HEMEN ARAKONUM

ford fiesta yedek anahtar fiyat

07.06.2014
2.559

ford fiesta yedek anahtar fiyat

model yılına göre fiyat farklılıkları olduğu için aracınızın anahtarının ne kadar olduğunu yedek anahtar kopyalatmak için ve fiyatları ögrenmek için lütfen arayınız. Ayrıca sustalı olamyan kumandalarınız sustalıya çeviriyor kumanda arızalarını tamir ediyor yıpranmış kırılmış kumanda kablarınızı yeniliyoruz.

ford fiesta yedek anahtar fiyat

Ford Fiesta, Focus Anahtarı

ford fiesta yedek anahtar fiyat

Ford Focus, Fieasta, Cmax, Smax Anahtarı

Sıkca sorulan sorular ve cevapları
Soru; İstanbul dışındayım anahtarı göndersem yedek anahtar yapabilirmisiniz
Cevap; bazı eski model Japon araçlar hariç anahtardan anahtara kopyalama yapılamamaktadır sadece aracın obd giriş yerinden bizdeki immobilizer cihazlarımız ile girilerek yedek anahtar yapılabilmektedir. Bunun için ya aracın bize gelmesi yada bizim aracın yanına gitmemiz gereklidir.
Soru; Aracım bir akrabama ait anahtar yaptırabilirmiyim
Cevap; araç anahtarı yaptırabilmek için ruhsat sahibi olmanız gerek eğer kişi gelemeyecek durumda ise ruhsat ile birlikte fokopisinin üzerine kendi isteğim ile bir adet anahtar yaptırdım yazıp imzalaması gerekir kimilik fotokopisi ve telefon ile teyit etmemiz gerekmektedir
Soru; Araç şirket adına yedek anahtar yaptırabilirmiyim
Cevap; evet yapılabilir gerekli belgeler şunlardır şirket sahibinin imza sülküsü, kimlik f.kopisi yazılı beyan ( 34… plakalı araca yedek anahtar yapılmasını rica ederim gibi) ve imza.
Soru; otomobilimi yeni aldım eski anahtarları hafızadan sildirebilirmiyim
Cevap; evet, yedek anahtar yaptırırken küçük bir üçret karşlığında eski kayıp anahtarlarını hafızadan sildirebilirsiniz üçret alamamızın sebebi immobilizer cihazlarımız bu işlem karşılığında kontör harcamasıdır.
Soru; otomobil yada motosiklet anahtarım tamamen kayıp nasıl yaptırabilirim fiyatı ne kadar
Cevap; eğer İstanbul Anadolu yakasında iseniz gezici servisimiz ile gelerek öncelikle aracınızın kapıları kilitli ise zarar vermeden son model maymuncuklarınız ile acıyoruz, daha sonra bilgisayarlı lazer kesim makinamız ile anahtarın metal kısmını yapıp immobilizer cihazımız ile aracın beyinine bağlanarak yeni çipli immobilizerli anahtar yapıyoruz.
İstanbul dışında iseniz oto elektrikcisine sizden istediğimiz bazı parcaları söktürüp bize kargolamanızı yeterli yapıp aynı gün tekrar size kargoluyoruz tabiki böyle durumlara düşmeden önce mutlaka yedek anahtar yaptırmanızı tavsiye ederiz.
Oto anahtar fiyatları aracın marka model ve yılına göre değişiklik göstermektedir bunun için bizim ile iletişime geçiniz.
Önemli açıklama; oto anahtarları genel olarak ikiye ayrılır birincisi kumandalı bir diğeri ise kumandasızdır her ikisinde de çip vardır uzaktan kumanda mekanizması aracın kapılarını açıp kapamayı çip ise aracın çalınmasına karşı alınmış bir güvenlik önlemidir . bazı müşterilerimiz bu anahtar kumandasız çip yoktur gibi yanlış inanışa sahiplerdir. yani bir anahtar kumandasız diye çipi yoktur anlamına gelmez.
Soru: kumandam arızalı ne yapabilirim
Cevap; öncelikle pilin değiştirin bunu yaptınız fakat çalışmadı ise iki olasılık vardı birincisi aracınız kumandayı unutmuş olabilir yeniden kodlanması gerekir ikincisi içerisindeki devrelerde problem olabilir bakılması gerek eğer şehir dışında iseniz kargo ile tamiratını yapıp göderiyoruz.

ford fiesta yedek anahtar fiyat
ford fiesta yedek anahtar fiyat
ford fiesta yedek anahtar fiyat
ford fiesta yedek anahtar fiyat
ford fiesta yedek anahtar fiyat

Sizden Gelen Sorular - 58 Yorum
 1. AZİZ ARPACIK dedi ki:

  FORD FİESTA TREND 2013
  MODEL İSTANBUL MERTER

 2. Erdem dedi ki:

  Ford fiesta 2015 model. Kumandalı Yedek anahtar kaça yapılır Konya Karatay

 3. Erdem dedi ki:

  Fiesta 2012 model kumandalı yedek anahtar yapımı kaça olur

 4. Ramazan dedi ki:

  2001 fort fiesta kumandası çalışmıyor anahtar zor açıyor ne yapmamlazim

 5. hilmi dedi ki:

  Ford Fiesta 2010 model. yedek anahtar kumandasız kayıp. yeni anahtar yaptırıp yedek anahtarı devredışı bırakmak mümkün müdür. Fiyat bilgisi alabilir miyim

 6. bilal dedi ki:

  2015 model fiesta trendx 1,5 dizel aracın yedek anahtar fiyatı nedir ?

 7. Mehmet özçiçek dedi ki:

  Ford fiesta 2006 Muğla Bodrum

 8. ONUR dedi ki:

  2013 sustali fiesta anahtari kopyalatmak istiyorum.elimde bir tane kaldi. yedek anahtarimi kaybettim.Fiyat nedir?

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor
WhatsApp chat