renault scenic yedek anahtar

renault scenic anahtar probleminiz varsa yada pili değiştirin uyarısı alıyorsanız değiştirdiğiniz halde bu uyarıyı almaya devam ediyorsanız bu arızanın nedeni kumandanızın içerisindeki anten dediğimiz parça arızalanmış olabilir bunun değişimini yaparak arızasını giderebiliriz kumanda kabı kırık ise yenisi ile değişimini yada yedek anahtar kopyalama ihdiyacınız varsa bizim ile iletişime geçebilirsiniz.
Kart Okunamadı Arızası

Reno ( renault ) megan veya scenic kartları bir kredi kartınıda biraz büyük aracı çalıştırmakta ve uzaktan kumanda ile açmak için kullanılıyoruz fakat yapı itibari ile biraz hasastır arka cepte taşımaktan kaynaklanan kırılımalar yada yüksekten düşmekten dolayı bozulmalar olabiliyor çoğu megan kart kullanıcısı bu durumdan müzdaripttir ama neyseki asanlar anahtarda çözümü var.

Bu tip kartların iki türlü arızası mevcuttur birincisi aracı çalıştırıp kumandanın açmaması ikinciside uzaktan kumandanın açıp aracı çalıştırmamsıdır. megan kartlar vidalı olmayıp fabrikadan pres baskılı yapışık halde çıkmaktadır bu nedenle arızasının tamiri için açılması gerektiginde kart kesilerek açılır ve tekrar aynı kartın içerisine konulamamaktadır yeni bir megan kumanda kapının içerisine tamir edildikten sonra konulur. birinci arıza sebebi; megan araçlarda ekranda pili değiştirin uyarısı verir pili degiştirisiniz ama yine aynı yazı görürsünüz buda aracın sizin kartınızla arasındaki iletişiminin olmadığını gösterir kart açılır megan anten parcası değişir kumanda yeni bir kartın içerisine konularak işlem tamamlanır.

ikinci arıza sebebi; uzaktan kumandanın açmamasıdır bu arızada da kartınızın basma butonu switch buzulmuş olabilir bunlar yenileri ile değiştilir bir başka olasılıkta kumanda kartının içerisindeki devrelerden birinin yada bir kaçının arızalanması yada kopmasıdır bunlara bakılarak tamir yoluna gidilir yine tamir edildikten sonra yeni kapın içerisine konularak yapıştırılır.

Eger araç işyerimize uzak bir yerde ise ve çalıştıran başka anahtarı yok ise araçın başına bizim immobilizer cihazlarımız ve yeni bir megan kart anahtarı ile gidip yeni bir anahtar yapmamızı öneririz ve aracı çalıştırdıktan daha sonrada çalışmayan anahtarın arızalı olan yani eski anahtarınızın tamiri yapılabilir.
megan 2 kart okunamadı hatası çözümüde yine kartın içerisindeki araç ile kumanda arasında iletişimi sağlayan devrenin değişmesi ile problem çözlecektir bu işlemin aşamaları şöyledir eger istanbul anadolu yakasında iseniz araçınız ve kumandanız ile birlikte gelerek istanbul dışında iseniz kargo ile iletişimdeki adersimize göndermeniz durumunda aynı gün tamir edip göderiyoruz öncelikle kumandanız acılır arıza tespit edildikten sonra tamiri yapılır ve yeni bir dış kap kullanılarak kapatılır.
tüm arızalar ve çüzümleri için renault scenic yedek anahtar

renault scenic yedek anahtar renault scenic yedek anahtar renault scenic yedek anahtar renault megan scenic kart anahtar

renault scenic yedek anahtar

anahtar uçları renault scenic yedek anahtar renault scenic yedek anahtar reno megan scenic kart anahtar ucu

anahtar uçları

renault scenic yedek anahtar kartal
renault scenic yedek anahtar kadıköy
renault scenic yedek anahtar bostancı
renault scenic yedek anahtar ataşehir
renault scenic yedek anahtar ümraniye