HEMEN ARAKONUM

Fiat Freemont Anahtarı

04.03.2017
143

Fiat Freemont Anahtarı

            Tüm dünyada otomotiv sektöründe mekanik anahtar devri sona ermiş ve uzun zamandan bu yana üretilen tüm otomobillerde immobilizer sistemi kullanılmaya başlanmıştır. Bu alanda Fiat Freemont Anahtar üzerinde kapılarının açma ve kapama tuşu bulunan çipli bir anahtardır. Sistemin çalışması için araçların beyninde de bu çipi okuyabilen bir anahtar bulunmaktadır.

Fiat Freemont Anahtarı Fiyatları

            Bu alanda normal anahtar modellerinin yanında anahtar kabı ile kullanılan modellerde bulunmaktadır. Anahtarlar kullandıkları sistemin yanında oldukça hassas olmakta ve oluşabilen çarpmalar neticesinde aracın alıcı beyni ile aralarındaki sekronize kalkabilmektedir. Bu durumlarda aracı çalıştırmanı mümkün değildir. Tercih edilen anahtarın marka ve modeline göre Fiat Freemont Anahtarı fiyatı değişebiliyor.

Fiat Freemont Anahtarı Yedekleme

            Orijinal anahtarların yanında araçların satışında yedek anahtarının da istenmesi gereklidir. Çünkü bu durumlar çeşitli olumsuzluklara meydan verebilir. Yedek anahtar farklı birinin eline geçerse aracınızın hırsızlık olayına kurban gitmesi çok kolay olur. Bu nedenle bu tür Fiat Freemont Anahtarı sorunları olan araç sahiplerinin anahtarlarını aracın beynini sıfırlayarak yeniden tanıtmaları ve yeni bir şifreleme yapmaları önerilmektedir.

Fiat Freemont Anahtarı Pili

            Bu anahtarlar içerisinde saat pillerine benzeyen tarzda pilleri bulunmaktadır. Bazı durumlarda anahtar fonksiyonlarını gerçekleştirmemeye başlar. Bu durumda Fiat Freemont Anahtarı Pili Değiştirme işlemleri yapılmalıdır. Farklı volt özelliklerinde pil çeşitleri bulunmakta ve anahtarınızdaki pil tamamen bitmede değişimlerin yapılması önemli olmaktadır.

Fiat Freemont Anahtarı Sorunları

            Sistem olarak immobilizer oldukça güvenlidir. Ancak yeterli değildir. Kasko şirketleri bu sisteme sahip olmayan araçlara kasko yapmamaktadır. Araçlarınıza entegre edilecek alarma sistemleri bu birleşen bu sistem çok daha güvenli olacaktır. Ancak anahtarların düşme çarpma ya da sıvıya maruz kalmaları gibi Fiat Freemont Anahtar problemi oluştuğunda anahtar çalışmayacaktır.

Fiat Freemont Anahtarı Kodlama

            Bu nedenle anahtarın yenilemek için önce araç beynindeki şifreleri silmek gereklidir. Sonrasında ise yeni Fiat Freemont Anahtarı tanıtma işlemi yapılmalıdır. Bu tür sistemlere sahip anahtarlar oldukça güvenli olmakta ve giderek artan kullanımlarını her markada görmeye başlamaktayız. Üretimlerde artık bu sistemler üzerine yapılıyor.

Fiat Freemont Anahtarı

Fiat Freemont Anahtarı

Sizden Gelen Sorular - 3 Yorum
 1. Burak Yasar Taner dedi ki:

  Merhaba . 2012 freemont için yedek anahtar yaptırmak istiyorum. Süre ve fiyat bilgisi rica edebilirmiyim.

 2. MERTCAN dedi ki:

  2012 model FİAT FREEMONT ANAHTAR 2 BUTON AÇMA KAPAMA fiyatını almak istiyorum bana kabı lazım sadece

  1. Hakan Güneş dedi ki:

   2012 model freemont anahtar tanıtma işlemi yaptırmak istiyorum.Süre ve fiyat bilgisi alabilir miyim?Pİller değişti ama beyindeki şifreler artık tanımıyor.Araç çalısmıyor.

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor