HEMEN ARAKONUM

Hyundai Sante Fe Anahtar

27.08.2015
89

Hyundai Sante Fe Anahtar

Araba anahtarları kendi arabanızdan başka herhangi bir aracı açmaz ya da çalıştırmaz. Çünkü araçlarının frekansları yüklenerek tanımlanması sağlanır. Hyundai santa fe anahtarları herhangi bir aksilik durumunda değiştirilmesi sağlanır. İçerisinde ki elektronik cip sayesinden araçların beynine ulaştırılması sağlanır. Bilgilerin onaylanması ve araçlarınıza tanımlanması durumunda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Araçlarına sigorta yaptırmak isteyen araç sahiplerinin araçlarında immobilizeri olması gerekir. Tüm araçlarda standart hale gelmiş bir özelliktir.

Hyundai Santa Fe Anahtar Kabı

Araç sahipleri anahtar kumandalarının yıpranması ya da bozulması halinde direk değiştirebilirsiniz. Sustalı ve sustasız olarak iki ayrı model de bulabileceğiniz Hyundai santa fe kumanda kabı bulabilirsiniz. Araç sahiplerine seçim şansı tanınmıştır. Kaplar üzerinde genellikle üç buton bulunur. Bu butonlar araba açma, araba kapama ve bagaj açma gibi işlemleri gerçekleştirilmektedir. Anahtar kabını bizden bulabilirsiniz. Alacağınız kapların orijinal ve kaliteli malzemeden yapılmış olmasına özen gösterin

Hyundai Santa Fe Anahtar Kodlama

İnsanlar arabalarını aldıklarında herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmamak adına Hyundai santa fe anahtar çoğaltma işleminin gerçekleştirilmesi istenebilir. Bunun yanı sıra araba anahtarları zaman ilerledikçe yıpranıp zarar görebilirler. Bu durumda da anahtarların yeniden çoğaltılması sağlanabilir. Yeniden yapılacak olan anahtarlar için araç sahibinin direk başvuru sağlaması gerekir. Anahtarların doğru kodlanması önemlidir. Herhangi bir hata durumunda aracınızda anahtarın işlemediğini göreceksiniz.

Hyundai Santa Fe Anahtar Pil Değiştirme

İnsanlar arabalarına binecekleri zaman anahtarların çalışmaması durumunda ilk akla gelen kumandanın pilinin bitmiş olacağıdır. Hyundai sante fe anahtar pili değişimi oldukça kolay ve zahmetsiz bir iştir. Pilin değişmesi için doğru pilin takılması yeterli olacaktır. Bunun yanı sıra anahtarla ilgili farklı bir sorun söz konusu ise bunun için yetkili kişilerle görüşme sağlanmasında fayda vardır.

Hyundai Santa Fe Anahtar Tanıtma

Hyundai santa fe model arabalarda her model için farklı anahtar üretimi sağlanmıştır. Anahtarların arabalara tanıtılması gerekir. Tanıtılmaması durumunda anahtarlar arabalarda işlemez. Her anahtar bir arabayı çalıştırma ve açma gücüne sahiptirler. Anahtarlar konusunda gerek tanıtma gerekse kodlama konusunda Hyundai santa fe anahtar maltepede kolaylıkla yaptırabilirsiniz.

Hyundai Tucson Anahtar

Accent, Accent Blue, Accent Era, Atos, Coupe, Elantra, Excel, Genesis, Getz, Grandeur, i10, i20, i20 Troy, i30, i40,
iX20, Matrix, S-Coupe, Sonata, Trajet.

Hyundai Anahtarı

Hyundai Sante Fe Anahtar

Hyundai Sante Fe Anahtar

hundai sustalı kumandası

Hyundai Sante Fe AnahtarHyundai Sante Fe Anahtar

Sizden Gelen Sorular

Henüz Soru Sorulmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al Yada Soru Sor
WhatsApp chat