HEMEN ARAKONUM

hyundai elantra yedek anahtar fiyatı

14.06.2014
1.528

hyundai elantra yedek anahtar fiyatı

Resimde görünen 2012 model ve sonrasına ait bir kumandalı anahtardır istenirse kumandasız olarakta yapılabilmektedir daha eski model elentra anahtarları kumandası anahtardan bağımsız sallama kumanda dediğimiz ayrı ayrı olarak yapılmıştır biz bunları birleştirip sustalı olarak yapılmaktadır buraya tıklayarak görebilirsiniz.

HYUNDAI ELANTRA ANAHTAR

Otomobil sahiplerinin başına sık olarak gelen sorunların başında anahtar kaybolması gelmektedir. Hyundai elantra anahtar kayıplarında sunduğu servislerle bu sorunun kolayca çözümlenmesine olanak sağlar. Gün içerisinde pek çok yer dolaşıldığı için anahtarın nerede kaybolduğunun tahmin edilmesi oldukça güçtür. Yoğun iş temposu, dalgınlık ve dikkatsizlik sebebiyle anahtarımızı kaybedebiliyor ya da çaldırabiliyoruz. yedek anahtar yaptırmak eski kayıp anahtarınız hafızadan sildirmek için bizi aranız

Hyundaı Elantra Anahtar Kabı

Araç anahtarınızın kaybolmaması veya çalınmaması için gerekli özeni göstermeniz gereklidir. Hyundai elantra anahtar problemi yaşıyorsanız ve anahtarınızı kaybettiyseniz yapmanız gereken ilk şey polise başvurmaktır. Bu başvuru sonrasında kaskonuz kapsamında yeni anahtarınıza kavuşabilirsiniz. Zedelenmiş ve deforme olmuş anahtar kapları yenisi ile değiştirilerek ilk günkü haline kavuşabilmektedir. Yüksek yerden düşerek, herhangi bir ağırlığın altında kalarak formu bozulan ve işlevlerini yaparken zorluk yaşatan anahtar kaplarının değiştirilmesi gerekmektedir.

Hyundaı Elantara Anahtar Kodlama

Aracınız için yedek anahtara ihtiyacınız varsa veya anahtarınızı kaybettiyseniz yenisini yaptırabilirsiniz. Anahtarınız yeni yapılıyorsa eski anahtarının bilgilerinin aracın beyninden silinmesi ve yeni Hyundai elantra anahtar kodlama bilgilerinin tanıtılması gerekmektedir. İkinci el araç alırken teslim alınmayan yedek anahtarlar sebebiyle yeni anahtar yaptırma ihtiyacınız oluşacaktır. İkinci el araç sahibi olmak isteyenlerin aracı beğendiklerinde araç sahibinden yedek anahtar olup olmadığı öğrenmeleri bu sorunun ortadan kalkmasını sağlayacaktır.

Hyundaı Elantra Anahtar Pil Değiştirme

Aracınızın kapısı anahtar ile zor açılıyor ve kapanıyorsa pilinin zayıfladığını düşünerek önlem almalısınız. Hyundai elantra anahtar Maltepe seçeneği ile pili kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz. Yetkili bir serviste kolayca yaptırabileceğiniz bu hizmet ile anahtarınız yeniden güçlü ve sorunsuz bir şekilde kapılarınızı açacak ve kapayacaktır. Pil değişikliği esnasında anahtar kabının zarar görmemesine ve pilin doğru bir şekilde yuvasına oturarak kapağın tam olarak kapandığına emin olmalısınız.

Hyundaı Elantar Anahtar Tanıtma
hyundai elantra yedek anahtar fiyatı

hyundai elantra yedek anahtar fiyatı

hyundai elantra yedek anahtar fiyatı

hyundai elantra yedek anahtar fiyatı

hyundai elantra yedek anahtar fiyatı

hyundai elantra yedek anahtar fiyatı

Aracınızı Hyundai elantra anahtar kasko güvencesiyle aldıysanız araç anahtarına kısa süre içinde yeniden sahip olabilirsiniz. Kasko teminatının içine anahtar kaybolması ya da çalınması durumlarına karşı ek teminat ekletmeniz gereklidir. Araba anahtarının kaybının yanı sıra hırsızların kapıyı açmak için kilide verdikleri zararların temini de bu sigorta ile mümkündür. Araç alımınız esnasında kasko teminatlarını kontrol etmeniz ve detayları iyice öğrenmeniz çok önemlidir.

Sizden Gelen Sorular - 13 Yorum
  1. Muhammed Gulmez dedi ki:

    Hyundai Elentra prim plus 2012 model anahtarsiz calistirma olan aracimin yedek anahtari kayboldu. Yeni yedek anahtar yaptirabilir miyim?

  2. Avni Tayfur dedi ki:

    Hyundai Elantra 2005 model aracı getirmede anahtardan anahtara kopyalama yapıyor musunuz

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor