HEMEN ARAKONUM

Ford Tourneo Courier Anahtar

14.05.2016
230

Ford Tourneo Courier Anahtar

Ford Tourneo Courier Anahtar Araç piyasasının en çok kullanılan araçları arasında yer alan Ford markası, farklı modelleri ile her yıl büyük talepler görebiliyor. Kullanım alanında da sistemine alışan kullanıcılar Ford Tourneo Courier Anahtar sistemi ile de araçlarını emniyetli bir şekilde kullanabilmektedir. Anahtarlarda kullanılan sistem immobilizer olmakta ve bu sayede motorun eskiden olduğu gibi düz kontakla çalışma durumu olmamaktadır.

Ford Tourneo Courier Anahtar Kabı

Araç anahtarları her zaman elinizde olmakta ve düşme, çarpma, herhangi bir sıvıya maruz kalma gibi pek çok Ford Tourneo Courier Anahtar sorunları ile karşılaşılmaktadır. Bu nedenle anahtar kabı kullanımları çok daha emniyetli olacaktır. Oluşması muhtemel kazalar sonucunda anahtarın tahrip olması bu şekilde engellenebilecektir. İki kapaktan oluşan anahtar kabının montajı da çok pratik olacaktır.

Ford Courier Anahtarı Kodlama

Ford marka bazı araçlarda kumanda ile birlikte kapıların açılıp kapanmasının yanında camlar ve üst tavanda açılabiliyor. Ancak bazı durumlarda Ford Tourneo Courier Anahtar kumandası üzerinde bu özellikler tanımlı olmayabilir. Bu durumda bu özelliklerin tanıtılması gereklidir.

Ford Tourneo Anahtarı Tanıtma

Kumandaların üzerinde bulunan açma ve kapatma tuşlarına aynı anda basarak, bu şekilde birkaç saniye basılı tutmanız gereklidir. Eğer bu işlemi doğru bir şekilde yapıyor iseniz aracın sinyalleri yanıp sönecektir. Bu işlem sonrasında sadece sürü kapısının açılmasını istiyorsanız açma düğmesine bir kere basmak yeterli olacaktır. Tüm kapılar için iki basılması gereklidir. Bu şekilde Ford Courier Anahtar tanıtma işlemi tamamlanacaktır.

Tourneo Courier Anahtarı İstanbul

Anahtarınızı kaybetmiş ya da hasar görmesine neden olmuş durumda iseniz mutlaka yeni anahtar ihtiyacınız olacaktır. Bu alanda Ford Tourneo Courier Anahtar anahtarımı kaybettim, ne yapmalıyım, şeklinde soru işaretlerine çözüm ararken öncelikle anahtarınızı yenileme, sonrasında tanımlama işlemlerini takip etmelisiniz.

Ford Tourneo Courier Anahtar Pili

Normal bir anahtar pili 2 ya da 3 sene sorunsuz bir şekilde çalışabilir. Ancak voltajı düşmeye başladığında kapılarınız her zamanki gibi açılmayabilir, birkaç denemeden sonra kapınız açılıyorsa Ford Tourneo Anahtar pili değiştirme vakti gelmiş demektir.

Ford Tourneo Courier Anahtar

Ford Focus, Fieasta, Cmax, Smax, Ford Tourneo Courier Anahtarı

Sizden Gelen Sorular - 9 Yorum
 1. Mehmet can dedi ki:

  Ford Tourneo 2015 sustalı anahtar fıatınedır

 2. Yahys dedi ki:

  Fort gorueer titanyum plus 2014 sustalı anahtar fiyatı

  1. İbrahim dedi ki:

   Ford Tourneo courier titanium 2017 camlar kumanda dan kapanmıyor ne yapmalıyım

 3. Özdemir belginer dedi ki:

  Ford currier titanyum 2014 model fiatı ne kadardır

 4. mazhar acar dedi ki:

  ford courier trend 2016
  mersin akdeniz
  ben aracım için sustralı anahtar yaptırmak istiyorum bunun maliyeti ne olur

 5. Doğuhan dedi ki:

  Ford transit connet courier 2016 model kumanda anahtarı çıkartamaz abi fiyat ney

 6. HAMİD dedi ki:

  Ford Tourneo courier 2018

 7. SERKAN dedi ki:

  Ford couriye 2016.ığdır merkez hocam kumandayla cam kaldırma yapamiyor nedenini çözemedim saygılar

 8. Ahmet güneş dedi ki:

  2015 ford tourneo courier

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor