Seat Anahtar

Araba sahibi olan kişilerin araçlarında gerçekleştirebilecekleri her işlemi yapmak için anahtara ihtiyaç duyarlar. Günümüz teknolojisini gelişmesi tüm alanları etkisi altına aldığını gözlemlemek gerekirse Seat anahtar konusunda da etkilerini görebiliriz. İmmobilizer cip sayesinde araçların kumanda anahtarlarla olan bağlantısı kurularak rahat bir kullanım sağlanmıştır. Arabalarınızın anahtarları kaybolduğunda, çalındığın da ya da kırıldığında biz oto anahtarcısına başvurarak ruhsatınızı götürmeniz dâhilinde anahtarınız yenilenecektir. Yeni yedek anahtarı ancak ruhsat sahibi yaptırabilir.

Seat Anahtar Kabı

Seat anahtar kap modelleri arasında fazlaca çeşit bulunmaktadır. Bu kaplar arasında metalik uçlu çipli anahtar, seat anahtar, 2 tuşlu sustalı kumanda ve üç tuşlu sustalı kumandadan oluşmaktadır. İki tuşlu kumanda arabaların açılması ve kapanmasını sağlamaktadır. Kumanda üzerinde ki üçüncü tuş ise bagaj kapağı açma işlemini gerçekleştirmektedir. Seat anahtar fiyatı konusunda iletişimdekitlefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Anahtarınız kırıldıysa sadece bir montaj işlemi yapılacağı için cüzri bir ücret alınmaktadır.

Seat Anahtar Kodlama

Araba anahtarlarınız zaman içerisini çeşitli sorunlarla sizleri karşılar. Seat anahtar arızaları arasında pilin bitmesi, cip sisteminin çalışmaması, anahtar hafızasının silinmiş olması ve daha pek çok sorunla karşılaşılabilir. Bu konuda bizler sizlere gereken hizmeti sunuyoruz. Yedek anahtarların kodlanması yapılırken tüm cip sisteminin doğru olarak aktarılması gerekir. Onun yanı sıra kişilerin anahtarı araca tanıtmaları gerekir.

Seat kumanda Pili Değiştirme

Önceden çalışan aracınızın anahtarı çalışmıyorsa ilk akla gelen kumandanın pilinin bitmiş olmasıdır. Yolculuklarınıza devam etmek ve arızanın hemen giderilmesini sağlamak için Seat anahtar Bostancı oto anahtarcıya gelerek sorunun hemen çözülmesi sağlanır. Kısa zamanda keyifli yolculuğunuza kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Seat Anahtarı Tanıtma

Araba anahtarlarının zaman için de yıpranması ve kullanım sırasında yaşanan aksilikler anın da otomobil anahtarcısına direk başvuru sağlayarak sizlere anında yardım edilmesini sağlayabilirsiniz. Anahtarların yedeğini yaptırmak isteyen ya da anahtarlarını kaybeden kişiler Seat anahtar nerede yapılır sorusunu akıllarına getirilir. Anahtarların yapılmasında cip sisteminin ve frekansların doğru aktarılması gerekir aksi takdir de arabanızın çalışmasında sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bazı seat modelleri; Altea, Arosa, Cordoba, Exeo, Ibiza, Leon, Marbella, Toledo.

 

 

Seat Anahtarı seat anahtar Seat Anahtar Seat Altea Arosa Cordoba Exeo Ibiza Leon Marbella Toledo kumandal anahtar arka

Seat cordoba Anahtarı