HEMEN ARAKONUM

hyundai accent blue kumandalı anahtarı

14.06.2014
1.533

hyundai accent blue kumandalı anahtarı

Anahtarlarınızı hepsi ister tamamen kayıp olsun ister yedek yaptırmak isteyin veya kumanda kapınızdaki problemler, kumandanızın açmaması olsun tüm bu sorunlarınıza tek bir adreste çok uygun fiyatlar ve uzman kadromuzla çözüm bulabilirsiniz. hemen arayın

hyundai accent blue kumandalı anahtarı

hyundai accent blue kumandalı anahtarı

Sıkça sorulan sorular ve cevapları
Soru; İstanbul dışındayım anahtarı göndersem yedek anahtar yapabilir misiniz
Cevap; bazı eski model Japon araçlar hariç anahtardan anahtara kopyalama yapılamamaktadır sadece aracın obd giriş yerinden bizdeki immobilizer cihazlarımız ile girilerek yedek anahtar yapılabilmektedir. Bunun için ya aracın bize gelmesi yada bizim aracın yanına gitmemiz gereklidir.
Soru; Aracım bir akrabama ait anahtar yaptırabilir miyim
Cevap; araç anahtarı yaptırabilmek için ruhsat sahibi olmanız gerek eğer kişi gelemeyecek durumda ise ruhsat ile birlikte fokopisinin üzerine kendi isteğim ile bir adet anahtar yaptırdım yazıp imzalaması gerekir kimlik fotokopisi ve telefon ile teyit etmemiz gerekmektedir
Soru; Araç şirket adına yedek anahtar yaptırabilir miyim
Cevap; evet yapılabilir gerekli belgeler şunlardır şirket sahibinin imza silküsü, kimlik f.kopisi yazılı beyan ( 34… plakalı araca yedek anahtar yapılmasını rica ederim gibi) ve imza.
Soru; otomobilimi yeni aldım eski anahtarları hafızadan sildirebilir miyim
Cevap; evet, yedek anahtar yaptırırken küçük bir ücret karşılığında eski kayıp anahtarlarını hafızadan sildirebilirsiniz ücret almamızın sebebi immobilizer cihazlarımız bu işlem karşılığında kontör harcamasıdır.
Soru; otomobil yada motosiklet anahtarım tamamen kayıp nasıl yaptırabilirim fiyatı ne kadar
Cevap; eğer İstanbul Anadolu yakasında iseniz gezici servisimiz ile gelerek öncelikle aracınızın kapıları kilitli ise zarar vermeden son model maymuncuklarınız ile acıyoruz, daha sonra bilgisayarlı lazer kesim makinamız ile anahtarın metal kısmını yapıp immobilizer cihazımız ile aracın beynine bağlanarak yeni çipli immobilizerli anahtar yapıyoruz.
İstanbul dışında iseniz oto elektrikçisine sizden istediğimiz bazı parçaları söktürüp bize kargo göndermeniz yeterli yapıp aynı gün tekrar size kargoluyoruz tabi ki böyle durumlara düşmeden önce mutlaka yedek anahtar yaptırmanızı tavsiye ederiz.
Oto anahtar fiyatları aracın marka model ve yılına göre değişiklik göstermektedir bunun için bizim ile iletişime geçiniz.
Önemli açıklama; oto anahtarları genel olarak ikiye ayrılır birincisi kumandalı bir diğeri ise kumanda sızdır her ikisinde de çip vardır uzaktan kumanda mekanizması aracın kapılarını açıp kapamayı çip ise aracın çalınmasına karşı alınmış bir güvenlik önlemidir . bazı müşterilerimiz bu anahtar kumandasız çip yoktur gibi yanlış inanışa sahiplerdir. yani bir anahtar kumandasız diye çipi yoktur anlamına gelmez.
Soru: kumandam arızalı ne yapabilirim
Cevap; öncelikle pilin değiştirin bunu yaptınız fakat çalışmadı ise iki olasılık vardı birincisi aracınız kumandayı unutmuş olabilir yeniden kodlanması gerekir ikincisi içerisindeki devrelerde problem olabilir bakılması gerek eğer şehir dışında iseniz kargo ile tamiratını yapıp gönderiyoruz.
Kumanda kabı
Otomobil kullanıcılarının başını ağrıtan sorunlardan biride oto anahtarı kumandasının yıpranması, kırılması yada susta mekanizmasının bozulmasıdır neyse ki asanlar anahtar olarak yeni bir anahtar yaptırmanıza gerek kalmadan sitemizden online satın alacağınız kumanda kaplarını sadece eski kumanda da ki elektronik devreyi ve çipini aktararak size kolayca montaj yapabilirsiniz ( her model için geçerli değildir) yada İstanbul Maltepe deki adresimize gelerek cüzi montaj ücretleri ile yaptırabilirsiniz. Bize sıkça sorulan sorular arasında otomobil kumandalarının kaplarının yani dış plastik aksamının orijinal olup olmadığıdır bu soruya şöyle cevap verebiliriz hiç bir otomobil markası kumandaların yedek parçalarını veya susta mekanizmalarını ayrı olarak satmazlar sadece kople anahtar sipariş verebilirsiniz bu tabi ki büyük maliyettir çünkü kırılan bozulan anahtar kasalarını atmanızı yeni bir kumandalı anahtar yaptırmanızı söylerler bu tip kumanda kaplarını sadece oto anahtarcılar da tam uyum sağlayan ve kullanışlı olarak bulabilirsiniz. Yukarıda yazdığımız gibi her kumanda kabını siz montajını yapamazsınız çünkü bazı kumanda kaplarının ucundaki metal anahtar kısmında anahtar makinasında çektirmek işletmek gerekir mesela toyota corolla araçlarda olduğu gibi bu nedenle mutlaka bir oto anahtarcı sına uğramalısınız oto anahtarcıları bu işi profesyonel olarak yaparlar kumandanızın arızası varsa siviçleri bozulmuş ise yada pili bitmiş ise veya pilin uzun süreli bitik durumda kalmış ise tamir ederler kumandanız tamir edilse bile çalışmayabilir bu durumda da kumandayı aracınıza kodlama tanıtma işlemini de yaparlar. Eğer kumandanız sıvı aldıysa genelik yaz aylarında denize yada havuza anahtar ile birlikte girildiğinde yaşanan bu sorunun çözümü oldukça zordur hele ki tuzlu su bu durumda yapılacak ilk iş kumandanın pilini sökmek ve hemen açık halde kurumaya bırakmaktır daha sonrasında korozyunu önlemek için selülozik tiner de bekletip sonrasında fırça ile temizlemektir iyice kuruduktan sonra montajını yapmak eğer çalışıyorsa şanslısınız çalışmıyorsa yapılacak çok birşey olamayabilir. Hyundai i20 Anahtarı

