HEMEN ARAKONUM

Bmw Ekranlı Anahtar

30.06.2020
7
Bmw Ekranlı Anahtar

Bmw Ekranlı Anahtar son Bmw nin son kasası olan G serisinde yedek anahtarlara artı olarak verilen aracın uzaktan çalıştırma, klima, kapılarının açık kapalı bilgisi, aracı 7 m ileri 7 m geri alabilen kapılarını açıp kapatmaya yarayan, yakıt bilgisi gibi bir çok bilgiye ulaşabilecek yeni nesil araçlarda artık sıkça karşılaşıyoruz tabi ki bununla beraber başlıca bu anahtarların kırılması ve sıvı teması alması gibi sorunlarda karşılaşıyoruz bu tip sorunların çözümü biz Asanlar Anahtar olarak kırık ekranların yenisi ile değişimini yapıp teslim ediyoruz.

Display Key

Bmw G kasalarda standart donanım olarak verilen display key ler F kasalara biz oto anahtarcılar olarak ek donanım şeklinde ekleyebiliyoruz F kasalar haricinde başka E kasalar bu uygulanamıyor.

Yapmanız gereken arayıp randevu alarak aracınız ile birlikte Maltepe de buluna iş yerimize gelmek bir kaç saat içerisinde yeni versiyon anahtara ulaşmış olacaksınız. Şunu da belirtmek isterim ki henüz F kasa Bmw ler de ileri geri alma gibi bazı özellikler yok bunlar daha ilerleyen zamanlarda güncellemeler ile geleceğinin bilgisini aldık.

Sizden Gelen Sorular

Henüz Soru Sorulmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor