmetimiz ile birlikte her türlü marka kumanda kopyalama hizmetimizde mevcuttur. Marka model ne olursa olsun oto çilingir hizmetimiz sayesinde hem aracınıza yedek kumanda yaptırabilir hem kumanda kabınızı değiştirebilir hem de otopark kumandası konusunda sizlere 7 gün 24 saat boyunca hizmet verebiliriz. İletişim bilgilerimizden bize ulaştığınız zaman nerede ve hangi şartlarda olursa olsun hemen destek ekibimiz sizlere yardım için yola çıkacaktır.

Fiyatlarımız ve hizmetlerimizin detayları konusunda sizlere yardımcı olmaktayız.Oto çilingir hizmetimizin sizlere her konuda yardımcı olması adına yeni teknoloji ile üretilmiş her türlü modern ekipmanımız bulunmaktadır.Bu sayede aracınız hasar görmez veya kumanda kopyalama konusunda da sizlere vakit kaybetmeden en hızlı şekilde yardımcı olmaktayız. Oto çilingir hizmetimiz ile söz  konusu aracınızın güvenle açılmasını sağlamakta ve kendinizi güvende hissetmenizi sağlamaktayız. Kayıp kumanda ve anahtarınız varsa veya kumandanızın kopyalanmasını istiyorsanız marka ve model numarasından sizlere en kısa sürede hizmet vermekteyiz.Aracınızın profesyonel ekiplerimiz ve en son teknoloji ile üretilmiş ekipmanlarımız ile açıldığını görmek sizleri de mutlu edecektir.  Bu konuda yılların vermiş olduğu tecrübe ve sizlerin duyduğu güven bizi oto çilingir konusunda her zaman en iyi hizmeti vermemizi sağlamıştır.

 

oto çilingir oto çilingir oto çilingir OTO     L  NG  R   05435405638 MALTEPE
oto çilingir maltepe

oto çilingir kartal

oto çilingir bostancı

oto çilingir kadıköy

oto çilingir ümraniye

oto çilingir pendik

oto kilit açma