hyundai accent blue kumandalı anahtarı
hyundai accent blue kumandalı anahtarı
hyundai accent blue kumandalı anahtarı
hyundai accent blue kumandalı anahtarı
hyundai accent blue kumandalı anahtarı
hyundai accent blue kumandalı anahtarı
hyundai accent blue kumandalı anahtarı
hyundai accent blue kumandalı anahtarı
hyundai accent blue kumandalı anahtarı
hyundai accent blue kumandalı anahtarı

Sizden Gelen Sorular - 18 Yorum
 1. Murathan Murat dedi ki:

  Accent blue 2012 kontak anahtar kabı değişiliği fiyat alabilir miyiz

 2. İlhan daldal dedi ki:

  Hyundai accent blue mode plas triptonik vites 2015 model kontak anahtar fiyatı nekadar olur. İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum. Hayırlı işler dilerim. Anahtar akıllı kumandalı olacak

 3. Mazhar dedi ki:

  Merhaba hyundai accent blue aracıma yedek anahtar yapmak istiyorum 2012 model sedan fiyat olarak ne kadar olur şimdiden teşekkür ederim

 4. DENİZ YAĞMUR dedi ki:

  merhaba hyundai blue yedek anahtar fiyatı ne kadar 1 adet

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor
WhatsApp chat