HEMEN ARAKONUM
Feyzullah Mah. Çetin Sk No9/b Maltepe İst.

Honda Anahtar

15.01.2014
7.904

Honda Anahtar

Honda araçları güvenlikli yakıt sarfiyatı makul araçlar başında gelmektedir ama böyle özellikli araç kullananların şikayetçi oldukları bir konu ise anahtar ve kumandalarının oldukça büyük boyutlarda ve kullanışsız olmalarıdır, neyse ki bu konuya da getirilen Honda Anahtar sustalı ya çevirme aparatları sayesinde asanlar oto anahtar olarak çözüme ulaştırıyoruz. Çakılı kumanda da denilen bu anahtarlar sizin mevcuttaki kumandanızın içerindeki elektronik devreyi bu çeviriciye geçirerek ve anahtarın metal kısmını anahtar makinesinde çekerek elde ediyoruz yani içerisindeki çipide alıp yani kumandaya geçirdikten sonra eski kumandanız artık sadece manuel olarak kapılarınız açar. Bazı Honda anahtar modellerinde kumandanın çipinin onbord olması yani çipin kumanda devresine tespitli olması durumunda sustalı ya çevrilirken çip uzakta kalacağından yeni bir çip yapmak gerekebilir. Geçtiğimiz günlerde samsundaki bir müşterimiz İnternet aracılığı ile telefonumuza ulaşmış Honda motosikletinin anahtarlarının komple kaybettiğini söyledi bizde immobilizer beyni ile kontağını bir oto elektrikçi  yada motosiklet tamircisine söktürüp İstanbul Maltepe deki adresimize kargo ile göndermesini söyledik iki gün sonra elimize ulaşan kontağa göre anahtar yapıp immobilizer makineleri ile yeni bir çip yapıp aynı gün kargo ile gönderdik samsunda bu işleri yapan yerler olamadığından müşterimiz oldukça memnun kaldı bizde ona bu durumlara tekrar düşmemesi için her zaman yedekte bir anahtarının bulunmasını tavsiye ettik. Bazı Honda modelleri ; Accord, City, Civic, CRX, CR-Z, Integra, Jazz, Legend, Prelude, S2000, Shuttle, Stream.

Honda Anahtar Kumanda kabı

immobilizerli oto anahtar kopyalama gibi işlerde profesyonelleşen işletmemiz aynı zamanda garaj, bariyer yada oto parklarımıza girerken kullandığımız garaj kumandası kopyalamada oldukça iyi bir durumda, bu konuyu biraz açacak olursak tercih sebeplerimiz den biride rolling sisteme sahip kumandaların kodlaması oldukça zordur bu soruna üretilmiş olan akıllı kumandalar sayesinde bu problemi de aşmış durumdayız.
İmmobilizer anahtar yapımı konusuna dönecek olursak sık sık karşılaştığımız sorulardan olan immobilizer nedir, ne işe yarar sorularıdır. Kısaca anlatmak gerekirse araç anahtarımızın içerisindeki çip kontaktaki anten sayesinde beyin ile iletişim sağlayarak anahtarı tanıma sistemidir bu hırsızların işlerini zorlaştıran bir sistem olduğu için 1990 sonrası otomobil ve motosikletlerde kullanılmaya başlamıştır. Araç sahiplerine her zaman hatırlattığımız arabanız immobilizer arızası vermeden yada anahtarınız kayıp olmadan yedek anahtar yaptırmalarıdır. Şayet elinizde aracınızı çalıştıracak tek anahtar varsa her an risk altındasınız çünkü yedek anahtar kaybolursa yada immobilizer arızası vermesi durumunda işler oldukça zorlaşacaktır, buna paralel olarak da yedek anahtar çıkartma fiyatı da artacaktır.
Honda anahtar civic.

Honda Anahtar honda anahtar Honda Anahtar HONDA SUSTALI KUMANDA KD900

Sustalı çevirme Değildir yeni yedek anahtar ve kumandadır

Honda Anahtarı honda anahtar Honda Anahtar Honad Civic Jazz Anahtarhonda anahtar Honda Anahtar Honada Civic Yedek Anahtarhonda anahtar Honda Anahtar Honada Crv Hrv AnahtarHonda Anahtarı honda anahtar Honda Anahtar Honda Civic Accord Anahtarhonda anahtar Honda Anahtar Honda Civic Anahtar

Honda Civic Anahtarı honda anahtar Honda Anahtar Honda Civic Hrv Anahtar

Honda Civic Anahtarı

Honda Anahtar honda anahtar Honda Anahtar Honda Smart eller Serbest Anahtar

Sizden Gelen Sorular - 78 Yorum
 1. Òzcan dedi ki:

  Honda civic 2009 yedek anahtar fiyat verirmisiniz. İzmirde yim.

 2. Òzcan dedi ki:

  2009 honda civic dream yedek anahtar lazım izmir bornova

 3. Oğuz dedi ki:

  Honda civic 2007 model yedek anahtAr yaptırmak istiyorum. Fiyat verir misiniz

 4. Muharrem dedi ki:

  Honda civic 2009 model yedek sustalı Kumandalı anahtar fiyat alabilirmiyim ankaradan yazıyorum

 5. Furkan dedi ki:

  Honda Civic 2008 drem yedek anahtar yaptırmak istiyorum fiyat nedir sultangazi/istanbuk

 6. Furkan dedi ki:

  Civic 2007 elimde yedek anahtar kaldı sadece onunda pili Yok galiba içinde uzaktan açmıyor. Ayrıca vidası yalama olduğu için açılmıyor. Bu anahtarı sustalı şekilde ne kadara kopyalarsınız. İstanbul/Ümraniye Teşekkürler

 7. Behçet dedi ki:

  Honda cıvıl 2017 model yedek anahtarım kayboldu nekadar maliyet çıkar elinizde varmı

 8. Ozgur dedi ki:

  Honda Jazz 2012, GE6 tipi, sustalı olmayan düz anahtar

 9. emre özdemir dedi ki:

  honda civic 2012 fd6 kasa yedek anahtar fiyatı verirmisiniz?

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor
WhatsApp chat