Peugeot Patner Tepee Anahtar

Araç sahibi olan kişilerin arabalarını açma kapama ve çalıştırma gibi pek çok işlemi yapmak için anahtarı olması gerekir. Elektronik yazılım ve dış görüntüsü değişmeyen Peugeot partner tepee anahtar araç sahiplerine büyük kolaylık sağlamışlardır. İçerisinde bulunana immobilizer cip sayesinde anahtar ve araba arasındaki bağlantı kurulur. Bu yüzden yedek anahtar yapılırken frekansların doğru aktarılmasına özen gösterilmesi gerekir. Bu cip sayesinde anahtarların arılanması ve kaybolması durumunda servisimiz tarafından kolaylıkla arabaların çalıştırılması sağlanır.

Peugeot Patner Tepee Anahtar Kabı

Peugeot 207 marka arabaların anahtar kabı değişimleri yapılırken parçaların doğru takılmasına dikkat edilmesi gerekir. Orijinal ürünlerin tercih edilmesi kumanda aksamının yeni kaba olan uyumunu arttıracaktır. Malzemenin yan sanayi seçilmesi Peugeot Patner Tepee Anahtar arıza durumlarına neden olabilir. Bu yüzden parçaların doğru seçilmesi önemlidir. Sustalı olarak daha çok kullanılan anahtar kapları çeşitli sebeplerden dolayı değiştirilmektedir. Delinmesi ya da yırtılmasının yanı sıra modeminin arızalanması durumunda da kabın değiştirilmesi gerekir.

Peugeot Patner Tepee  Yedek Anahtar

Anahtarlarını her türlü bozulma, çalınma ya da kaybetme durumları ile karşılaştıklarında mağdur olunmaması için bazen insanlar yedek anahtar yaptırmakta fayda görürler. Peugeot Patner Tepee Anahtar kopyalama işlemini ancak araba ruhsatı sahibi yaptırabilir. Aksi durum da herhangi bir kopyalama teknik servisimiz tarafında yapılmaktadır. Yapılan yedek anahtarların doğru kodlanmaması durumunda araba da herhangi bir işlem yapılamayacaktır. Bu yüzden kopyalama yapılacağı zaman bu konuya dikkat edilmelidir. Yedek anahtar yaptırmak isteyen kişilere anahtarları yarım saatte teslim edilmektedir.

Peugeot Partner Tepee Sustalı Anahtar

Kumanda anahtar modeli ile arabalarda en sık karşılaşılan sorunlarda biri de kumandaların pillerinin bitmesidir. Bu soruna kısa zamanda çözüm bulunması tek yapılması gereken pilin değiştirilmesidir. Bu da oldukça kolay bir işlemdir. Peugeot Patner Tepee Anahtar çoğaltma işlemleri yapılırken de kumandalı anahtar sisteminde yapılıyorsa uzun süre kullanım sağlanacağı bir pil konması sağlanmalıdır. Çoğaltma işlemi sırasında aktarılacak olan frekanslar arabanınki ile aynı olmalıdır.

Peugeot Partner Tepee Anahtar Tanıtma

Araba kullanımlarında yaşanan aksiliklerden bir tanesi de anahtarların araç üzerinde işlev görmemesidir. Bu durumda Peugeot Patner Tepee Anahtar Maltepe teknik servisimize gelerek sorununuzun kısa zamanda çözülmesi sağlanır. Bunun yanı sıra teknik servis anında aracınızın yanına gelerek aracınızı kullanılan cip sistemi sayesinde çalıştırabilir. Keyifli yolculuğunuza teknik servis sayesinde kolay bir şekilde devam edebilirsiniz. Ama anahtarın tamiri söz konusu ise anahtarın arabaya doğru tanıtılması gerekir.

Peugeot Patner Tepee Anahtar Peugeot Patner Tepee Anahtar Peugeot Patner Tepee Anahtar pegeuot 2 tu lu kumandal anahtar 1

Peugeot Patner Tepee Anahtar