Rover Anahtar

Rover bir çok modelinde motor bloke sistemi kullanır uzaktan kumandası ile araç açıldığında motor bloke sistemi devreden çıkar ve aracınızı böylelikle çalıştırabilirsiniz uzaktan kumanda arızası oluşması yada pilinin bitmesi durumunda aracı çalıştıramazsınız böyle bir durumla karşılaşamamak için mutlaka kumandanızın pilini bitsin bitmesin 2 yılda bir değiştirmeli vede yedek kumandanızın olması gerekir. Kumandanızın Pilini kendiniz değiştirmeniz durumunda aracın kumandayı unutması gibi bir problem ile karşılaşabilirsiniz pil değişimini mutlaka işinin ehli kişilere yaptırınız. Land Rover araçlar için teknik donanıma sahip oto anahtarcı aracınızı ve garantisini tam koruma altına alarak ihtiyaçlarınızı kalite standartları çerçevesinde sağlar. Rover anahtar hizmetleri beklenmedik kumanda arızaları halinde eğitimli teknisyenlerle acil çözümler sunar.

Rover Anahtar Kabı

Kullanıldıkça yıpranan anahtarların yenilenmesi aşamasında eğer kayıp durumu varsa araç ve yedek anahtar ile otomobil anahtarcısına gidilmelidir. Bu durumlarda önce kopyalama işlemi yapılacak ve işlem sonrasında yeni anahtarın araca tanıtılması yapılacaktır. Anahtarda sadece aşınma durumu varsa sadece anahtarı getirerek onarılması ve eskisi kadar yeni olması sağlanabilir. Rover anahtar arıza durumlarında zor durumda kalacağınız için gerekli rutin kontrollerde takibinin yapılması ve gerektiği zamanlarda pilinin değiştirilmesi ömrünün uzamasını sağlayacaktır.

Rover Anahtar Kodlama

Araba anahtarlarının pil değişimleri pratik olmakta ve oto anahtarcılarda kolaylıkla bulabilecek pillerin açılan kabın içine takılması ile işlem tamamlanabilmektedir. Aracınızın kumanda ile ilgili problelerde Yine de araçla ilgili tüm işlemlerin teknik personel tarafından yapılması daha doğru olacaktır. Roveranahtar Kartal ile gerekli donanıma sahip ve uzman personelin çalıştığı servisimizde alınan hizmetlerle daha verimli sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Yedek anahtar elinizde olduğu sürece herhangi bir anahtar arızasının daha kolay çözülebileceğini bilmek önemli bir ayrıntıdır.

Rover Anahtar Pil Değiştirme

Aracınızın kapısını açarken sıkıntı yaşıyorsanız pilinin zayıfladığını düşünerek önlem almalısınız. Rover anahtar kopyalama seçeneği ile farklı anahtar tiplerinin yedeklenmesi mümkündür. oto anahtarcı bularak alacağınız hizmetlerle araçlarınızı ve yedek malzemelerinizi daha uzun süre kullanabilmeniz mümkün hale gelir. Araçlara gösterilen bakım hizmetlerinin yarısı yedek parça ve aksesuarlara da gösterilse tüm ürünler daha bakımlı ve uzun ömürlü olur.

Rover Anahtar Tanıtma

Değişen anahtarların çiplerine tanımlanan yeni bilgilerin araca tanıtılması ile araç ve anahtar koordinasyonu sağlanır ve yeni anahtar devreye girer. Rover anahtar çoğaltmaişlemi yedek anahtarında yeterli gelmeyen durumlar için önemli bir ihtiyaçtır. Kalabalık ailelerde ya da kalabalık ofislerde aynı aracın birden fazla kişi tarafından kullanılması durumlarında araç anahtarı çoğaltma işlemi zorunlu bir hal alır.

 

 

 

 

 

Rover Anahtarı rover anahtar Rover Anahtar rover anahtari

Rover Anahtarı

Rover Anahtarı
Rover Anahtarı