Peugeot Anahtar

Pegeout ülkemizde genel yazılımı ile pejo otomobilleri oldukça yaygın kullanılmakta buna paralel olarakda immobilizerli yani çipli oto anahtar ihdiyacınıda artmakta siz pejo kullanıcılarına kayıp anahtar, yedek anahtar, kırılmış yıpranmış kumanda kabı, bozuk uzaktan kumandalarınıza çözümler bulmak için 1999 dan beri istanbul maltapede sektörünün önde gelen isimlerinden olamaya devam ediyoruz. istanbul anahdolu yakası kartal, pendik, bostancı, ümraniye, tuzla, kadıköy, ataşehir, erenköy, gibi semtlere çalışmalarına devam eden asanlar anahtar geniş ürün yelpazesi uzman kadro immobilizer cihazları ile göz dolduruyor. Arabalar marka ve modellerine göre ayrılmaktadır. Peugeot marka arabalar ülke genelinde en iyi yazılıma sahip olan arabalardır. İmmobilizerli cipli Peugeot anahtar sayesinde herhangi bir kayıp, çalıntı ya da hasar durumların da çözümler bulan marka olarak karşınıza çıkmaktadır. Her türlü yardımı alacağınız oto anahtarcı aksi durumlarda aracınızın yanına gelerek soruna anında müdahale etmekte, istanbul anahdolu yakasında her alanında çeşitli bölgeler de teknik servisleri bulunması alacağınız hizmetini kalitesini ve hızın arttırmaktadır.

PEUGEOT ANAHTAR KABI

Peugeot marka anahtarlarında kumandalı susta modelleri en sık karşılaşılan modellerdendir. Bu sebeple butonların kolay yıpranması ve çeşitli yerlerinde hasarların oluşmadı anahtar kabının değiştirilmesine yol açacaktır. Bunun yanı sıra anahtarların değişiminde yapılan işlem göz önüne alınarak belli bir ücret alınmaktadır. Peugeot anahtar fiyatları konusunda bizden bilgi alabilirsiniz. Anahtar kabını değiştirecek olan kişilerin orijinal kaplar kullanmalarında fayda vardır. Parçaların orijinal olması tuş takımlarının kısa zamanda bozulmasına ya da yıpranmasını önlemektedir.

PEUGEOT ANAHTAR KODLAMA

Peugeot arabalarının anahtarlarının gelen olarak kumandalı sistemlerden meydana geldiğini bilmekteyiz. Zaman içerisinde anahtarların yıpranması, zarar görmesi ve kaybolması gibi fazlaca sorun sizleri karşılayabilir. Özellikle anahtarların yenilenmesi söz konusu ise Peugeot anahtar kodlama işinin doğru yapılması gerekir. Kumandanın çalışmaması durumunda bizden yardım alabilirsiniz. Kumandanızın hafızası silinmiş olabilir. Kodlama işlemi yapılarak aracınız kumandayı tekrardan tanıyacak ve araba kullanım keyfine tekrar kavuşacaksınız.

PEUGEOT ANAHTAR PİL DEĞİŞTİRME

Arabalarda sıklıkla karşılaşılan kumanda pilinin bitmesi durumunda yapılacak belli başlı işlemler bulunur. Bunlar arasında kontağın açılması ve aracı çalıştırmadan kumandadan aracı kapatma tuşuna birkaç dakika basılı olarak tutulmalıdır. Böylelikle kumandanızı deneyebilirsiniz. Peugeot anahtar Bostancı oto anahtarcı gelerek pili bittiyse direk değiştirilir. Ama başka bir sorunu varsa ona göre açılıp incelenmesinde fayda vardır.

PEUGEOT ANAHTAR TANITMA

Peugeot anahtar arabaların çalışması ve açılıp kapanması gibi işlevleri yerine getirmektedir.  Zaman içerisinde anahtar konusunda yaşanılan pek çok aksilikle kişiler huzursuz olurlar. Bu konuda çeşitli çözümler bulunarak kısa zamanda sorun çözülerek kişilerin güvenilir yolculuklarına devam etmeleri sağlanır. Anahtar tamiri sırasında anahtara aktarılan frekanslar ile araba da ki cip sistemi birbirini tutmalıdır. Aksi takdirde anahtar arabada herhangi bir işlem yapamazsınız. Frekansların doğru aktarılması sorunsuz bir kullanımın kapılarını açacaktır.

Bazı pegeout modelleri; 106, 107, 205, 206, 206 +, 207, 208, 301, 305, 306, 307, 308, 309, 405, 406, 407, 508, 605, 607, 806, 1007, 5008, RCZ, 807,
Bipper, Boxer, Expert, J9, Partner.

 

Peugeot Anahtarı peugeot anahtar Peugeot Anahtar Peugeot 206

Peugeot Anahtarı

Peugeot Anahtarı yedek
Peugeot Anahtar kopyalama
Peugeot Anahtar tamiri
Peugeot Anahtarı kartal
Peugeot Anahtarı ataşehir