HEMEN ARAKONUM

desi alarm kumandaları

desi alarm kumandaları

Tüm oto alarm, kumandalarınızı yedekliyor kopyalıyoruz. Kopyalanamaz denilen rolling kodlu ( değişken kodlu ) kumandalarınızı bile akıllı kumanda dediğimiz  özel yazılımlı kumandalara aktarabiliyoruz. kimi desi, cenmax gibi orjinal kumandalarada mevcuttur.ayıca şehir dışına kumanda gönderimi yapabiliyoruz  telefonda teknik destek ile size kumandanızı nasıl tanıştıracağınızı çok basit bir şekilde nasıl yapılacağını tarif ediyoruz.kumandalarınız arızalı ise tamirinide uzman kadromuz ile hallediyoruz bir telefon kadar uzağınızdayız.
Tüm garaj, bariyer, otopark, kepenk, oto alarm, kumandalarınızı yedekliyor kopyalıyoruz. Kopyalanamaz denilen rolling kodlu ( değişken kodlu ) kumandalarınızı bile akıllı kumanda dediğimiz özel yazılımlı kumandalara aktarabiliyoruz. kimi elero, nees, nice, almatic, bft, gibi orjinal kumandalarada mevcuttur. ayıca şehir dışına kumanda gönderimi yapabiliyoruz telefonda teknik destek ile size kumandanızı nasıl tanıştıracağınızı çok basit bir şekilde nasıl yapılacağını tarif ediyoruz.
otopark kumandası kopyalama fiyatı
sitemizde bulunan garaj, otopark, bariyer kepenk kumandalarında sizin sisteminize uygun olanı tesbit ediyoruz eğer firmamızın olduğu istanbul anadolu yakası maltepe bölgesine yakınsanız yada yolunuz buraya düşüyorsa gelip yaptırabilirsiniz yada şehir dışında, istanbul avrupa yakası gibi uzak mesafede iseniz aynı gün kargolayabiliyoruz.

GARAJ BARİYER OTOPARK KUMANDALARI İLE İLGİ SIKCA SORULAN SORULAR
Soru: kumandamı nasıl kopyalatabilirim
Cevap: bu iki şekilde olabilmekte birincisi sadece üniteye yani alıcı beynine kopyalanan kumandalardır bunlar genelde İtalyan yada alman menşeli ürünlerdir İstanbul dışında iseniz kargo ile gönderim yapıyoruz telefonda teknik destek ile size kumandanızı nasıl kodlayacağınızı söylüyoruz İstanbul da iseniz servis üçreti karşılığında biz de tanıtım yapabiliyoruz
İkinci tip kumandalar bizdeki akıllı kumandalar sayesinde kumandadan kumandaya kopyalama yapılan tiptir yanınızda çalışan bir kumanda ile işyerimize gelerek yaptırabilir yada kargo ile size gönderdiğimiz kumandayı sizde kolayca tanıtım yapabilirsiniz.
Soru: kumandam bozuldu ne yapabilirim;
Cevap: eğer tamiri mümkün bir arıza ise işyerimize getirerek tamiratını yaptırabilir yada şehir dışında iseniz kargoyla gönderip arızasını tamir ettirebilirsiniz.
Soru: kumandam su aldı ne yapabilirim
Cevap: genelde sıvı teması olan kumandaların tamiri astarı yüzünden pahalıya geleceği için yenisi yaptırmanızı öneririz
Soru; kumandamın pili ne kadar zaman kullanabilirim pili size bulunur mu
Cevap; tüm kumanda pili çeşitleri bizde mevcuttur genelde 23ae 27a cr 2032 cr 2016 gibi kodlara sahip piller kumandaların içerisinde çıkmaktadır. Yaklaşık olarak kullanıma göre değişmekle birlikte 2 yıl gibi bir zaman kullanabilirsiniz pil kullanımında dikkat etmeniz geren bazı husularıda belirtelim yüksek ısılara ayni araç içerisinde bırakılmamalı ve sıvı ile temas ettirmelisiniz.

desi alarm kumandaları

desi alarm kumandaları

desi alarm kumandaları kopyalama
desi alarm kumandaları yedek
desi alarm kumandaları maltepe
desi alarm kumandaları pili
desi alarm kumandaları kopyalama

Sizden Gelen Sorular - 6 Yorum
 1. Fikret şenol dedi ki:

  Desi alici kartim bozuldu yeni kart alacam ama elimdeki kumandalari kopyalayabilmem icin nasil hangi marka alici karti almaliyim.80 kumandali bir alici bu bilgi verirmisiniz yada elinizde uygun alici varmi .kastamonudan ariyorum

 2. Yilmaz Ak dedi ki:

  Toyota carina 98
  Istanbul
  Uskudar
  Desi oto alarm kumandasi su aldı
  Yenisinin fiyati nedir?

 3. Mustafa kaya dedi ki:

  İstanbul Sultangazi kapama tuşu arızalı nerede nasıl yaptirabilirim

 4. Mert Geren dedi ki:

  Proton gen2 2008 Kocaeli Darıca desi marka kumandam kapilari acip kapatmiyor pili degissede yapmiyor neden ve acil donus yapmanizi istiyorum

 5. Şükrü tekin dedi ki:

  Hundaigetz 2011 desi alarm var sustaliya çevirmek istiyorm ne gerekli

 6. Halit dedi ki:

  Kolay gelsin carina 97 desi kumandasını yenilemek istiyorum. Fiyat alabilir iyim.

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor