HEMEN ARAKONUM

Dodge Anahtar

07.04.2014
396

Dodge Anahtar

Dodge Anahtar otomobil yedek anahtarı yaptırmak için yada sorunlarınıza çözümler bulmak için bizimle iletişime geçiniz.

Çalışma saatlerimiz; yazın sabah 9:00 akşam 20:00 kış sabah 9:00 akşam 19:00 cumartesi günleri açığız. Oto Anahtarıkayıp olduğu acil durumlarda 24 saat arayabilirsiniz.

Soru: Yeriniz nerede başka şubeniz var mı?
Cevap; Maltepe belediye binası İstanbul başka şubemiz yoktur. İletişim için BURAYA tıklayınız

Soru: İstanbul dışındayım anahtarı göndersem Dodge Anahtar yedek anahtar yapabilir misiniz?
Cevap; Bazı eski model Japon araçlar hariç anahtardan anahtara kopyalama yapılamamaktadır sadece aracın obd giriş yerinden bizdeki immobilizer cihazlarımız ile girilerek yedek anahtar yapılabilmektedir. Bunun için ya aracın bize gelmesi yada bizim aracın yanına gitmemiz gereklidir.

Soru: Aracım bir yakınıma ait anahtar yaptırabilir miyim?
Cevap; Araç anahtarı yaptırabilmek için ruhsat sahibi olmanız gerek eğer kişi gelemeyecek durumda ise ruhsat ile birlikte fotokopisinin üzerine kendi isteğim ile bir adet anahtar yaptırdım yazıp imzalaması gerekir kimlik fotokopisi ve telefon ile teyit etmemiz gerekmektedir.

Soru: Araç şirket adına Araba Anahtarı yaptırabilir miyim ?
Cevap; Evet yapılabilir gerekli belgeler şunlardır şirket sahibinin imza sirküsü, kimlik fotokopisi yazılı beyan ( 34… plakalı araca yedek anahtar yapılmasını rica ederim gibi) ve imza.

soru; otomobilimi yeni aldım eski anahtarları hafızadan sildirebilir miyim?
Cevap; evet, Dodge Anahtar yedek anahtar yaptırırken küçük bir ücret karşılığında eski kayıp anahtarlarını hafızadan sildirebilirsiniz ücret almamızın sebebi immobilizer cihazlarımız bu işlem karşılığında kontör harcamasıdır.

Soru: anahtarım tamamen kayıp nasıl yaptırabilirim fiyatı ne kadar?
Cevap; Eğer İstanbul Anadolu yakasında iseniz gezici servisimiz ile gelerek öncelikle aracınızın kapıları kilitli ise zarar vermeden son model maymuncukla acıyoruz, daha sonra bilgisayarlı lazer kesim makinalarımız ile anahtarın metal kısmını yapıp immobilizer cihazımız ile aracın beynine bağlanarak yeni çipli immobilizerli anahtar yapıyoruz. İstanbul dışında iseniz oto elektrikcisine sizden istediğimiz bazı parçaları söktürüp bize kargolamanız yeterli yapıp aynı gün tekrar size kargoluyoruz tabi ki böyle durumlara düşmeden önce mutlaka yedek anahtar yaptırmanızı tavsiye ederiz. fiyat araç marka ve model yılına göre değişmektedir. bize e mail yada whatsapttan ulaşırken araç marka model  ve üretim yılını belirtmeyi unutmayınız.

Soru: Kredi kartı geçerli mi taksit yapıyor musunuz?
Cevap; Tüm kredi kartları geçerli fakat sadece finans bank vade farksız 2 taksit yapabiliriz?

Soru: immoblizer iptali yapıyor musunuz?
cevap; Hayır Bunu beyinciler yapıyor.

Soru: Oto anahtar fiyatları ne kadar?
Cevap; Aracın marka model ve yılına göre değişiklik göstermektedir bunun için bizim ile iletişime geçiniz. mail yada whatsapp dan soracaksanız araç model ve üretim yılını belirtmeyi unutmayınız.

Soru: Arabamın anahtarını kaybettim kasko karşılar mı?

cevap: bu soru ile ilgili Kasko oto anahtarı karşılar mı? yazımızı okuyabilirsiniz.

Önemli açıklama; oto anahtarları genel olarak ikiye ayrılır birincisi kumandalı bir diğeri ise kumandasız dır her ikisinde de çip vardır uzaktan kumanda mekanizması aracın kapılarını açıp kapamayı çip ise aracın çalınmasına karşı alınmış bir güvenlik önlemidir. bazı müşterilerimiz bu anahtar kumandasız chip yoktur gibi yanlış inanışa sahiplerdir. yani bir anahtar kumandasız diye çipi yoktur anlamına gelmez.Dodge Anahtarı

Dodge Anahtarı

Dodge Anahtarı

Dodge Kumanda Kabı

Dodge Kumanda Kabı

Dodge Anahtar

Dodge Anahtar

Dodge Anahtar

Dodge Anahtar

Sizden Gelen Sorular

Henüz Soru Sorulmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor
WhatsApp chat