HEMEN ARAKONUM

Araba Anahtarı

Araba Anahtarı

Araba anahtarı yaptırmak kumandalarınızın arızalarının tamiri yaptırmak pil değişimi ve diğer tüm otomobil anahtarı sorunlarınız için bizi arayabilirsiniz. Sorunlarınıza çözümü için sıkça sorulan sorular bölümümüzü okumanızı tavsiye ederiz. Fiyat bilgisi için aracınızın markasının altındaki yorum yap bölümüne fiyat bilgisi sormanız durumunda mail yolu ile sizlere otomobil anahtarları fiyatı bildirilecektir.

Günlük yaşantımızda büyük bir yere sahip olan otomobiller artık yaşantımızın olmaz ise olmazı durum böyle olunca arabalarımızı çalıştırmak için kullandığımız anahtarlar büyük önem arz ediyor. Yıpranmış kırılmış araç anahtarlarınız bir an önce tamir ettirmeniz yada yenilemenizi öneririz. Şayet ihmal edilirse sizi en beklenmedi anda yarı yolda bırakabilir. Buda yağmurdan kaçarken doluya tutulmak gibidir. Küçük miktarda paralar ile tamir yaptırmak varken aracınız bulunduğu yerden oto anahtarcıya çektirmek yada oto anahtarcının aracın başına gelmesi gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Buda daha fazla maliyet ve zaman kaybı demektir.

Oto Anahtarcı İstanbul

Oto Anahtar

Tek anahtarınız var ise mutlaka yeni bir yedek yaptırmalısınız. Otomobil Anahtarı yapımında yada Tamirinde oldukça başarılı olan firmamız yılların vermiş olduğu tecrübeler ile yapılan tüm işlerimizde minimum 2 yıl garanti vererek yapıyor. Yaptığımız tüm işlerin arkasında duruyoruz. İster son çıkan Smart Key denilen Keyless Go anahtarlar olsun. İster en eski uzaktan kumandalı isterse da sustalı tipindeki araç anahtarı, olsun son teknolojik cihazlarımız ile kodlama yapıp arızaları var ise gideriyoruz.

Araba Anahtarı

Araba Anahtarı

Araba anahtarı Kopyalama

Zaman zaman şehir dışından araba anahtarı Kopyalatmak istediklerin söyleyen müşterilerimiz oluyor. Bir çok yazımızda da belirttiğimiz gibi hem güvenlik açısından hemde yeni yedek anahtarı araca kayıt etmek için araç gereklidir. Bunun için İstanbul Maltepe deki servisimize otomobilin yada motosikletin ruhsat sahibi olmadan işlem yapılamıyor. Bunda ayrıca sıkça sorulduğu için buradan sizlerle paylaşmak istedik.

Araba Anahtarı

oto çilingir

Araba Anahtarı Nasıl Kopyalanır?

Öncelikle biraz öncede belirttiğimiz gibi Araba anahtarı yapabilmek için araç, ruhsat ve ruhsat sahibi gerekli. Eğer ruhsat sahibi değilseniz vekalet ile gelmeniz yada şirket aracı ise şirket sahibinin imza sirküsü, ruhsat fotokopisi ve kimlik fotokopisi ile gelmeniz gerekecektir. Gelmeden önce arayıp yaptıracağınız anahtarın stokta olup olamadığını, fiyat bilgisini ve randevu almanız gerekmektedir.

Araba Anahtarı

Araba Anahtarı

Gelelim otomobil anahtarı nasıl kopyalanır sorusuna. Bir çok araç marka ve modeli var her birinin farklı anahtar tipi ve çipleri var. Kimi smart anahtar dediğimiz start stop butonuna basarak aracı çalıştırıyor. Kimi ise eski düzende olduğu gibi kontağa anahtarı takıp çalıştırıyor. Mesela Ford Focus bir aracın alt segment aracında kontaklı anahtar varken aynı araç modelinin üst sınıf aracında akıllı anahtarı var.

Bunun ayrımın yaptıktan sonra eğer kontaklı bir aç ise öncelikle anahtarın uç kısmındaki metali aşağıdaki videomuz da göreceğiniz gibi işliyoruz daha sonra immobilizer çipini araç beynine kayıt etmek için diagnostic cihazlarımız ile otomobilin obd fiş girişinde bağlanarak kayıt ediyoruz. Sağ üst köşede videolarımız bölümünde izleyebilirsiniz yada https://www.otoanahtari.web.tr/videolar/ tıklayabilirsiniz.

oto kumandası

oto kumandası

Araba Anahtarı Tamiri

Kullandığımız araba anahtarı zamanla kırıp yıpranabiliyor  yada susta mekanizması işlevini yitirebiliyor. Bu tip sorunlarda yedek parça olarak dış aksamını yenileri ile değiştirebiliyoruz. Mevcutta anahtarınızın iç aksamını ve çipini yeni kumanda kabına aktararak sanki sıfır yeni bir anahtarmış gibi yapılabiliyor. Fakat bazı müşterilerimiz dış aksamı arızalandığında delindiği halde yaptırtmakta geç kaldığı için delik ve kırık yerlerinde toz, sıvı ve nem almasından kaynaklanan iç elektronik devreleri arızalanabiliyor. Buda geri dönüş olamayan hasarlara yol açabiliyor bu durumlarda yeni anahtar yaptırmaktan başka bir çare kalmayabiliyor hatta sizi hiç olmadık bir zamanda ve yerde yolda bırakabiliyor.

Bu tip durumlara düşmemek için eğer anahtarlarınız arızalı ise hemen vakit kaybetmeden tamirini yaptırmalısınız, hedeki anahtarınızın yedeği yok ise buna daha ehemmiyet vermelisiniz. Zira anahtarınız sağlam olsa bile kayıp olası yada çipinin bozulmasına karşın mutlaka yedek bulundurmanız gerekmektedir.

Araba anahtarı deyip de geçmemek gerek çünkü kimi zaman bizi işimize götüren kimiz zamanda acil durumlarda hastahaneye taşıyan bu araçlarımıza gereken önemi vermemiz gerekmekte. Aracımızın aküsü biterse bir şeklide başka bir araçtan takviye yaparak yada lastiği patlarsa stepne ile değiştirerek bir şekilde kısa sürede olsa yolumuza devam edebiliriz. Fakat yedek anahtarın kayıp olaması yada mevcut anahtarımızın bozulması durumunda aracı bir metre bile yerinde oynatamayız. Hedeki bu tip durumlar bayram hafta sonu gece gibi zamanlarda oluşmuş aracınız çekici ile çektirmekten başaka alternatifiniz olamayabilir.

Oto Anahtarcı

otomobil anahatrı

Araba Anahtarı Kaybolursa

Bir adet anahtarınız vardı onuda kayıp ettiniz yada bozuldu aracınız kapıları kilitli kaldı şimdi ne yapacaksınız yetişmeniz gereken yerler var bu linkten https://www.otoanahtari.web.tr/iletisim/ iletişim bilgilerim ile bize ulaşın ( tamamen kayıp anahtarlarda sadece İstanbul’a hizmet vermekteyiz.) önümüzde iki seçenek var birincisi aracınız bizim bulunduğumuz yere çektirmek eğer kaskonuz var ise ücretsiz çektirebilirsiniz.

İkinci seçenek ise bazen kapalı garaj yada çekicini yanaşamadığı durumlarda ise tamamen profesyonel mobil aracımız ile aracın bulunduğu yere gelerek son teknoloji maymuncuklarımız ile araca hiçbir hasar vermeden kapılarını açıyoruz. Eğer otomobiliniz alırken size kullanma kılavuzu ile birlikte verilen anahtar kodları key kod security kod gibi ibrelerin olduğu dokümanlar mevcut ise bize bunları veriyorsun yok ise biz kendi ekipmanlarımız ile tespitini yapabiliyoruz. Anahtarın uç kısmını yani metal aksamını otomatik cnc anahtar keme makinalarımızda işliyor daha sona arabanızın isteğinize göre kumandalı yada kumandası anahtarını immobilizerli olarak araç beynine bilgisayarlarımız ile kayıt edip eski kayıp anahtarların bilgilerini silerek yenisini yapıyoruz.

Araba Anahtarı

Opel Astra Anahtar

Kasko oto anahtarı karşılarmı?

Oto Anahtar Sancaktepe

Oto Anahtar Maltepe

Oto Anahtarcısı

Oto Anahtarcısı

Oto Anahtar Ataşehir

immobilizer anahtar

Lexus anahtar

Skoda Anahtarı

Oto Kumanda Pili

Mercedes Anahtar

Fiat Egea Anahtarı

Oto Anahtar Kabı

Oto Anahtar Kabı

Ford Kuga Smart Keyless Anahtarı

bmw yedek anahtarı

Bmw Anahtarı

bmw anahtar fiyatı

bmw akıllı anahtar

Sizden Gelen Sorular - 214 Yorum
 1. Murat dedi ki:

  Merhaba vw jetta 2016 yedek kumandalı anahtar ne kadar star stop değildir

 2. N dedi ki:

  2022 Peugeot 3008 yedek anahtar fiyat bilgisi alabilir miyim
  2014 Toyota Yaris yedek anahtar fiyat bilgisi alabilir miyim

 3. Bilal dedi ki:

  Merhaba,2021 1.2 Kia Rio HB yedek anahatar fiyat bilgisi alabilir miyim?

 4. Remzi dedi ki:

  Vw golf 2022 Style yedek anahtar fiyatı

 5. Ersin dedi ki:

  Skoda Fabia elegans 2001 .model anahtar varmıdır

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor