HEMEN ARAKONUM

Fiat Punto Yedek Anahtarı

22.05.2014
3.684

Fiat Punto yedek Anahtarı

puntonuza anahtar yaptırmak yada immobilizer sorunlarına çözüm bulmak için doğru adresresiniz bizi hemen arayın.
Sıkca sorulan sorular ve cevapları
Soru; İstanbul dışındayım anahtarı göndersem yedek anahtar yapabilirmisiniz
Cevap; bazı eski model Japon araçlar hariç anahtardan anahtara kopyalama yapılamamaktadır sadece aracın obd giriş yerinden bizdeki immobilizer cihazlarımız ile girilerek yedek anahtar yapılabilmektedir. Bunun için ya aracın bize gelmesi yada bizim aracın yanına gitmemiz gereklidir.
Soru; Aracım bir akrabama ait anahtar yaptırabilirmiyim
Cevap; araç anahtarı yaptırabilmek için ruhsat sahibi olmanız gerek eğer kişi gelemeyecek durumda ise ruhsat ile birlikte fokopisinin üzerine kendi isteğim ile bir adet anahtar yaptırdım yazıp imzalaması gerekir kimilik fotokopisi ve telefon ile teyit etmemiz gerekmektedir
Soru; Araç şirket adına yedek anahtar yaptırabilirmiyim
Cevap; evet yapılabilir gerekli belgeler şunlardır şirket sahibinin imza sülküsü, kimlik f.kopisi yazılı beyan ( 34… plakalı araca yedek anahtar yapılmasını rica ederim gibi) ve imza.
Soru; otomobilimi yeni aldım eski anahtarları hafızadan sildirebilirmiyim
Cevap; evet, yedek anahtar yaptırırken küçük bir üçret karşlığında eski kayıp anahtarlarını hafızadan sildirebilirsiniz üçret alamamızın sebebi immobilizer cihazlarımız bu işlem karşılığında kontör harcamasıdır.
Soru; otomobil yada motosiklet anahtarım tamamen kayıp nasıl yaptırabilirim fiyatı ne kadar
Cevap; eğer İstanbul Anadolu yakasında iseniz gezici servisimiz ile gelerek öncelikle aracınızın kapıları kilitli ise zarar vermeden son model maymuncuklarınız ile acıyoruz, daha sonra bilgisayarlı lazer kesim makinamız ile anahtarın metal kısmını yapıp immobilizer cihazımız ile aracın benine bağlanarak yeni çipli immobilizerli anahtar yapıyoruz.
İstanbul dışında iseniz oto elektrikcisine sizden istediğimiz bazı parcaları söktürüp bize kargolamanızı yeterli yapıp aynı gün tekrar size kargoluyoruz tabiki böyle durumlara düşmeden önce mutlaka yedek anahtar yaptırmanızı tavsiye ederiz.
Oto anahtar fiyatları aracın marka model ve yılına göre değişiklik göstermektedir bunun için bizim ile iletişime geçiniz.
Önemli açıklama; oto anahtarları genel olarak ikiye ayrılır birincisi kumandalı bir diğeri ise kumandasızdır her ikisinde de çip vardır uzaktan kumanda mekanizması aracın kapılarını açıp kapamayı çip ise aracın çalınmasına karşı alınmış bir güvenlik önlemidir . bazı müşterilerimiz bu anahtar kumandasız çip yoktur gibi yanlış inanışa sahiplerdir. yani bir anahtar kumandasız diye çipi yoktur anlamına gelmez.
Soru: kumandam arızalı ne yapabilirim
Cevap; öncelikle pilin değiştirin bunu yaptınız fakat çalışmadı ise iki olasılık vardı birincisi aracınız kumandayı unutmuş olabilir yeniden kodlanması gerekir ikincisi içerisindeki devrelerde problem olabilir bakılması gerek eğer şehir dışında iseniz kargo ile tamiratını yapıp göderiyoruz.

Fiat Punto Yedek Anahtarı

Fiat Punto Yedek Anahtarı

Fiat Punto Yedek Anahtarıfiat punto yedek anahtarı

fiat punto yedek anahtarı
fiat punto yedek anahtarı
fiat punto yedek anahtarı

Sizden Gelen Sorular - 65 Yorum
 1. mehmet dedi ki:

  fiat punto evo 2012
  sustalı anahtar fiyatı nedir?

 2. Ferhat dedi ki:

  Fiat
  Punto evo
  2011
  Anahtar kabini degistirmek istiyorum fiyat ve model renk seçeneği?

 3. HARUN İÇER dedi ki:

  2007 FIAT PUNTO SUSTALI ANAHTAR YEDEK ANAHTAR YAPTIRMAK İSTİYORUM SİZE İSTANBUL DIŞINDAN YAZIYORUM İSTANBUL DİŞINA NASIL YAPIYORSUNUZ. VE FİYATI NE KADAR.

 4. Metin dedi ki:

  Fiat punto evo 2011
  Kumandali anahtar oldukca yıprandı ve sustasi tam kapanmiyor hafif ucu açık kalıyor. Bunlarin maliyeti ne olur?

 5. kamran dedi ki:

  Merhaba.fiat punto 2007(ruhsatda 2006) yaziyor .anahtar kayb ettik simdi hangi parcalari gonderirsek siparis vere biliriz yeniden? Azerbaycan.

 6. aynur dedi ki:

  2006 fiat punto anahtar okumuyor

 7. Yusuf serkan KILINÇ dedi ki:

  2011 grande punto

 8. Yusuf serkan KILINÇ dedi ki:

  2011 grande punto sustalı anahtar

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor