HEMEN ARAKONUM

Amarok Yedek Anahtar

28.04.2016
133

Amarok Yedek Anahtar

Volkswagen araçlarınızın yedek parça ihtiyaçlarında orijinal seçimler yapmak aracınızı çok daha verimli bir şekilde kullanabilmeniz için gereklidir. Bu alanda Amarok Yedek Anahtar tercihlerinde de orijinal anahtarlar üzerinden kopyalama yapılarak bu işlemler gerçekleştiriliyor. Bu anahtar modelleri genellikle dikdörtgen modellerde olmakta ve kapı açma- kapama işlemlerinin yanında alarm kullanımlarına entegre olarak ta kullanılabilmektedir.

Amarok Yedek Anahtar Kumandası

            Kumanda olarak ta tercihlerde bulunabilirsiniz. Anahtar ya da kumanda seçenekleri için bilgisayar bağlantılı makineler bulunmaktadır. Bu şekilde araçlara bağlantı yapılarak sadece birkaç dakika içerisinde Amarok Yedek Anahtar yedekleme işlemi gerçekleştirilebilir. Ancak bu işlemleri aracın ruhsatlı sahibinden başkası yaptıramaz.

Amarok Yedek Anahtar Çoğaltma

            Genel olarak bakıldığında sigorta şirketleri kasko yaparken araçlardaki immobilizer sistemleri gerekli görmektedir. Bu nedenle anahtar çoğaltırken bu sistem sayesinde güvenli bir şekilde işlemleriniz gerçekleştirilecektir. Çalışmaları olan Amarok Yedek Anahtar  servisi de çok kısa süre içerisinde çalışmalarını bitirebilecektir. Çoğaltma işlemlerinde yeni anahtarın aracın alıcı beynine tanıtılması gereklidir. Bu şekilde orijinal anahtar kullanımları ile aynı görevi paylaşabilecektir.

Amarok Yedek Anahtar Kabı

            Araç anahtarları düşme, çarpma ya da herhangi bir sıvıya maruz kalma nedeni zarar görebilir. Bu nedenle anahtar kabı kullanımları çok daha kaliteli kullanımlar oluşturacaktır. Bu alanda bu ürünler iki parça olarak satılmaktadır. Satın alındıktan sonra kenar kısımlarından kuvvetli bir yapıştırıcı ile geçilmesi Amarok Yedek Anahtar Kabı için daha güvenli bir kullanım oluşturacaktır.

Amarok Yedek Anahtar Kodlama

            Yedek anahtar çıkartabilmek için araç ile birlikte ruhsat sahibinin gelmesi gerekmektedir bunun haricinde kople kayıp ise istanbul içerisinde mobil oto anahtarı yapma araçlarmız ile gelip araç başında anahtarınızı yapıp teslim ediyoruz. Anahtar çıkarmak istediğiniz de eğer anahtarınızda sadece yıpranma durumları var ise anahtar onarılarak ta tekrar kullanımınıza sunulabilir. Yaşanan Amorak Yedek Anahtar sorunları arasında anahtarın aracı çalıştırmaması, tamamen kaybolması ile çalınma riski gibi başlıklar sayılabilir.

Amarok Yedek Anahtar Tanıtma

            Bu durumlarda öncelik aracınızın çalınma riskine karşılık hemen Amarok Yedek Anahtar otomobil anahtarı yapabilen oto anahtarcısına giderek aracın alıcı beyni üzerinden var olan anahtar bilgilerinin silinmesi ve yeni tanımlamaların yapılması gerekli olacaktır.

Amarok yedek anahtar

Sizden Gelen Sorular - 2 Yorum
  1. Hüseyin doğan dedi ki:

    Wolsvogen amarok 2012 mode anahtar fiyatları

  2. nazım dedi ki:

    iyi günler..
    2012 trendline amarok’un kumandalı anahtarını kaybettik. yedek anahtarı duruyor ama kumandalı değil. kumandalı anahtar çıkarmak için yedek anahtar yeterli mi yoksa sıfırdan çıkarmamız mı gerekiyor.

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor