HEMEN ARAKONUM

FORD TOURNEO CONNECT ANAHTAR

14.05.2016
196

FORD TOURNEO CONNECT ANAHTAR

            Otomotiv sektörü her geçen gün farklı yeniliklere sahne oluyor. Sektördeki çalınma olayları karşısında daha fazla tedbir olabilmesi açısından immobilizer sistemleri kullanılıyor. Bunlar arasında yer alan Ford Tourneo Connect Anahtar kullandığı sistem ile yüksek düzeyde emniyet sistemi oluşturmaktadır. Ancak bazı durumlarda yeterli olmayabiliyor. Bunun için alarm sistemlerinin de entegre edilmesi tavsiye edilmektedir.

Ford Tourneo Connect Anahtarı

            İmmobilizer sistemler içerisinde anahtarsız çalıştırma gibi işlemler söz konusu olmuyor. Bu nedenle aracınızın anahtarı kaybolduğunda aracınızı anında Ford Tourneo Connect Anahtar Anadolu Yakası servislerine götürerek yeni anahtar kodlama işleminin yapılması gereklidir. Bu kodlama işleminde kullanılan yazılımlar vardır. Ve araç sahibinin ruhsatı ile birlikte oto anahtarcısına başvurması gerekecektir.

Ford Tourneo Connect Anahtar Kabı

            Demonte halde satılan anahtar kabı modelleri, anahtarlarınızın yıpranmaması adına çok önemlidir. Aracınızın marka ve modeline göre araştırmalar yapabilirsiniz. Sustalı modellerin çok daha fazla tercih edildiği görülüyor. Çünkü oluşabilecek çarpma ve düşme sorunlarında anahtarın hasar durumu çok daha az oluyor. Tüm bu işlemler için Ford Tourneo Connect Anahtar fiyatı aralıklarına bakıldığında tercih ettiğiniz anahtar modeline göre değişecektir.

Ford Tourneo Connect Anahtarı Kodlama

            Genel olarak bahsedilen bu sistemin anahtarı ve kontağı özeldir. Kabut kısmının altında bulunan ana ünite, doğru anahtar kullanılmadığında motora yakıt göndermeyecek ve ateşleme sisteminin bujilerinin tetiklenmesi de söz konusu olmuyor. Bu nedenle anahtarınızı yedeklemek istediğinizde ya da kaybettiğinizde yeniden Ford Tourneo Connect Anahtar tanıtma hizmetlerinden faydalanmak istediğinizde ana ünite üzerinde değişiklikler yapmanız gereklidir.

Ford Tourneo Anahtar Yedekleme

            Bu tür sorunlarla her zaman için karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle Ford Tourneo Connect Anahtar Yedekleme yaparak mutlaka orijinal anahtarınızın bir yedeğini de elinizde bulundurmanız gereklidir. İmmobilizer sistem içerisindeki karmaşık gibi görünen sistem birkaç saniye içerisinde gerçekleşerek aracın çalışması sağlanmaktadır.

Ford Connect AnahtarFiyatları

            Anahtarların tamamen kaybolduğunda kopyalanması ya da anahtardan anahtara kopyalama yapılması farklı Ford Tourneo Connect Anahtar fiyatları ortaya çıkaracaktır. Anahtarınız ile ilgili farklı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İlk aşamada pilin bitmediğinden emin olmalı ve sonrasında firmamıza müracaat ederek hizmet talep etmelisiniz.

FORD TOURNEO CONNECT ANAHTAR

ford sustalıya çevirme

FORD TOURNEO CONNECT ANAHTAR

Ford Sustalıya Çevirme

Sizden Gelen Sorular - 4 Yorum
 1. HALİL ÖZCAN dedi ki:

  Ford connect 2006 model aracımın kumandasız
  Anahtarı var ben bunu kumandalı anahtara çevirmek istiyorum ne kadara mal olur ayrıca eğer uygunsa adresiniz

 2. Mestan eryilmaz dedi ki:

  2005 model ford tourneo connect .anahtar ile birlikte kumandası çalındı.
  Ne yapmalıyım yeniden kodlamak mi gerekli

 3. Mestan eryilmaz dedi ki:

  2005 model ford tourneo connect .anahtar ile birlikte kumandası çalındı.
  Ne yapmalıyım yeniden kodlamak mi gerekli
  Aydın/efeler

 4. Muhammet dedi ki:

  2012 ford connect

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor