HEMEN ARAKONUM

Dacia Duster Anahtar

15.07.2015
121

Dacia Duster Anahtar

Dacia otomobil markasının Dacia Duster modeli 4×4 SUV olarak tasarlanmıştır. 2015 yılında yenilenen tasarımı ile kullanıcılarının beğenisine sunuldu. Dacia Duster krom kaplama detaylar, yeniden tasarlanan torpido paneli, kapılarda bütünleşmiş cam açma tuşları, makyaj aynaları ve 12 volt prizler ile donatıldı. Katlanabilir koltukları ile daha fazla bagaj hacmine sahip Dacia Duster maceracı tavrını her alanda göstermektedir. İ. Tasarımda deri döşeme olan tasarımlarda kullanıcılara sunulmaktadır. Dacia Duster 4×4 özelliklidir, şehir içinde ve kolay kullanımlı yollarda 4×2 tercihin kullanılması Dacia tarafından daha az yakıt tüketimi için tavsiye edilmektedir. Türkiye’de kullanıcılar tarafından fiyat ve performans oranlarına göre oldukça beğenilmiş bir otomobildir.
Dacia Duster Anahtar yapımı, kopyalama ve tamiri için her zaman firmamızı arayabilirsiniz. Firmamız Dacia Duster Anahtarlar aşırı kullanımdan dolayı üstlerinde yer alan şekillerde bazen bozulmalar olabilmektedir.Dacia Duster Anahtar kabının değişimi firmamızda yaklaşık olarak 30 dakikada yapılmaktadır. Deneyimli ofis çalışanlarımız sizlerin telefonunuzu beklemektedirler. Dacia Duster Anahtar kopyalama ve tamir işlemleri müşterilerin sıkça yaptırdıkları hizmetlerimizden birisidir. Dacia Duster Anahtarkopyalamanın faydaları anahtarınızı unuttuğunuz zaman evinizden eşiniz veya ailenizden herhangi bir birey kopya anahtarı alıp yanınıza gelebilir. Eğer yolda kaldıysanız hemen müşteri hizmetlerimizden sizde gezici servis ve hizmet aracımızdan hemen faydalanabilirsiniz. Dacia Duster Anahtarlarınız firmamızda sustalıya henüz çevrilememektedir. Genelde karşılaşılan diğer bir sorun ise araç uzaktan kumandalarında pillerin azalması ile oluşan aksak kullanımdır. Dacia Duster Anahtar pillerinizi firmamızda teknisyenlerimize ölçtürebilirsiniz. Eğer gerekli ise Dacia Duster Anahtar pilleriniz eğitimli ve deneyimli teknisyenlerimiz ve ustalarımız tarafından hızlı bir şekilde değiştirilecektir.
İkinci el alacağınız araçlarda yedek anahtar kontrolü çok önemlidir. Araçların yedek anahtarlarının kontrolünün firmamızda ustalarımız ve teknisyenlerimiz tarafından gerekli tüm testleri yapılmaktadır. Sizlerde tüm bu işlemlerinizi için bizleri arayabilirsiniz.
Dacia Duster Anahtar değişimleri, yedekleme, tamiratı kopyalama ve kap değişimleri için gezici servisimiz ve ofisimiz hizmetinizdedir. Firmamız İstanbul’da Kadıköy, Maltepe, Kartal, Bostancı, Mecidiyeköy, Avrupa Yakası, Anadolu Yakasında gezici servisleri ile hizmet vermektedir. Sizlere bir telefon kadar yakınız.Dacia Duster Anahtar

dacia logan anahtar

dacia logan anahtar

Dacia Duster Anahtar

Sizden Gelen Sorular - 2 Yorum
  1. Metin akyuz dedi ki:

    Dacia duster 2011 model anahtarın kummandasi deforme oldu ve yedek anahtar yaptırmak istiyorum

  2. YILMAZ KOŞAL dedi ki:

    DACIA DUSTER,
    KUMANDALI OLANI KAYBETTİK. YEDEĞİNDE KUMANDA YOK. YENİDEN KUMANDALI YAPTIRMA İMKANIMIZ VAR MI? MAALİYET NEKADAR?

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor