HEMEN ARAKONUM

Elektronik Anahtar

14.08.2016
121

ELEKTRONİK ANAHTAR

Elektronik anahtar yani bir diğer adıyla ‘Immbolizer Anahtarlar’ ile ilişkili başlıca söyleyebileceğimiz çeşitli hususlar bulunmaktadır. Öncelikle elinizde tek olarak kalan anahtarların kopyası, elinizde anahtar bulunmasa dahi sıfırdan başlayarak anahtar yapımı, yolda kalmanıza gerek kalmadan ve servis günlerinizi beklemenize gerek kalmadan 2 saat kadar bir sürede elektronik anahtarlarınız hazır olarak sunulmaktadır. Immobilizer anahtarların otomobil hırsızlık olaylarına karşı tercih edilen benzer sistemlerden çok daha emniyetli, daha güvenilir, daha ucuz, daha dayanıklı, daha küçük ve daha kullanışlı olması bu sistemin tüm dünya genelinde kısa bir sürede benimsenmesini sağlamıştır. Nöbetçi çilingirlerin pek çoğunda da anahtarları bulabilirsiniz. Üstelik elektronik kimlik kartlarının uzaktan okunabilme kabiliyeti, kopyalanmama özelliği, elektromanyetik enterferanstan ya da X ışınlarından etkilenmemesi de dayanıklılığı pil ya da başka bir dahili güç kaynağı, yani bakım onarım ihtiyacı olmamasından dolayı da bu sistemin başarılı olmasındaki etkenlerden yalnızca birkaçıdır.

Elektronik Anahtar Fiyat

Avrupa’da bulunan pek çok güvenlik kuruluşu tarafınca tasdik edilen ve onaylanan çeşitli markalar Immobilizer sistemini araç hırsızlığına karşı bu derece başarılı sonuçlar verdiğini gören yabancı sigorta firmaları, bu sistemin mevcut olduğu araçlara kasko primlerinde indirim yapmaya başlamıştır. Hatta bazı sigorta firmaları çok daha ileri bir noktaya taşıyarak müşterilerine ücretsiz İmmobilizer anahtarlı oto güvenlik sistemi dahi sunmaya başlamıştır. Ülkemizde ise bu anahtarlar size en yakın çilingirlerde dahi yer alabiliyor. Yani bu türdeki anahtarlara ulaşmanız son derece kolaydır. Aracınızın güvenliği açısından elektronik özellikli anahtarlara sahip olmanız da bir o kadar önemli ve gerekli olan bir durumdur.

Immobilizer Anahtarların Servisi

İkinci el olarak aldığınız aracınızın Immbolizer Anahtarlarını acil çilingirlerde dahi bulabilirsiniz. Elinizde olan anahtarları beyine tanıştırarak sizde olmayan ya da teslim edilmeyen kumandasız/kumandalı aracınıza ait olan eski anahtarları beyinden silip otomobilinizin anahtarla çalınmasını kesin bir şekilde önlemiş olabilirsiniz. Ayrıca 24 saat çilingir hizmeti doğrultusunda bu anahtarınızda ortaya çıkan sorunlara dahi çözüm bulabilirsiniz. Bu ya da bunun gibi tüm hizmetler için başta Maltepe genelinde olmak üzere tüm noktalardaki çilingirler den hizmet alabilirsiniz.

Subaru Outback Anahtar

Elektronik Anahtar

Elektronik Anahtar

Otomobil Anahtarı Yedek Yapımı

Otomobil Anahtarı Yedek Yapımı

immobilizer anahtar

immobilizer anahtar

Elektronik Anahtar

Elektronik Anahtar

Sizden Gelen Sorular

Henüz Soru Sorulmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor