HEMEN ARAKONUM

ford fiesta anahtar kaybettim

27.06.2014
1.559

ford fiesta anahtar kaybettim

ister kumandalı isterseniz de resimde göründüğü gibi kumandasız yedek anahtar yapabiliriz sustasız olan kumandalarınız sustalıya çevrilir
kopyalama, yedek, fiyatları, immobilizer, kumanda, tamir, arıza, kayıp, kodlama, sustalı, elektronik anahtar, kontakanahtarı, maltepe, kartal, bostancı, pendik, ataşehir, kadıköy, ümraniye, sancaktepe ford fiesta anahtar kaybettim.

ford fiesta anahtar kaybettim

Ford Focus, Fieasta, Cmax, Smax Anahtarı

ford fiesta anahtar kaybettim

ford fiesta anahtar kaybettim

Ford Fiesta, Focus Anahtarı

ford fiesta anahtarı sustalı

ford anahtarı sustalı

Sıkca sorulan sorular ve cevapları
Soru; İstanbul dışındayım anahtarı göndersem yedek anahtar yapabilirmisiniz
Cevap; bazı eski model Japon araçlar hariç anahtardan anahtara kopyalama yapılamamaktadır sadece aracın obd giriş yerinden bizdeki immobilizer cihazlarımız ile girilerek yedek anahtar yapılabilmektedir. Bunun için ya aracın bize gelmesi yada bizim aracın yanına gitmemiz gereklidir.
Soru; Aracım bir akrabama ait anahtar yaptırabilirmiyim
Cevap; araç anahtarı yaptırabilmek için ruhsat sahibi olmanız gerek eğer kişi gelemeyecek durumda ise ruhsat ile birlikte fokopisinin üzerine kendi isteğim ile bir adet anahtar yaptırdım yazıp imzalaması gerekir kimilik fotokopisi ve telefon ile teyit etmemiz gerekmektedir
Soru; Araç şirket adına yedek anahtar yaptırabilirmiyim
Cevap; evet yapılabilir gerekli belgeler şunlardır şirket sahibinin imza sülküsü, kimlik f.kopisi yazılı beyan ( 34… plakalı araca yedek anahtar yapılmasını rica ederim gibi) ve imza.
Soru; otomobilimi yeni aldım eski anahtarları hafızadan sildirebilirmiyim
Cevap; evet, yedek anahtar yaptırırken küçük bir üçret karşlığında eski kayıp anahtarlarını hafızadan sildirebilirsiniz üçret alamamızın sebebi immobilizer cihazlarımız bu işlem karşılığında kontör harcamasıdır.
Soru; otomobil yada motosiklet anahtarım tamamen kayıp nasıl yaptırabilirim fiyatı ne kadar
Cevap; eğer İstanbul Anadolu yakasında iseniz gezici servisimiz ile gelerek öncelikle aracınızın kapıları kilitli ise zarar vermeden son model maymuncuklarınız ile acıyoruz, daha sonra bilgisayarlı lazer kesim makinamız ile anahtarın metal kısmını yapıp immobilizer cihazımız ile aracın benine bağlanarak yeni çipli immobilizerli anahtar yapıyoruz.
İstanbul dışında iseniz oto elektrikcisine sizden istediğimiz bazı parcaları söktürüp bize kargolamanızı yeterli yapıp aynı gün tekrar size kargoluyoruz tabiki böyle durumlara düşmeden önce mutlaka yedek anahtar yaptırmanızı tavsiye ederiz.
Oto anahtar fiyatları aracın marka model ve yılına göre değişiklik göstermektedir bunun için bizim ile iletişime geçiniz.
Önemli açıklama; oto anahtarları genel olarak ikiye ayrılır birincisi kumandalı bir diğeri ise kumandasızdır her ikisinde de çip vardır uzaktan kumanda mekanizması aracın kapılarını açıp kapamayı çip ise aracın çalınmasına karşı alınmış bir güvenlik önlemidir . bazı müşterilerimiz bu anahtar kumandasız çip yoktur gibi yanlış inanışa sahiplerdir. yani bir anahtar kumandasız diye çipi yoktur anlamına gelmez.
Soru: kumandam arızalı ne yapabilirim
Cevap; öncelikle pilin değiştirin bunu yaptınız fakat çalışmadı ise iki olasılık vardı birincisi aracınız kumandayı unutmuş olabilir yeniden kodlanması gerekir ikincisi içerisindeki devrelerde problem olabilir bakılması gerek eğer şehir dışında iseniz kargo ile tamiratını yapıp göderiyoruz.

ford fiesta anahtar kaybettim
ford fiesta anahtar kaybettim
ford fiesta anahtar kaybettim
ford fiesta anahtar kaybettim

Sizden Gelen Sorular - 7 Yorum
 1. Murat dedi ki:

  bende 2014 model fiesta var anahtarı kaybettim yedek anahtarı kullanıyorum şuan ben sivastayım nasıl yapabiliriz fiyat nedir

  1. Asanlar Anahtar Elektroteknik dedi ki:

   araç anahtarı yapılabilmesi için aracın burada yani istanbul maltepedeki adresimizde olması gerek siz bu işlemi sivasta yaptırmalısınız

 2. Artun dedi ki:

  Ford fiesta 2005 bakirkoy

 3. Eşref ateş dedi ki:

  Ford fokus 2013

 4. Eşref ateş dedi ki:

  Ford fokus 2014 kahraman Maraş bagajda anahtar kaldı kitlendi

 5. Kemal orhan dedi ki:

  Ford Fiesta 2006

 6. Abdurrahman dedi ki:

  2011 focus start stop kontakt yok yani.yedek çıkartmak istiyorum.Orjinal mümkün mü fiyat ne olur.Kocaelindeyim

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor
WhatsApp chat