HEMEN ARAKONUM

Bft Garaj Kumandası

Bft Garaj Kumandası

otopark, garaj, bariyer kumandaları çoğaltma yapılır kumanda pilleri yenileri ile değiştirilir Anadolu yakası Maltepe ilçesinde olan işletmemize gelmeniz yada şehir dışında iseniz bizim size göndereceğimiz akıllı kumandaları bizim tariflerimiz ile sizde kolayca tanıtabilirsiniz ayrıca sadece kendi kumandasına tanımlanabilen elero, nice, bft kumanda gibi kumandalarında orijinal vardır fakat bu kumandalar otopark kumandası ünitesine tanıtmaktadır. otopark kumandası geniş bir yelpazesi bu linke tıklayarak bulabilirsiniz. Otomatikleşen yaşam, günlük kullanım alanlarında her yeni gün daha fazla yer alarak daha fazla konfor sunmaktadır. Kumandalarla açılıp kapanan kapılar, pratik işlemler oluşturmakta ve pek çok kişi için zaman ve güç tasarrufu anlamına gelmektedir. Bft garaj kumandası bunlardan biri olmakta ve kullanıldığı her alanda oldukça fazla pratiklik sağlamaktadır. Model olarak mitto 2g piyasalarda bulunmakta ve garaj kumandası olarak kullanılmasının yanında bahçe kapısı, bariyer gibi alanlarda da istenilen pratikliği sunmaktadır.

Bft Garaj Kumandası fiyatları

433,92 frekans hızı ile çalışan Bft garaj kumandası fiyatları satın alınan servislere göre küçük farklılıklar gösterse de hemen hemen aynı aralıklarda dır. Uzak kumanda modelleri içerisinde oval şekli ve iki adet düğmesi ile dikkatleri çekecektir. Sinyalin ulaştığına dair üzerinde bulunan ışık göstergesi de kapıların kilitlendiğini veya açıldığını gösteren en önemli simge olacaktır. Garaj kapılarına yerleştirilen kontrol paneli ile kumanda arasında doğru senkronizasyon bulunması için de tanımlamaların yapılması gereklidir.

Bft Garaj Kumandası Kopyalama

Kumandaların kopyalanabilmesi için orijinal seçenekler kullanılmalıdır. Çünkü bu cihazlar genellikle sistem olarak orijinal Rolling atlamalı frekanslara sahip olmaktadırlar. Bft garaj kumandası kopyalama için alıcı ünitesi üzerindeki kapak açılır. Bu alanda iki adet buton bulunmakta ve SW1 butonuna ilk olarak basarak kopyalama işlemini başlatılacaktır. Ana kart üzerindeki kırmızı ışık tanımlamanın başladığını gösterecektir. Kumandanın iki tuşuna aynı anda basarak ta alıcı ünite ile kumanda arasında bağlantı sağlanacaktır. Bundan sonrasında ise ilk olarak sol tuşa birkaç saniye basarak alıcı üzerindeki sürekli yanan kırmızı ışığın yanıp söner hale geldiği görülecek, bu sayede tanımlama tamamlanmış olacaktır.

Bft Garaj Kumandası Tanıtma

Bft garaj kumandası tanıtma işleminde bu şekilde alıcı ünitesi üzerindeki ışık yol gösterici olacaktır. Mutlaka orijinal kumandalarla bu işlem denenmelidir. Aksi halde elinizdeki kumanda ile alıcı ünitesi arasındaki frekans tutmayacaktır.

Bft Garaj Kumandası Pili

Bu kumandalar pil ile çalışacak ve sinyali çalışmadığı durumlarda anında değiştirilmesi gerekli olmaktadır. 12 V dc pil ile çalışan Bft garaj kumandası Kartal seçenekleri yaklaşık olarak 50 metreye kadar çekiş sahası bulunmaktadır.


nice garaj kumandası bft garaj kumandası Bft Garaj Kumandası nice smilo garaj bariyer otobark kumandas

nice garaj kumandası

Bft Garaj Kumandası bft garaj kumandası Bft Garaj Kumandası bft garaj bariyer otobark kumandas

Bft Garaj Kumandası

nice garaj kumandası smilo otopark bariyer kumandaları yedek kopyalama pili arıza tamiratı kodlama yapımı kartal Maltepe Bostancı Kadıköy Anadolu yakası nice garaj kumandası yedek fiyatları için bizi arayınız

Sizden Gelen Sorular - 2 Yorum
  1. tefik dedi ki:

    Bft kumandaları kumandadan kumandaya kopyalanırmı?

    1. Asanlar Anahtar Elektroteknik dedi ki:

      bizdeki özel yazılımlı akıllı kumanda dediğimiz kumandaya kopyalanabilmektedir sipariş veririsiniz kargo ile gönderimini yaparız kumanda elinize geçince tarif ile sizde kolayca kumandan kumandaya kopyalama yapabilirsiniz

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor
WhatsApp chat