Seat Cordoba Anahtar

Araç sahipleri araçlarına gösterdikleri özen ile daha uzun yıllar araçlarından yüksek performans alabilirler. Ancak bazı durumlarda yedek parça ihtiyaçları oluşur. Ve orijinal ürün kullanımı aynı verimin devam etmesini sağlayacaktır. Seat Cordoba Anahtar seçenekleri bu başlıklar altında incelenebilecek araçlarınızın kontak anahtarlarıdır. Aynı zamanda kapılarınızı immobilizer teknolojisi ile kilitleyen anahtarlar güvenlik anlamında da araç sahiplerine çok önemli güvenceler sağlarlar. İmmobiliezer denilen sistemde araçlar üzerinde ateşleme sistemi etkisiz hale getirir. Bu sayede olası hırsızlık durumlarına karşılık önemli ve emniyetli bir tedbir alınmış olacaktır.

Seat Cordoba Anahtar Kabı

Bu anahtar modelinde genellikle iki tuş ya da alarm tuşu eklenerek üç tuş bulunmaktadır. Kumandalı ya da düz çeşitleri de bulunabildiği gibi sustalı olarak daha pratik kullanımlarda bulunmaktadır. Seat Cordoba Anahtar kabı olarak ise iki kapaktan oluşan parçalar temin edilebilir ve anahtar üzerine çok pratik bir şekilde monte edilebilir.

Seat Cordoba Anahtar Kopyalama

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte artık pek çok alanda işlemler çok daha pratik bir şekilde yapılmaktadır. Seat Cordoba Anahtar kopyalama işlemlerinde de eskiden araçların içerisindeki alıcı beyin çıkartılarak tanımlama yapılmakta iken artık anahtardan anahtara çok pratik bir şekilde çoğaltma işlemleri yapılabilmektedir. Eğer eski anahtar tamamen kayboldu ve yenisinin çıkarılması gerekli ise tavsiye edilen model düz ve immobilizerli olarak tasarlanmasıdır. Bu işlem için ise anahtarın mekanik ve elektronik bölümü ayrı ayrı yapılmaktadır.

Seat Cordoba Anahtar Pili Değiştimi

Anahtarlar içerisindeki piller yaklaşık iki sene boyunca sorunsuz çalışmaktadır. Daha sonrasında Seat Cordoba Anahtar pili değiştirimi istendiğinde servisimizden taleplerde bulunabilirsiniz. anahtarcılardan aynı özelliklerde pil alarak ta kendiniz çok pratik olarak değiştirebileceğiniz anahtar pilinde sorun çıkmasını istemiyorsanız servimizde kaliteli hizmetler alabilirsiniz. Anahtarların pili dışında çoğaltma işlemi de önemli olmakta, servislerde bu hizmetlerden faydalanmak için araç sahibinin ruhsat belgelerini göstermesi gerekli olacaktır. Aksi halde güvenlik nedeni ile bu işlem yapılmayacaktır.

Seat Cordoba Anahtar Kodlama

Yeni anahtarınızı araç içerisindeki alıcıya tanıtmak için eski kumanda da bulunan iki tuşa aynı anda basarak alıcının sinyal vermesi sağlanacak ve yeni kumandanın butonlarına sıra ile dokunarak tanımlanması sağlanabilecektir. Seat Cordoba Anahtar Kartal servisimizde istenilen tüm bu hizmetler çok pratik bir şekilde sağlanmaktadır.

Seat Cordoba Anahtar seat cordoba anahtar Seat Cordoba Anahtar seat 2 tu lu kumandas 1

Seat Cordoba Anahtar