HEMEN ARAKONUM

Ford Transit Connect Anahtar

22.05.2016
91

Ford Transit Connect Anahtar

Ticari alanda en çok kullanılan araçlar arasında yer alan Ford transit, mavi kafalı Ford Transit Connect Anahtar ile çalışmaktadır. Binek araçlarda daha çok sustalı modeller göze çarpmaktadır. Bu araçların fabrika çıkışlarında kumandalı anahtarların yanında mekanik anahtarlarda verilmektedir. Anahtarlar hep araç sahiplerinin ellerinde olduğu için çeşitli hasarlara maruz kalma ihtimalleri çok yüksektir.

Ford Transit Connect Anahtar Sorunları

            Bazı durumlarda kumandalı anahtarınızın kapıları açmadığı görülebilir. Bu durumlarda ilk olarak Ford Transit Connect Anahtar pili kontrol edilmelidir. Çünkü bir pilin ömrü en fazla üç yıldır. Ve voltajı düşmeye başladığında kumandanın çalışmasını engelleyecektir. Eğer pil sorunlu değil ise anahtarın aracın alıcı beyni ile sekronizesi arasında bir sorun oluşmuş olabilir. Bu durumda aracın hafızasındaki şifreler sıfırlanarak, anahtarların yeniden tanıtılması gereklidir.

Ford Transit Connect Anahtar Kabı

            Normalde anahtar kullanımlarında sustalı modeller tercih edilebiliyor. Özellikle anahtarların daha korunaklı kullanımı için anahtar kabı da kullanılabiliyor. İki parçadan oluşan bu ürünler yedek parça satışı yapılan her alanda bulunmaktadır. Ayrıca Ford Transit Connect Anahtar İstanbul şehri içerisinde araştırmalar yapılabilir. Anahtarlarınızın tahribi sonrasında seçeceğiniz anahtar kabı yenilenme sağlayacaktır.

Ford Transit Connect Anahtar Fiyatları

            Transit araçlar için tercih edilen bu anahtarlar kendini belli edebiliyor. Modeller markalara göre değişmektedir. Sustalı modeller daha fazla tercih edilmektedir. Bu alanda Ford Transit Connect Anahtar fiyatları da değişen modellere, eklenen kumanda kabına göre farklı fiyat aralıkları alabilmektedir.

Ford Transit Connect Anahtar Kodlama

            Anahtarlarda artık immobilizer sistem bulunmaktadır. Bu sistem araçlarda çalınma oranlarını düşüren etkili bir güvenlik önlemidir. Pek çok sigorta şirketi kasko yaparken bu özelliği göz önünde bulundurmaktadır. Bazı durumlarda anahtarların şifre sorunları olabiliyor. Bu durumlarda yeniden Ford Transit Connect Anahtar tanıtma işlemlerinden faydalanarak anahtarlara yeniden şifre belirlemek gerekli olmaktadır.

Ford Transit  Anahtar Çoğaltma

            Bu anahtarların en önemli özellikleri anahtar haricinde çalıştırılmamasıdır. Bu nedenle orijinal anahtarın bir yedeğinin bulunması çok önemlidir. Araştırmalar yaparak Ford Transit Connect Anahtar nerede yapılır, diye araştırmalar yapabilir ve anahtar sorunlarınıza çok daha kaliteli yanıtlar bulabilirsiniz.

Ford Transit Connect Anahtar

Ford Transit Anahtarı

Ford Focus, Fieasta, Cmax, Smax Anahtarı

Ford Custom Anahtarı

Sizden Gelen Sorular

Henüz Soru Sorulmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor