HEMEN ARAKONUM

Audi A4 Anahtarı

09.07.2015
189

Audi A4 Anahtarı

Audi A4 Anahtarı: Alman Volkswagen firması bünyesinde bulunan Audi tarafından üretilen ilk A4 modeli 1994 yılında üretilmiştir. Audi A4 modeli tasarlanırken lüks sedan olarak piyasa sürülmüştür. Aracın iç hacmi oldukça geniş ve kullanışlıdır. Audi A4 daha önceki modellerden Audi 80 modelinin devamıdır. Audi A4 modeli ülkemizde de çok tutulan bir modeldir. Audi araçları son teknoloji ile üretilmiş ve ileri derecede güvenlik donanımlarına sahiptir.

Eğer ikinci el Audi aldıysanız yedek anahtarını aracı satın aldığınız kişiden alamadıysanız. Hiç riske girmeden Audi A4 anahtarları  mutlaka firmamızda yenileyin ve yeni yedek anahtar alıp eski yedek anahtarı sistemden sildirip kendinizi güvenceye alın. Eğer eski yedek anahtarı sistemden sildirmez iseniz aracınızın güvenlik açıkları doğacaktır. Audi Anahtarı yedekleme ve yenileme işlemi maksimum 20 dakika civarı sürmektedir.

Bunun dışında eğer aldığınız A4 anahtarın kapları ve üstündeki yazılar şekiller eskimiş olabilir. Firmamızda Audi A4 anahtar kabı değişimi yapılmaktadır. Audi A 4 anahtarınız bu şekilde yenilenmiş olmaktadır. Audi A4 anahtarınızın pilleri de firmamızda kontrol edilmektedir. Eğer pillerde bir problem tespit edilirse pil değişimi yapılmaktadır.

Audi A4 anahtarını kopyalamak veya yedeklemek için araç ruhsatı ile başvurmanız gerekmektedir. Araç ruhsat sahibi siz değilseniz ruhsat sahibinin yazılı imzalı dilekçesi ile başvurmanız gerekmektedir. Bu imza telefon ile kontrol edilmektedir.

Eğer Audi A4 ile yoldayken araç anahtarlarınızı kaybederseniz Audi A4 çekici ile çektirmeden mutlaka firmamızı arayınız. Gezici ekiplerimiz en kısa sürede yanınıza gelerek son teknoloji ürünü olan aletler ile Audi A4 anahtarlarınızı tamir ve kopya edecektir.

Audi A4 anahtar kayıplarında bazen kasko ve sigorta şirketleri bir kere veya belirli bir miktara kadar yapılan masrafları karşılamaktadır. Audi A4 anahtarınız da bir sorun olduğunda kasko ve araç sigortasını kontrol etmekte fayda vardır.

Firmamız tüm İstanbul’da hizmet vermektedir. İstanbul genelinde hizmet veren gezici servisimiz ile sizlere en hızlı ve kaliteli olarak hizmet verilmektedir. Maltepe, Kadıköy, Kartal, Bostancı, Pendik bölgelerinde hazır ekiplerimiz bulunmaktadır. Her türlü anahtar kaybı, anahtar yedekleme ve kodlama ihtiyaçlarınızda firmamızı arayabilirsiniz.Audi Anahtarı Audi A4 Anahtarı

 

Sizden Gelen Sorular - 3 Yorum
 1. Yasemin dedi ki:

  Audi a4 2000tdi kumanda calismiyor kumandayla açıp kaoatamiyirum ne yapabyapabilirim

 2. Abdurrahim dedi ki:

  Audi a4 2008 model araca yedek anahtar fiatı alabilirmiyim birde anahtarın aynısını satıyolar satın alsam o anahtara kopyalanabilirmi kopyalanırsa onun fiatı ne olabilir

 3. Veli dedi ki:

  Audi a4 1.8 T 2001
  Aracimi gecen yil aldim. Yedek anahtari yoktu kopyalatmak istiyorum. Anahtarcilarda yapmak istemedim ama fiyati ne ogrenmek istiyorum.
  Tesekkur ederim, iyi calismalar…

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor