HEMEN ARAKONUM

Honda Civic Anahtarsız Çalıştırma

03.09.2015
154

Honda Civic Anahtarsız Çalıştırma

Teknoloji günden güne günlük hayatımıza daha fazla yenilikler getirmekte ve sağlanan kolaylıklar zamandan tasarruf sağlayan mükemmel ayrıntılar olmaktadır. Arabaların kısalttığı mesafelerin yanında üretimlerindeki artan yenilikler de daha keyifli sürüş imkânları oluşturmaktadır. Honda Civic anahtarsız çalıştırma bu marka araçlarda sunulan çok önemli bir yenilik olmaktadır. Honda araçlarda bulunan bu donanımın ismi Executive, olmakta ve çalıştırma sistemi üzerinde anahtar dışında ek bir imkân oluşturulmaktadır. Kapı kolunun yanına eklenen bir tuş ile bu donanım kullanılabilmektedir. Kapıları açıp- kapamaya yarayan bu tuşun dışında direksiyonun yanında bulunan başka bir tuş ile aracı çalıştırabilir ya da durdurabilirsiniz. Ayrıca anahtar ile de aynı işlemler tekrarlanabilmektedir.

Honda Civic Anahtar

Anahtar sahibinin elinde oldukça aynı zamanda güvenlik elemanı olabilecek, bu açıdan anahtarların kullanımında araçların üzerinde bırakılmamasına çok dikkat edilmelidir. Honda Civic anahtar modelleri 1999’dan beri aynı şekillerde yapılmakta, sustalı olarak dönüşümler çok daha pratik kullanımlar ortaya çıkarmaktadır. Genellikle dikdörtgen şeklinde olan bu anahtarlarda oluşabilecek sorunlara karşı, kumanda kabı değiştirilebilmektedir. Anahtar çeşitleri arasında normali çip geçmeli, sustalı gibi seçeneklerde bulunmaktadır.

Honda Civic Anahtar Kumanda Kabı

Araç kumandaları yılların verdiği sorunlarla deformasyonlara uğrayabiliyor. Honda Civic anahtar kumanda kabı seçeneklerini firmamızdan temin ederek kumandalar çok pratik bir şekilde yenilenebilecektir. İki kapak olarak gönderilen kumanda kapları yenilemek için eski kabı çıkartıp yenisini monte etmek yeterli olacaktır.

Honda Civic Anahtar Pili

Anahtarlar sıfır olarak alındığında Honda Civic kumanda pili de sıfır olarak anahtarların içerisinde bulunmaktadır. Firmamızda kolaylıkla bulunabilen pil seçeneklerinden en uygun olanı anahtarlara çok pratik bir şekilde takılabilir. Kendi başına pil değişimi yapmak oldukça pratik bir işlem olmaktadır. Ancak teknik servislerde çok kolay bir şekilde bu işlemi yapabilmektedir.

Honda Civic Anahtar Kodlama

Akıllı araç anahtarlarında kopyalama işlemi çok pratik olmaktadır. Kumandaların oluşabilecek aksiliklere karşı çoğaltılması da çok önemli olmaktadır.  Honda Civic anahtar Maltepe seçenekleri arasında kodlama yapılırken, eski anahtar varsa onun üzerinden işlemler yapılacaktır. Anahtar tamamen hasar gördü veya kaybolmuşsa araç içerisinde alıcısının bulunduğu beyin kısmında doğrudan tanımlamalar yapılmalıdır.

Honda Civic Anahtarsız Çalıştırma

Honda Civic Anahtarsız Çalıştırma

Honda Civic Anahtarsız Çalıştırma

Honda Civic Anahtarsız Çalıştırma

Honda Civic Anahtarsız Çalıştırma

Sizden Gelen Sorular - 5 Yorum
 1. SONER BİLMEZ dedi ki:

  HONDA CIVIC 2016 MODEL ANKARA ÇUBUK

  ANAHTARISZ ÇALIŞTIRMA VE ANAHTARSIZ GİRİŞ YAPTIRMAYI DUŞÜNÜYORUM MALİYETİ NE KADAR OLUR

 2. Mükremin Arı dedi ki:

  Honda 2015 1.6 i-vtec 125 hp executive ORJINAL SEKILDE ANAHTARISZ ÇALIŞTIRMA VE ANAHTARSIZ GİRİŞ YAPTIRMAYI DUŞÜNÜYORUM MALİYETİ NE KADAR OLUR

 3. Memet turan dedi ki:

  Handa cıvıc elagant 2012 anahtarsız çalıştırma ve açma kapama sistemi takılabilir mi ve ücreti ne kadar? Amerika’dan getirdiğim cihazı takabilir miyim?

 4. süleyman dedi ki:

  merhabalar 2017 honda civic . anahtarsız giriş ve çalıştırma

 5. İsmail dedi ki:

  2015 Civic executive anahtarsiz sistem
  ,yedek anahtar yaptırmak istiyorum kaça mal olur

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor