HEMEN ARAKONUM

Ford Transit Custom Anahtar

27.05.2016
162

Ford Transit Custom Anahtar

Araç sahipleri her zaman için hırsızlara karşı önemli tedbirler alırlar. Ancak bazı durumlara tüm tedbirler yetersiz kalmaktadır. Pek çok Avrupa ülkesinde artık bir zorunluluk olan immobilizer sistem  Ford Transit Custom Anahtar, gibi tüm araç seçeneklerinde kullanılmaktadır. Ford transit araçların anahtarlarının üzerinde hemen hemen tüm anahtarlarda olan marka logosu bulunmaktadır.

Ford Transit Custom Anahtarı Yedekleme

            Bu anahtarların içinde çipli sistemler bulunuyor. Bu sistemler sayesinde yapılan şifreleme tekniği kullanılmaktadır. Bu sayede aracı kendi anahtarından başka hiçbir anahtar çalıştıramıyor. Aracın alıcı beyni içerisinde çip ile bağlantı kuran anahtarların mutlaka yedeğinin olması gereklidir. Yapılacak Ford Transit Custom tanımlama işlemleri anahtar ya da araç üzerinden işlemler yapılabiliyor.

Ford Transit Custom Anahtarları Kopyalama

            Kopyalama işlemi için ruhsat sahibinin arac ile birlikte istanbul maltpe de bulunun işyerimnize gelmesi gerekmektedir. Ford Transit Custom Anahtar Sorunları için bizi arayabilirsiniz Bu durumlarda sorunuza göre çözümler bulunmaktadır.

Ford Transit Custom Anahtar Kabı

            Anahtarların tek kullanımdan ise anahtar kabı ile kullanılması çok daha faydalı ve kullanışlı olacaktır. Özellikle Ford Transit Custom Anahtar Kabı kullanımları için ürün araştırması yaptığınızda iki kapak halinde demonte olarak ürünlerin satışı yapılıyor. Normal anahtarınızdan sustalı kısmını çıkararak bu kap içerisine monte edebilir ve bu şekilde kullanabilirsiniz.

Custom Anahtar Problemleri

            Anahtarınızın pilinin voltajı düştüğünde kapıların bazen açılır, bazen açılmaz. Bu durumlarda ilk olarak anahtarınızın pilini kontrol etmelisiniz. oto anhtarcılarda de çok kolay bulabileceğiniz pillerden alarak montajını yapabilir ya da Ford Transit Custom Anahtar  merkezi içerisinde araştırmalar yapabilirsiniz.

Ford Transit Custom Anahtarı

            Bu anahtarlar immobilizer sistemle donatılmış oldukları için düz kontak ile çalıştırılma ihtimalleri yoktur. Bu nedenle Ford Custom Anahtar otomobil çeşitlerinde mutlaka yedek anahtar bulundurmanız gerekli olacak, aksi takdirde orijinal anahtar kayıp olduğunda aracı çalıştırmak mümkün olmayacaktır.

Ford Transit Custom Anahtarı

Ford Custom Anahtarı

Sizden Gelen Sorular - 4 Yorum
 1. Cemal oğuz develioğlu dedi ki:

  2013 ford transit custom…anahtar pili bitti…degiştirttim…temassızlık sebebiyle anahtar imbolizer iyi çalışmadı…bana yardımcı olurmusunuz

 2. Hacı dedi ki:

  2014 model ford custom manisa salihli
  Aracin anahtarinin yedeği olusturulacak orijinal olan pil takimi sırasında kabı deforme oldu yapabilirmisiniz

  1. Fuat öbek dedi ki:

   Ford transit 2016 model 14+1 koltuk

 3. cuma ali dedi ki:

  ford rtansit 2014

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor