HEMEN ARAKONUM
Feyzullah Mah. Çetin Sk No9/b Maltepe İst.

Alfa Romeo Kumanda Kabı

Alfa Romeo Kumanda Kabı alfa romeo kumanda kabı Alfa Romeo Kumanda Kabı alfa romeo mito giuliettaanahtar

alfa romeo mito giulietta anahtarı

Alfa Romeo Kumanda Kabı
Otomobil kullanıcılarının başını ağrıtan sorunlardan biride oto anahtarı kumandasının yıpranması, kırılması yada susta mekanizmasının bozulmasıdır neyseki asanlar anahtar olarak yeni bir anahtar yaptırmanıza gerek kalmadan sitemizden online satın alalacağınız kumanda kablarını sadece eski kumandanızdaki elektronik devreyi ve çipini aktararak size kolayca montaj yapabilirsiniz ( her model için gecerli değildir) yada istanbul matepedeki adresimize gerelek cüzzi montaj üçretleri ile yaptırabilirsiniz. Bize sıkca sorulan sorular arasında otomobil kumandalarının kablarının yani dış plastik aksamının orjinal olup olmadığıdır bu soruya şöyle cevap verebiliriz hiç bir otomobil markası kumandaların yedek parçalarını veya susta mekanizmaleını ayrı olarak satmazlar sadece koble anahtar sipariş verebilisiniz bu tabiki büyük maliyettir çünkü kırılan bozulan anahatar kasalarını atmanızı yeni bir kumandalı anahtar yaptırmanızı söylereler bu tip kumanda kablarını sadece oto anahtarcılar da tam uyum sağlanyan ve kullanışlı olarak bulabilirsiniz. Yukarıda yazdığımız gibi her kumanda kabını siz montajını yapamazsınız çünkü bazı kumanda kablarınun uçundaki metal anahtar kısmınıda anahtar makinasında çektirmek işletmek gerekir mesela toyota corolla araçlarda olduğu gibi bu nedenle mutlaka bir oto anahtarcısına uğramalısınız oto anahtarcıları bu işi profesyonel olarak yaparlar kumandanızın arızası varsa siviçleri bozulmuş ise yada pili bitmiş ise veya pilin uzun süreli bitik durumda kalmış ise tamir ederler kumandanız tamir edilse bile çalışmayabilir bu durumda da kumandayı aracınıza kodlama tanıtma işleminide yaparlar. Eger kumandanız sıvı aldıysa genelik yaz aylarında denize yada havuza anahtar ile birlikte girildiğinde yaşanan bu sorunun çözümü oldukça zordur heleki tuzlu su bu durumda yapılacak ilk iş kumandanın pilini sökmek ve hemen açık halde kurumaya bırakmaktır daha sonrasında korozyunu önlemek için selülozik tiner de bekletip sonrasında fırca ile temizlemektir iyice kuruduktan sonra montajını yapmak eger çalışıyorsa şanslısınız çalışmıyorsa yapılacak çok birşey olamyabilir.

Alfa Romeo Kumanda Kabı
Alfa Romeo Kumanda Kabı
Alfa Romeo Kumanda Kabı

Sizden Gelen Sorular - 3 Yorum
 1. üzeyir bayındır dedi ki:

  Alfa Romeo 156 2005 model erzurum/palandöken aracımın kumandasının pil yatağı kapanmıyor. sizin kumandalarınız da pil yatağıda gönderiyor musunuz. şimdiki kumandam 2 tuşlu

 2. Rıdvan ŞEKER dedi ki:

  nissan pathfinder 2006 model aracım anahtarsız çalıştırma sistemine sahiptir. yedek anahtarı kayıp yedek anahtar yaptırmak istiyorum.Fiyatı ne kadardır.Kasko karşılarmı?Teşekkürler.İyi çalışmalar.

 3. Rıdvan ŞEKER dedi ki:

  Nissan Pathfinder 2006 4×4 R51
  Bolu Merkez

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor
WhatsApp chat