HEMEN ARAKONUM

Chevrolet Captiva Anahtarı

21.08.2015
144

Chevrolet Captiva Anahtarı

Araç sahipleri, seçimler yaparken yedek parça sağlanması özelliklerine oldukça fazla dikkat ederler. Çünkü arıza durumları gerek kazalar, gerekse de aşınmalarla günümüzde çok sıradan hale gelmiştir. Chevrolet captiva anahtar, uygun marka ve model araçlarda kullanılan anahtar çeşididir. Özellikle bu modellerde sustalı seçenekler göze çarpmakta, immobilizer çip sistemi sayesinde aracın çalışmasını sağlamaktadır. Günümüzde hemen hemen her arabada bulunan bu sistemi sigorta şirketleri zorunluluk olarak istemektedir. Bu nedenle de artık standart donanımlar arasında sayılmaktadır. Oluşabilecek arızalar ya da kayıp durumlarında anahtar anında yenisi çıkartılarak olumsuz durum giderilebilmektedir.

Chevrolet Captiva Anahtar Kabı

İki parça olarak satılan anahtar kabı, satın alındıktan sonra kuvvetli bir yapıştırıcı ile kenarlarından geçilmesi çok daha sağlam bir işlem olacaktır. Chevrolet captiva anahtar Maltepe olarak aranılan tüm seçeneklerin bulunabildiği servisler bulunmaktadır. Bu anahtar kapları üç butondan oluşmakta ve sustalı olarak dizayn edilmiş olan ürünler yedek parça ihtiyaçlarında sorunsuz destek olarak sunulmaktadır. Alınan yedek parçaların orijinal olması da araçlarla uyum açısından çok önemli olacaktır

Chevrolet Captiva Anahtarı Kodlama

Zaman içerisinde yıpranan anahtarların yenilenmesi aşamasında eğer kayıp durumu varsa araç ile servise gidilmelidir. Çünkü kopyalama işlemi yapılacak ve işlem sonrasında yeni oluşturulan anahtarın araç ile senkronizesi ayarlanacaktır. Ancak anahtar da sadece yıpranma durumu varsa sadece anahtarı getirerek te onarılarak eski haline getirilmesi sağlanabilecektir. Chevrolet captiva anahtar fiyatı yapılan işleme göre değişebilecektir. Anahtarın ikiye ayrılma durumunda ise üretimden kaynaklanan bir durum olabilecektir. Bu durumlarda yenisinin alınması gerekli olacaktır. Montajından kaynaklı sorunlar da olabilmekte, doğru adımlar takip edilerek kumandanın kurtarılması sağlanabilmektedir.

Chevrolet Captiva Anahtarı Pil Değiştirme

Bu anahtarların pil değişimleri de çok pratik olmakta ve saatçilerde kolaylıkla bulabilecek pillerin açılan anahtar kabının içine montesi ile işlem anında tamamlanabilir. Ancak araçla ilgili tüm işleri yetkili teknik personelin yapmasında fayda olmaktadır. Chevrolet captiva anahtar kumandasının bu şekilde pili değiştirilerek eski çalışma düzenine geri getirilebilir.

Chevrolet Captiva Anahtarı Tanıtma

Araçlar için çok önemli olan anahtarın kullanımında yaşanan aksilikler sonrasında anında başvurulacak Chevrolet captiva anahtarı tamiri hizmetleri ile aracınızın hem güvenliğinde hem de sorunsuz sürüş keyfinde aksaklıklar yaşanmasının önüne geçilmesidir. Tamirde önemli olan frekans ayarlarının tutması olmakta, yapılan tamirin ardından tanımlanacak frekanslarla anahtar kullanımları eski haline dönebilecektir.

Chevrolet Captiva Anahtarı

Chevrolet Captiva Anahtarı

Kasko oto anahtarı karşılarmı?

Sizden Gelen Sorular - 4 Yorum
 1. Nafiz dedi ki:

  Chevrolet captiva 2011 sustali anahtar fiyati nedir. Izmir gaziemir deyim.

 2. Murat özdemir dedi ki:

  Chevrolet captiva 2013 4 butonlu

 3. Tacettin Pirinçcioğlu dedi ki:

  Merhaba
  2009 Model Captiva sahibiyim. Anahtar kumandaların pili bitti. İçinden CR1820 pil çıktı. Ankara dayım siz de veya Ankara da bayinizde Bulabilirmiyim. fiyat nedir.

  1. Asanlar Anahtar Elektroteknik dedi ki:

   Ankara da bayimiz yok maalesef en yakın oto anahtarcı sına giderek pil değişimini yaptırabilirsiniz

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor