HEMEN ARAKONUM

Doblo Anahtarı

22.05.2014
1.930

Doblo Anahtarı

Fiat firmasının ticari otomobillerinden olan Doblo aracı iki farklı model olarak Türk otomobil kullanıcısına sunulmuştur. Fiat Doblo Kombi 5 kapılı, 5 kişilik koltuklu bir modelidir. Doblo Kombi Motor seçeneklerinde ise 90 HP ve 105 HP farklı seçenekler sunmuştur. Fiat Doblo Cargo’da aynı motor seçeneklerine sahip fakat arka koltuk ve camları olamayan tamamen ticari bir modeldir. Fiat Doblo ticari araç kategorisinde Türkiye’de en çok satan modellerin başında gelmektedir.

Doblo Anahtarı

Doblo Anahtarı

Fiat Doblo Anahtar

Fiat Doblo anahtarınız sustalıdır. Sustayı katlamak için şekilde görünen B noktasına yani Fiat yazısına basmanız gerekmektedir. Bu sayede demir anahtar katlanacak ve anahtar kabının içine girecektir. Doblo aracınızın kapılarını kilitlemek için Doblo anahtarınızdan kilitli asma kilit şekli olan düğmeye bir kere basmanız yeterli olacaktır. Fiat Doblo’ nun bagajını açmak için ise açık bagaj resmi olan düğmeye basmanız yeterli olacaktır.

Doblo Anahtar Kayboldu

Eğer sahip olduğunuz Doblo anahtar kayboldu ise firmamızı aramanız sorunlarınızın çözülmesini sağlayacaktır. Sizde binlerce mutlu müşterilerimiz arasında yerinizi alacaksınız. Firmamız uzun yıllardır sadece otomobil anahtar kopyalama, araç anahtar tamiri, otomobil anahtar kabı değişikliği ve anahtar sistemleri üzerinde çalışmaktadır.

Doblo Anahtar Kodlama

İkinci el Doblo aldıysanız öncelikle dikkat etmeniz gerek iki konu vardır. Bunlardan ilk aldığınız Doblo aracınızın Doblo anahtarınızın pillerinin gücünün seviyesine baktırmanız gerekmektedir. Doblo aracınızın anahtarını teknisyenlerimiz ve ustalarımız kontrol edip gerekirse değiştirecektir. Diğer önemli bir konu ise aracın ilk sahibinden Doblo anahtarlarının yedeklerini almanız ve bunların iş yerimizde yazılımlar ile kontrol edilmesi ve elinizde olmayan anahtarların Doblo aracınızın beyninden silinmesidir. Bunlar sizi birçok güvenlik açığından koruyacaktır.

doblo anahtar kabı

Firmamızın diğer bir özelliği ise gezici teknik servis ve yol yardımının olmasıdır. Siz değerli müşterilerimiz yolculuk esnasında anahtarlarını kaybettiğinde veya Doblo anahtarınız çalışmadığında firmamızı ararsanız sizlere en kısa sürede gezici teknik servis yol yardımı aracımızı gönderip problemlerinizi çok kısa sürede çözüyoruz. Firmamız Kadıköy, Bostancı, Üsküdar, Ümraniye, Avrupa Yakası, Anadolu Yakası ve tüm İstanbul’da hizmet vermektedir. Sizde kaliteli ve hızlı hizmet için bizleri arayınız.Doblo Anahtarı

doblo anahtar fiyatı

Doblo anahtarlarınız ister kumandalı ister kumandasız olarak yedek kopyalama yapabiliriz sustasız olan anahtarlarınız sustalıya çevrilir ayrıca kumanda arızaları ve immobilizer arızalarınızda onarılır. yedek anahtarınızı kaybetiniz ise arıcınız ile beraber maltepe belediye binası karşısındaki işyerinize ruhsatınız gelmeniz durumunda dakikalar içerisinde yapıp teslim ediyoruz. arızalı yıpranmış kumanda kablarınızda onarıyoruz, kumanda arızalarınızı gideriyoruz.

Doblo hem aile hemde iş için kullanımı, düşük yakıt tüketimi, yaygın servis ağı uygun fiyatı bol ve yaygın yedek parçası olması nedeni ile türkiyenin en çok tercih edilen ticari araçlarındandır. Bu nedenlede en çok yedek anahtar kayıp olması kumanda arızaları gibi sorunlarla oldukça sık karşılaşıyoruz bu konuda uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile sorunlarınızı çok uygun fiyatlara çözüyoruz. doblo anahtarı fiyatları iki ayrı grupta değerlendirilir 2011 yılı öncesi ve sonrası çünkü doblo 2011 yılından sonra 46 çip dediğimiz bir sisteme geçti yani hırsızların işlerini biraz daha zorlaştırmak için sistem değişikliğinde bulundu buda tabi ki yeni anahtar yaptıracaklar için daha fazla maliyet demek fakat teknoloji her geçen gün ilerledikçe yeni immobilizer cihazları yeni programlar çıktıkça bizde çağı yakından takip ederek sizlere daha kaliteli ve daha hızlı hizmet sunuyoruz en son teknoloji cihazlarımız ile yapacağımız doblo anahtarı uzun yıllar kullanabilirsiniz.Bu yazımızda bir size bir anekdot paylaşmak isteriz müşterilerimizden biri doblo anahtarını kaybetmiş elinde evdeki yedek anahtarı ile geldi fiyat sordu bizde fiyatı söyledik ben bu elimdeki artık asla kaybetmem olur biter dedi bizde eger elindeki anahtarıda kayberseniz hem bizim işimiz zorlaşır hemde fiyat iki katına çıkar dedik bir kaç ay sonra aynı müşterimiz çıkageldi yedeği de kaybettim dedi bizde bize anahtarı iki katı ugraşarak yaptık keşke o zaman yaptırsaydım dedi ama son pişmanlık fayda vermiyor.

Doblo Anahtarı

Doblo Anahtarı

Sizden Gelen Sorular - 41 Yorum
 1. Mithat daşkın dedi ki:

  Nevşehir hacıbektaş fiyat doblo 2001 model

 2. Özkan akar dedi ki:

  Fiat doblo safeline 2012

  1. Ata bulut dedi ki:

   Anahtar kaça mal olur. Doblo 2008

 3. Salih dedi ki:

  Fiat Doblo 2011 panorama kumanda 15 günde pil bitiriyor tamiri mümkün mü yoksa yeni ne kadar

 4. Yasir beşiktepe dedi ki:

  Fiat doblo 2019 yedek sustalı kumandalı anahtar ücreti ne kadar ?

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor