HEMEN ARAKONUM
Feyzullah Mah. Çetin Sk No9/b Maltepe İst.
trende

Fiat Anahtarı

Anasayfa » Fiat Anahtarı

Fiat Anahtarı

Fiat grubu araçlar özellikle ticari araç segmentinde oldukca önemli bir pazara sahiptir ülkemizde bulunan doblo fiorino linea modelleri revaçtadır buna bağlı olarakta karşılaşılan sorunlarda diğer araçalra göre daha fazla insanı ilgilendirmekte bazı fiat araçların anahtar ve kumanda sorunları ve bunlara üretebileciğimiz çözümlerden bahsedeceğiz. Öncelikle anahtarınızın kayıp olması immobilizer arızası vermesine karşın yedek anahtarınızın mutlaka olamsını tavsiye deriz bununla beraber araç alırken çoğunlukla yedek anahtarını aldığınız kişiden yada kuruluştan talep ettiniz ama alamadınız bir diğer anahtarının satın aldığınız kişide olaması her zaman için risktir buna karşın kayıp anahtarların hafızadan silinmesi gerekir yedek bir anahtar yaptırıken bu işlemi yaptırabilirisniz yani hem bir yedek kopyalatmış olur hemde hafızadan diğer tüm anahtarları sildirebilirsiniz. fiat araçlarda çok sık karşılaşılan sorunlar arasında gelen kumanda kabının düğmelerinin yırtılması yada butonlarının bozulmasıdır maltepedeki oto anahtarı kopyalama ve onarma merkezimizde bu işlemileri yaptırarak yenilenmiş bir kumandaya sahip olabilirsiniz. Otomobil anahtarı yaptırmak için işyerimize gelmeden önce bizim için gerekli olacak dökümanlar şunlardır aracın ruhsatı, araç sıfır kilometre alınırken kullanma kılavuzuunun yanında verilen code kartı ( bu kart bir kredi kartı büyüklügünde üzerinde aracınız pin kodu ve anahtarınızın mekanik kodu yazar ) bu kad kartı var ise daha kısa sürede anahtarınızı yapabiliyoruz ama eger bu kart yoksa dert etmeyin bizim cihazlarımız bu kodu bulabilmekte yedek anahtar yaptırabilmek için mutlaka ruhsat sahibinin olması yada vekaletinin olması gerek şayet ruhsat eşinizin yada babanızın adına ise mutlaka onlarında gelmesi gelmiyorsa ruhsat fotokopisi ile birlikte kimlik fotokapisine ihdiyacımız olacak ayrıca kendi istegim ile 34….. plakalı aracıma bir adet anahtar yaptırdım diye imzalı bir beyanı gerekecektir.

Bazı fiyat modelleri;Croma, Idea, Linea, Marea, Mirafiori, Palio, Panda, Punto, Siena, Stilo, Tempra, Tipo, Uno Doblo, Ducato, Fiorino, Multipla.

Fiat Anahtarı

Fiat Anahtarı

Fiat Anahtarı

Fiat Anahtarı

Sizden Gelen Sorular - 107 Yorum
 1. Davut dedi ki:

  Linea 2011 Anahtar kumanda tuşları İstanbul-Ümraniye

 2. Ahmet dedi ki:

  FİAT PALİO 2000 Model 2. el bi araç aldım. Code sembolü genelde aracı çalıştırdıktan sonra sürekl yanık duruyor. Elimde CODE kartım yok. Bu arada akümde bitti. Sorun bundan olabilir mi? Ne yapmalıyım ?

 3. Yahya dedi ki:

  2009 Fiat Doblo asıl anahtarı satın aldığımız kişi vermedi yok dedi İstanbul Kağıthane

 4. Yahya dedi ki:

  2009 Fiat Doblo kumandalı anahtarı kayıp

  1. Cem Güzel dedi ki:

   Fiat Siena 2001 model-İstanbul-Fatih
   Araç kapılar kitlenmiyo, içerdeki açma kolunu ittirince kitleniyor.Yedeğiyle bereber 2 anahtar var.Kodlu kart yok.2 kumanda yaptırmak istiyorum ayriyeten kumandaya kapıların yanında bagajı da kumandaya yükletmek istiyorum.Fiyat ne olur.Alakanız için şimdiden teşekkürler

 5. SERDAR ULA dedi ki:

  Fiat egea 2017 1.6 otomatik dizel

 6. AHMET MISIRLI dedi ki:

  2008 MODEL FİAT LİNEA
  ANTALYA – MANAVGAT
  BENDE YEDEK ANAHTARI MEVCUT AMA SUSTALI ORJİNALİ YOK RİCA ETSEM FİYATI NEDİR

 7. hacı kaya dedi ki:

  fiat albia soly 2008 kayseri kocasinan kontak anahtarının plastik kısmı kırıktı aldıgımda zamanla tamamen koptu metel kısmını taptırdım elektironuk kısmı yenı anahtara aktarıldı sonra kumanda kapıları acmaz oldı anahtarcılar dedilerki servisinden mavi kart şifresini almalısın dediler bundan dolayı size baş vurdum geregini arzederim saygılarla

 8. Muhammet Yıldırım dedi ki:

  2009 grande punto Sinop /Ayancık

 9. İsmail dedi ki:

  Fiat brava elx 2001 model
  Anahtarlardan birinin kumanda mavi kismi yandi imha oldu, sadece metali var bunu kumandali orjinal yapabilir misiniz

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: