Sustalı Kumanda Kabları

Fotografta görünen marka ve modelleri ( dacia, renault, nissan ) orta kısımda yeralan kumandaya yeni yedek kumandalı sustalı olarak yapabiliyoruz. Dönüşüm (çevirme) değildir yani mevcut kumandanıza dokunmadan yeni yedek anahtar yapıyoruz sizdeki sustasız anahtarı yedek olarak saklayabiliyorsunuz. Bu kumandaları yaptırabilmek için araç ile birlikte ruhsat sahibinin gelmesi gerek çünkü bu çipini aracın immobilizer beynine kayıt etmemiz gerek.

Anahtar Kumandasını Sustalıya Çevirme
Kaba çok yer kaplayan anahtar ve kumandalarınızı birleştirip tek bir sustalı mekanizmasında toplamak artık çok kolay. Bu işlem üç şekilde olabilmekte birincisi mevcuttaki kumandanızın iç elektronik devresini kulanarak sustalı mekanizması dediğimiz bazı otomobiller için üretilmiş olan aparatta aktarmaktır ikinci eger aracınıza alarm takılı ise alarm kumandanıza hiç dokunmadan içerisindeki bilgileri içerisinde elektronik devre olan bir kumandaya aktarmaktır üçüncüsü de yeni çıkan bir sistem olan sizin mevcut otomobilinizin orjinal sistemini kullanarak yapılan sustalı kumandalar dır bu sistem her araç için geçerli değildir ama her gecen gün yeni araçlar bu sisteme dahil olmakta. Aracınıza uygun sustalı anahtarları sustalı kumanda menüsünden bulabilirsiniz.

ETİKETLER; sustalı kumanda kabları sustalı anahtar çeşitleri çakılı kumanda dönüşümleri kopyalama kumanda kabı kontak anahtarı oto alarm kumandası fiyatları istanbul sustalı kumanda kabları, sustalı anahtar çeşitleri, çakılı kumanda, sustalı kontak anahtarı, sustalı kumanda kabı, sustalı kumanda kopyalama, alarm, anahtarı

Audi Sustalıya Çevirme

 

Bmw Sustalıya Çevirme

Chery Sustalıya Çevirme

 

Citroen Sustalıya Çevirme

 

Fiat Sustalıya Çevirme

 

Ford Sustalıya Çevirme

 

Gmc Sustalıya Çevirme

 

Honda Sustalıya Çevirme

 

Hyundai Sustalıya Çevirme

 

iveco Sustalıya Çevirme

 

Kia Sustalıya Çevirme

 

Land Rover Sustalıya Çevirme

 

Mazda Sustalıya Çevirme

 

Nissan Sustalıya Çevirme

 

 

Opel Sustalıya Çevirme

 

 

Peugeot Sustalıya Çevirme

 

Seat Sustalıya Çevirme

 

 

Skoda Sustalıya Çevirme

 

Ssangyong Sustalıya Çevirme

 

 

Subaru Sustalıya Çevirme

 

 

Suziki Sustalıya Çevirme

 

Toyota Sustalıya Çevirme

 

Wolksvagen Sustalıya Çevirme
Sustalı Kumanda Kabları sustalı kumanda kabları Sustalı Kumanda Kabları opel sustal   kumanda   e  itleri1

Sustalı Kumanda Kabları