Ssangyong Anahtar

Araba sahibi olan kişilerin seçim yaparken kendilerine en uygun olan modeli seçmeleri konusunda dikkatli olmaları gerekir. Ssangyong Anahtar aracınızı açma kapama ve çalıştırma işlemlerini yerine getirecektir. Günümüzde pek çok aksilikle karşılaşılabilir. Bunlar arasında kaza, kayıp, hasar gibi nedenler sayabiliriz. Ama günümüz teknolojisinde araba anahtarlarında bulunan immobilizer cip sistemleri büyük kolaylık sağlamaktadır. Son üretilen arabaların hepsinde bulunana sistem anahtarınızı çalıştıramazsanız yetkili servis tarafından uzaktan çalıştırılmasını sağlamaktadır.

Ssangyong Yedek Anahtar

Ssangyong araba anahtarları sustalı kumandalı modeller ve metalik uçlu modellerden oluşmaktadır. Metalik uçlu anahtarlar taşınması ve görünüşü konusunda çok estetik durmamaktadır. Bu yüzden kumandalı modellerin seçilmesinde fayda vardır. Üzerindeki açma ve kapama tuşu sayesinde sizlere büyük kolaylık sağlayacaktır. Ssangyong yedek anahtar yaptırmak isterseniz direk bize başvurmanız sorunun kısa zamanda çözülmesini sağlayacaktır. Özellikle anahtarlarda cip sistemlerinde çeşitli arızalanmalar görülebilir. Bunun yanı sıra anahtarların hafızası silinmiş ya da kumanda pili bitmiş olabilir.

Ssangyong Sustalı Anahtar

Her elektronik sistemle çalışsan cihazlar gibi araba anahtarları da zamanla yıpranıp hasar görebiliyor. Bu konu da Ssangyong sustalı Anahtar yaptırarak sorunun kısa zamanda çözülmesini sağlayarak, keyifli yolculuğunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Yıpranmış olan anahtarların kaplarının yenilenerek eski haline getirilmesi kolayca sağlanır. Bunun yanı sıra kaybolması durumunda ruhsat sahibi ile başvuru sağlanarak anahtarın yedeğinin yapılması da sağlanır. Ama anahtarın kırılması durumunda montaj işlemi yapılması gerekir. Görüldüğü gibi her sorunun bir çözümü bulunmaktadır.

Ssangyong Anahtar Pil Değiştirme

Araba anahtarlarının en kolay çözülen sorunlarında biri pillerinin değiştirilmesidir. Bu sorun oldukça kısa zamanda çözülür. Anahtarların kaybolması ya da arızalanması gibi durumları göze alarak Ssangyong Anahtar yedekleme işlemi yapılmalıdır. Bu işlem sadece teknik servislerde yapıldığı ve ruhsat sahibi olan kişilerin izni ile yapılmaktadır. Araba da bulunana cip sisteminin anahtara doğru aktarılması ile anahtarınızın yedeğiniz yaptırmış olacaksınız. Yarım saat içinde tamamlanan işlem sizleri ileride oluşacak sorunlara karşı koruyacaktır.

Ssangyong Anahtar Tanıtma

Araba anahtarlarının kaybolması durumunda herhangi bir panik yapmanıza gerek yoktur. Bu durumda öncelikle oto anahtarcıyı arayarak aracınızın yanına kısa zamanda gelmeleri sağlanır. Eğer yedek bir anahtara sahip değilseniz Ssangryong Anahtar çoğaltma işlemi yaptırmanız gerekir. Anahtarların çoğaltma işlemleri sırasında tüm aksamın doğru aktarılması araba ile arasındaki bağın yeniden kurulması gerekir. Bazı ssyangyong modelleri; Actyon, Korando, Korando, Sports, Kyron, Musso, Rexton, Rodius.

 

Ssangyong Anahtarı ssangyong anahtar Ssangyong Anahtar ssangyong sustal ya cevirme aparat

Ssangyong Anahtarı