HEMEN ARAKONUM

Hyundai ix35 Anahtarı

01.05.2016
171

Hyundai ix35 Anahtarı

BMW ve Mercedes araçlar gibi eller serbest özelliğini içeren Hyundai ix35 modelleri de bu konuda tüm iddiasını gözler önüne sermiştir. Aracın mevcut özelliklerinin yanı sıra modern ve şık tasarımı sayesinde de kesinlikle dikkat çeken bir araç haline gelmiştir. Hyundai ix35 Anahtarı kumandası için de çok sayıda özellik belirtilmiştir. Bu özellikleri de göz önüne alarak işlem yapılması gerekir.

Hyundai İX35 Anahtarı Smart Kumanda

Söz konusu olan bu aracın anahtarını cebinizde bile olsa kullanarak aracınızı çalıştırabilirsiniz. Anahtarın içi açılarak bazı incelemeler de yapılmıştır. Son derece başarılı ve bir o kadar da kaliteli olduğu net bir şekilde ifade edilebilir. Hyundai ix35 anahtarı kopyalama işlemleri için de uygun nitelikler taşıdığı net bir şekilde ifade edilebilir.

Hyundai İX35 Anahtarı Yapımı

Pek çok kişi otomobil üreticisi firmaların kontak tercih etmemelerini büyük bir şaşkınlıkla karşılamaktadır. Herhangi bir mekanik açıdan önlemin alınmadığı bu gibi farklılığa neredeyse tüm markalar katılmaya devam etmektedir. Hyundai ix35 anahtar yedek alınmasının da kolay hale getirilmesi elbette ki dikkatlerden kaçmamaktadır.

Hyundai İX35 Anahtarı Yeri

Baston model kilitlerin tercih edilmesinin herhangi bir anlamı olmadığı dile getirilen bir ifadedir. Müşteri kitlelerine de tavsiye edilen bir ayrıntı olduğunu belirtmek mümkündür. Eğer kapalı bir garajınız yoksa kesinlikle aracınızı kendi imkânlarınızla korumanız gerektiğini unutmamalısınız. Hyundai ix35 anahtar yedekleme hizmetlerinden de ihtiyaç duymanız halinde faydalanabilirsiniz.

Hyundai İX35 Anahtarı Pili Değişimi

Elektronik motor blokaj sistemi yani immobilizer sisteme sahip bir nitelik taşıdığını görebilirsiniz. Sistem, diğer araçlar ile aynı güvenlik seviyesinde olabilir. Ancak kontak yapısına sahip olmaması da son derece düşündürücü bir durumdur. çoğaltma işlemini yapmanız bu konuda kendinizi ve aracınızı sağlama almanız açısından gerekli görülebilir.

Hyundai ix35 Anahtarı Pili

Hyundai ix35 aracının anahtarını kopyalamak isterseniz eğer bu işlemin mümkün olduğu söylenebilir. Hatta mekanik araçlara kıyasla çok daha kısa sürede gerçekleştirilir. Hyundai ix35 anahtarı kodlama işlemleri de aynı şekilde gerçekleştirilebilir. Sizler de bu işlemlerden gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz.Hyundai ix35 Anahtarı

Hyundai Anahtarı

Accent, Accent Blue, Accent Era, Atos, Coupe, Elantra, Excel, Genesis, Getz, Grandeur, i10, i20, i20 Troy, i30, i40,
iX20, Matrix, S-Coupe, Sonata, Trajet.

Sizden Gelen Sorular - 4 Yorum
 1. Mustafa dedi ki:

  Hyundai İX35
  2014 Model
  3 Düğme (Yukardaki resmin aynısı)
  Kilis Merkezden yazıyorum.
  Bende anahtarcılık yapıyorum ustam.Ancak kumandanın orjinal tıpatıpını tedarikçilerimizde bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.Sizden alışveriş yapabiliyorsak o da bana uyar.Müşterim haber bekliyor ustam.Sizde dolu bir biçimde mevcutsa beni sevindirirsiniz.

 2. Cemil Hakan Iregor dedi ki:

  İx35 2013 arabamın yedek anahtarını kaybettim. Mevcutmu ve fiyatı lütfen

 3. Şahali kaya dedi ki:

  Hundai ix35 2013 Burdur.
  Anahtarim kayboldu fiyat nedir

 4. Yusuf sakar dedi ki:

  İyi günler 2013 model ix35 1.6 gdi elit plas aracım için yedek anahtar arıyorum özellik tedarik programlama ve fiyat hakkında bilgi almak istiyorum

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor